Споделена история от Секс и интимност

Моля ви за бърз отговор!
Здравейте бих искала да попитам ако сме го правили с приятеля ми с презерватив,но понеже след като сменихме първия той отиде до банята да го провери (всичко беше наред и като цяло с останалите два презерватива никой не се беше спукал и нямаше нищо)
Обаче преди да сложи вторият си вкара члена два пъти за много малко време сигурно секунди нямаше дори минута (беше си го измил и избърсал преди да направи това) и после си продължихме с останалите два презерватива и нямаше проблем.Та въпроса ми е има ли за какво да се притеснявам или само си внушавам?
Благодаря предварително за отговорите надявам се някой да ми отговори по-бързо макар че тук в този форум отдавна не е пускана тема.

Коментари

1.   Има риск, ако не се е измил добре. Не рискувайте излишно

2.   Само си внушаваш.

3.   Ех, а моя си ляга да спи след първия....

Шегата на страна, нищо ти няма щом се е измил.

4.   Не, щом го е измил, нищо няма да стане. Сперматозоидите умират при допир с въздух, до колкото знам. От личен опит също мога да кажа, че нещата не работят по този начин. Така че спокойно.

5.   Има да

6.   Не се притеснявай, дали си в овулация, има все пак шанс, но едва ли.

7.   По-добре НЕ давай да ти го вкарват без презерватив, че да не питаш после тук как се лекуват гъбички, течения и пр.

9.   Ако е свършил преди поставяне на втория презерватив, най-вероятно по пениса му са останали малко, но пък все още живи сперматозоиди. Да, възможно е да си забременяла.

Направи си тест още днес.
След една седмица направи още един тест.
(Внимавай, докато правиш тестовете. Чети описанието на кутийката внимателно.)

Ако и двата теста излязат отрицателни, да ти е обеца на ухо и друг път да не му даваш да влиза в теб без презерватив след като е свършил.

Ако един от тестовете се окаже положителен, честито за бебчето. Веднага си пусни кръвни изследвания и нека те види гинеколог, за да проследи бременността.

10.   За какво да се притесняваш - от забременяване ли. Та това е най-хубавото нещо което може да се случи на млада и обичаща се двойка. Радвайте се и правете секс повече. Няма за какво да се притеснявате.

11.   Не, няма за какво, образовай се малко ..

12.   Няма опасност

13.   Известен риск има дори след измиване, защото след първото свършване в пениса остават сперматозоиди, които биха могли да оплодят. Не го правете повече. Дори преди първия полов акт има известен риск, защото в предеякулационната течност също е възможно да има сперматозоиди, нищо че все още не е свършил. За най-сигурно си ползвайте презерватив от самото начало до самия край.

И все пак е малко вероятно, защото не се забременява чак толкова лесно, колкото си мислиш. Трябва да си в овулация, а тя е 12-24 ч от целия цикъл и точно в средата му. Айде да кажем, че спермата може да живее в теб 1-2 дни (рядко и до 6 дни), т.е. има 1-8 дни в целия месец, в които можеш изобщо да забременееш, дори да се изпразни в теб. И дори в тези дни вероятността обикновено е около 20% при достатъчно количество сперма. А при такова малко е доста трудно, но все пак не е невъзможно.

Дори двойките, които умишлено искат да забременеят, най-често им отнема между 3 и 12 месеца, докато стане, така че не е толкова лесно. А ако цикълът ти е редовен, можеш да си сметнеш горе-долу в кои дни изобщо е възможно да забременееш. Прочети за календарния метод. В дните извън тези вероятността изобщо да забременееш, е много малка. Но все пак не е невъзможно. Това последното го казвам, за да не разчитате изцяло на него. Той е по-подходящ за семейни двойки, които все пак не биха имали нещо против бременност, ако въпреки това се случи.

Между другото това, че сперматозоидите умирали на секундата при допир с въздух, е мит. Да, умират, но не чак на секундата, може да изкарат няколко минути, в редки случаи дори няколко часа. Така че не разитайте на това много-много. А и вътре в самия пенис обикновено също остават сперматозоиди. Умират на секундата, но само ако са в суха среда. Около тях ако има дори малка капчица сперма, тя може да ги предпази за до няколко часа в някои случаи.

14.   Винаги остава малко сперма, особено след като си свършил. В случая има възможност, да, но шансовете не са големи. Бебетата не стават толкова лесно, но винаги има изключения. Ако си пила ескапел, то след 10-15 дни си направи един тест за бременност за успокоение или си пусни ЧХГ в някоя лаборатория.

15.   Ох, съжалявам аз не съм се уточнила добре от притеснение.
Той не си е вкарвал целия пенис, а само главичката и то за секунди буквално има няма 4-5 секунди два пъти набързо.
Плюс че не е свършвал при нито един от презервативите той свърши доста по-късно чак след като спряхме секса и преминахме пак на орално.
А последния ми цикъл да вметна беше от 25 ноември до 2 декември, ние го правихме на 11ти и сега трябва да ми дойде на 21ви декември(понеделник).

16.   Какво значение има дали е вкарал само главичката или до ташаците? След тези раяснения, отговорът е същия - теоретично има вероятност заради предеякулационната течност, но на практика е трудно да стане така. Иначе 11-ти е било около овулацията, но въпреки това на пракитка е малко вероятно. Но все пак не невъзможно. Занапред внимавайте повече.

17.   Да, но ако е има на предвид че се е измил добре и дефакто е нямало нищо по пенисът му?

18.   17, важно е и какво има В пениса, а не само ПО. Пак казвам - има предеякулационна течност, така че на теория не е небохдимо изобщо да е свършил, за да те забремени. Достатъчно е само да се възбуди чисто психилогически и после да ти го вкара за секунда и е възможно, макар да е малко вероятно.

19.   Уж съвременни жени, а невежи като бабите си, щом го бил измил, нямало опасност!? Спермата не излиза през кожата, че измиването да е достатъчно. Нямало и минута без презерватив!? За стрелбата е достатъчна и секунда, а ако в канала му е останала и една капка(а то със сигурност има), то тази капка е достатъчна да направи фокус и да се роди човек!