Споделена история от Секс и интимност

Защо жените имат повече сексуални партньори от мъжете и защо жените лъжат мъжете за бройките си преди тях?
Не знам назад в миналото дали винаги е било така, но понастоящем жените започват от най-ранна тийнейджърска възраст половия си живот, през живота си имат значително и дори много повече сексуални партньори от масата от мъжете, правят много повече секс и на всичкото отгоре въобще не ги гризе съвестта, когато лъжат на въпроса: „С колко си била преди мене?“.

Провокира ме коментар н. 74 от темата „Защо белите жени предпочитат негрите?” .

Била с 3-ма негри (само може да си представим, колко са били останалите...)! Когато се омъжвала, излъгала мъжа си (разбирайте балъка, който е приравнен от нея към другите комплексирани мъже!), че той ѝ е третият, и ако ѝ се отворило възможност, ПАК би спала с негър – демек с удоволствие, мАжо, бих ти изневерила с един тъмничък индивид, потомък от древните племена на Сахара....

После защо мъжете сме скачали, когато някоя (лично според мен пълна отрепка) жена е спала с негър?

Хайде да си кажем истината! В женската душа НЯМА НИТО ЧЕСТ, НИТО ДОСТОЙНСТВО!

Предците ни много добре са го знаели това нещо и затова жените са си знаели много добре мястото – пред печката, яденето, готвенето, метенето, копаенето в градинката, поливане, шетане, зеленчуци, салатка, пред печката да топли семейното огнище, шиенето, прането, отглеждането на децата.

Жена може ли да държи на думата си? Може ли да я имаш за равностоен партньор, без да си на тръни и да очакваш всевъзможни подмолни номерца?

И най-добрият пример за това е, когато някой подкара някоя да каже с колко мъже е спала!

Като води един нормален, според вътрешните ни разбирания за чистоплътност и неукоримост, живот, защо въобще ѝ прищраква в мозъка мандалото да излъже? Нали няма нищо нередно в действията ви, ЖЕНИ??? Кажете ни истината, пък ние ще си направим извода дали ни устройва „това“ положение или да си търсим късмета другаде.

НООО... ТАМ Е РАЗКОВНИЧЕТО – жените много добре вътрешно чувстват, колко много са сгазили лука и че ако се разкрият, биха били третирани като най-долни отрепки...!

А какво да кажем за женската АЛЧНОСТ? За пари и материални блага жените дали явно, както проститутките, дали прикрито под формата на мили очички, пърхащи мигли, меко гласче, подканващо за секс, се нахвърлят жадно към богатите, въобще без да се интересуват, откъде ги имат деньги-те, как са ги изкарали и пр.

П.П. ЖЕНАТА, АКО НЕ ЛЪЖЕ И НЕ СЪБЛАЗНЯВА, МОЖЕ ЛИ ВЪОБЩЕ САМА ДА СИ ИЗКАРА НЕОБХОДИМИТЕ ПАРИ И МАТЕРИАЛНИ БЛАГА, ЗА КОИТО ЛАМТИ?

Коментари

51-53 от 53

59.   Не 54, нещо не си разбрал. 50 бройки ги правим не докато си търсим съпруг, а само за забавление, докато още нямаме сериозни намерения. Докато сме студентки. Докато си веем късите полички в Студентски град, докато опознаем колегите в общежитията, докато се вихрим в дискотеките, и петдесетте бройки са се навъртели неусетно.

60.   59 и в даден почваш
да отиваш към 30г. започваш да търсиш мъж за сериозна връзка ,понеже биологичния часовник започва да тиктака неуморно, обаче продължаваш да срещаш кандидати само за ,,чук и бек,, и такива , които се държат с теб като парцал.Ставаш озлобена феминистка, като повечето ти колежки тук, и започвате да плюете как от българските мъже масово нищо не става.То става , ама вие сте емоционално изхабени вече и не ставате за семейство, нито за пълноценна връзка, а максимум за ,,чук и бек,,

Чингис Хан

61.   Е, кой те излъга, че всички лъжат? Аз съм на 23 и вече имам към 70 пениса в колекцията. Обикновено никой не ме пита, питали са ме само 1-2 пъти и това е. Мъж за повече от секс не може да ми бъде от полза. Не, че ми е хубаво сама да живея, но мъже за връзки няма.

Снощи бях с един пич. Освен, че много готино се изчукахме, така ме лиза, че още ме държи. Харесвам красиви мъже с палави езичета. Сексът ми е като наркотик. Сега съм си уговорила среща с друг, утре ще видим как ще се предостави.

51-53 от 53