Споделена история от Секс и интимност

Не знам какво се случва ?!ПОМОЩ!!!
Здравейте, аз съм момиче на 18г. и съм със сегашния ми приятел от половин година. ( Искам само да вметна, че той ми е втори)

Проблемът е в свършването.

Когато маструбирам и свърша, не си личи по нищо, че се е случило.

В смисъл, че нито пръскам, нито капки има, дори не съм усещала да съм мокра.

Мен много ме измъчва този факт, защото чувствам нещо недовършено, нещо не както трябва :(Просто ми се иска и аз да видя какво е чувството.

По време на секс дори и с първия не свършвах. Рядко, но съм усещала съм нещо много силно в мен, опитвала съм се да се отпусна, но така и нищо не се случва.

За оргазъм и дума да не става.

Също така искам да попитам дали е нормално, когато свърша, да продължавам да маструбирам и да свършвам пак веднага?

Коментари

1.   Чакай, нещо не разбирам. Написала си, че свършваш.
Но не си била мокра и не си усещала оргазъм. Как тогава разбираш че си свършила?

2.   Има много жени, които свършват по-бавно или с допълнителна клиторна стимулация по време на акта. Не е проблем, че продължаваш. Не е проблем и ако приатяля ти не може да продължи акта достатъчно дълго, защото има език, играчки, пръсти и т.н. Проблем ще е ако след като той свърши не иска да продължи стимулацията ти докато и ти свършиш.

3.   За оргазъм и дума да не става.

Също така искам да попитам дали е нормално, когато свърша, да продължавам да маструбирам и да свършвам пак веднага?

Значи ти свършваш все пак. И е нормално да свършваш по няколко пъти, дори е късмет това.

Не си наясно с тялото си.

5.   Мама му стара, абе как така съм мъж с малкото бройки, а постоянно си мисля за лизане и за задоволяване на жените.

Не мога да повярвам имам чувството, че е пълно с жени, които ги ебат и не ги доебват/свършват. Какво е това бе? Жени как се примирявате с това? Мъже какво правите бе. Направо се чудя вече, грешка ли е, че се пазя, вместо да съм ви излизал и наебал както трябва като истински мъж. Все едно жените ги използвате не само за секс, но се изцъквате, жените не достигат оргазъм и ги заебвате.
Абе какво става бе. Това е крайна нечовещина.
Направо оставам безмълвен.

Авторке, така ще те излижа, че ще пръскаш и цвърчиш наволя. Говориш ли с приятеля ти или първо пишеш тук преди да споделиш с него? Кажи му искам да свърша. Срам ли те е от него, не сте ли толкова близки? Гаджета ли сте просто "ей така" не разбирам.

Аз харесвам да гледам жените как се гърчат. Мъже вие не харесвате ли това?

Бах мааму.

Модераторе, ако съм казал нещо прекалено, едитни го, изтрии го.. Не ми изтривай коментара моля. Душата ми пишеше.

6.   Не си свършвала,нито оргазъм си имала.
При свършването се отделя течност,а при оргазъм не,но е толкова силен и разтърсващ,че ще искаш още и още.

8.   От авторката

Разбирам , че съм свършила , защото ми изтръпва тялото , а и някак го усещам.Благодаря на всички включили се!

9.   Ха ха ха номер 5 "изби рибата", малко нецензурен език,но си много прав. Жена съм, собственият ми оргазъм също е важен.Говорим, още в началото си личи дали мъжа гледа собственото си удоволствие или за него,както и за мен е важно да ни е добре и на двамата. Ако доловя,че е важен само за себе си,нещата приключват бързо.