Споделена история от Секс и интимност

Имам симпатии към мой приятел
Здравейте..!

Аз съм на 25години омъжена със собствен бизнес, но това е само хубавата част.
Падам си по мой приятел, който е с 4 години по-малък от мен и имам сексуално влечение към него.

Тази година се омъжих той до последно ми казваше, че ще дойде на сватбата ми, но след това се отказа аз му бях сърдита няколко месеца, защото много исках да дойда. Въпреки, че съм омъжена от скоро не мога да си обясня, защо точно към него..
От известно време си пишем постоянно, като темите ни започнаха да се въртят около секс..

Доста често ми предлага помощта си и това, че би ме прегръщал с часове без да ме пуска.

Страшно много съм объркана, защото с мъжа ми съм почти 10 години, а малчо го познавам от 3...

Моля за вашето мнение...

Благодаря

Коментари

1.   Мнението ми е, че не е трябвало да се омъжваш въобще. Първо се наживей и после създавай семейство.

2.   Давай смело с двамата,а пък може и тройка да си спретнете,нямаш грижи!

3.   Е браво, това че иамш сексуално влечение към някого не значи че непременно трябва да спиш с него. Тва е все едно женен мъж да спи постоянно с някакви моделки. Проблема в случая е че ти вече изневеряваш емоционално и то сериозно. Щом сте стигнали до секс и прегръдки в разговорите, значи не е само негова инициативата а ти имаш огромна вина за това. Сега въпроса е - аджеба защо се ожени щом не обичаш мъжа си. Защото поведението ти не е това на влюбена жена.

4.   Oх, тея теми край нямат да имат. Жени се, а я сърби. На 25, от 10 години с оня, значи била съвсем невръстна и сега ѝ се играееее...

Хубав брак ще имате.

Братан.

6.   Не съм Ванга, не гледам в бъдещето, ама тук е очевидно какво ще стане. С "малчо" ще се въргаляте най-редовно въпреки, че ти е никакъв и само физически те привлича, мъжа ти дето ти дава пари и ти плаща всичко ще го лъжеш как не обичаш секса, че не обичаш да правиш свирки и тн. докато на по-младия сигурно даже и отзад ще му пускаш. После ще се разведеш с чичко паричко, ще му вземеш половината пари и собственост въпреки, че не го заслужаваш. Ако имате деца и тях ще му ги вземеш.

В днешно време трябва да си пълен идиот да се ожениш, изобщо не съжалявам мъжа ти

7.   Цъкайте си картите , дано поне са открити :3