Споделена история от Секс и интимност

Анален с голям пенис
Здравейте, въпросът ми е към жените -бихте ли се съгласили на анален секс, ако партньора ви е доста надарен с голям и дебел полов орган?

Коментари

1.   Като царевица ли?

2.   Ти би ли се съгласил някой с такъв да ти го навърти?

3.   Бих се съгласила на всичко,стига да е голям,твърд и напорист дори отзад

4.   Ако съм влюбена в този мъж, да, защо не! Правила съм го.

5.   В началото боли, но после се свиква и кефа е голям ако мъжът е внимателен и издържлив.

6.   Съпруга ми има доста голям - 15.5 см обиколка и 19.2 см дълъг. Опитахме, но дори не влезна. Повече няма да повторя. Това ще боли много!!!

7.   Не. Със задника си не експерементирам. Имам 25 години брак, секса не ми е чужд, но и съпругът ми не ми е повдигал въпроса за аналния секс.

8.   Аз принципно НЕ бих се съгласили на никакъв анален. Изходът ми е не е вход!

9.   Не. Ако му е такъв и от пред ще му е доста тясно.

10.   Да,ама къде има такъв.Голяма рядкост.

11.   Ние искаме в сантиматри да ни говорите. От "голям" и "дебел" не разбираме.

12.   Болката е брутална с голям и дебел. Ако ануса е тесен е брутално. За активния е ок но за пасивния е брутално. Трябва да се постараеш да разшириш ануса и да отпуснеш човека, както й да проникваш внимателно и бавно. Ползвай вазелин и слюнка и всякакви подобни методи.

Гей

13.   Правила съм анален с голям и дебел. Разликата с по-малкия е, че след това половин час пръцках тихо. ж31

14.   Бях безобразно влюбена, направо се разтичах само при мисълта за него...
19 см прелест...съвършен пенис...влудяващ и окото, и женското ми либидо...
Всичко му дадох...
Беше първи анален за мен, но не трепнах...
Толкова го исках, а и той си знаеше работата...
Хубав мъж, страстен, опитен, така ме възбуди и разшири преди акта, че го поех лесно и плавно...
Зависи от човека, от възбудата, от доверието между двамата, от внимателния подход на мъжа...
С всеки път ми ставаше все по-хубаво...
А той не е луд фен на аналния секс, но ми е казвал, че е влудяващо като свършвам и никога не би ми отказал...
При вагиналния е огромния екстаз за него, защото съм тясна и дълбока и се побъркваме и двамата...
Трябва да попаднеш на точния човек и всичко си идва на мястото!

15.   На моят мъж никак не му е малък, но той знае как да ме предразположи, вкл. игра с пръсти и лубрикант. След това влиза лесно и е приятно. Честнно казано, аз по-често искам от него такъв секс, отколкото той от мен. (Ж43)