Споделена история от Секс и интимност

Снимки в сайт
Преди 10 години пратих по-провокативни снимки на едно момче. Тогава бях наистина наивна. Снимките не са толкова срамни, но са провокативни. След 10 години разбирам, че тези снимки, плюс две на лицето ми са качени в един сайт... сайта иска пари за да виждаш съдържанието му, но ми е тъпо че са там. Мъжа ми ги открил и то само защото имаме оригинала и ги е пуснал в търсачката. Исках да пиша на човека, за да ги махне, но съпруга ми каза да не го правя, защото има опасност да ги разпространи и другаде.
Според вас да пиша ли или да си трая. Така или иначе са скрити, но все пак... Преди време ме бяха качили в клипче заедно с други момичета, но само лицата. Писах и го изтриха, после в един форум пак наред с други момичета пак ми бяха качили лицето и като писах го изтриха, но този сайт е малко с наклонност секс и модератора не ми отговори.

Коментари

1.   Продължавай да търсиш връзка със самия сайт и тези, които го поддържат. Ако не - пиши на Google, те също имат тези правомощия. Аз също мисля, че не трябва да търсиш този мъж.

2.   Недей да му пишеш, ще го провокираш, а сега вероятно е забравил за това. Иначе е добре да опиташ да се свържеш със сайта. В момента в тези сайтове подеха политиката да качват само съдържание, за които лицата в него са съгласни, така че би трябвало да съдействат. Да не говорим, че става дума за платено съдържание - все пак те изкарват пари от твоето лице и тяло и съвсем не е редно. Дори трябва да те обезщетят по някакъв начин, тъй като онзи тип е качил снимките ти, без да има права върху тях. Успех и горе главата!

3.   Авторка: Благодаря, писах отново на админа, пише че е на линия редовно. Прикачих снимките, които искам да изтрие, защото в профила има на няколко момичета и може затова да не ги е изтрил. Дано да ги махне, защото не искам лицето ми да е в интернет. А снимките са наистина много стари, кой въобще пази толкова стари снимки. Снимани са преди 10 - 12 г.

5.   Интернет помни всичко, най-гадното е, че сигурно и внуците ни ще попадат на цялото това съдържание и само късметът, че има милиони като нас, ни пази. Дано да ги махнат. Ако са качени отдавна, не бих се притеснявала на твое място. Ако са качени по-скоро обаче, е добре пак да потърсите с reverse image search, защото твоят познат може да се е вдъхновил да ги качи на няколко места. И пак ще трябва писане до админи. Успех, дано и хората да се променят завбъдеще!

6.   Авторка: Иска ми 250 лева! Какво да правя?

7.   Това не се ли води изнудване?
Това най-ввероятно се е случило преди да се запознаете със съпруга си. Т. е. той не би трябвало да го приеме като изневяра спрямо него....
а самия акт на изнудване много лесно и бързо се доказва в съда и наглеца като нищо ще ви подари нов автомобил например....!!!
Да не се обърнат нещата някак си...?