Споделена история от Секс и интимност

След анален секс
Здравейте, въпросът ми е към жените. Как се чувствате след анален секс? Усещате ли болка, дискомфорт, колко време след акта дупето седи разтворено, бихте ли го правили няколко пъти отзад един след друг?

Коментари

1.   Не само болка, но се появяват хемороиди.

2.   С размера на мъжа ми нямам болка след анален секс, но на сутринта усещам, че съм го правила. След около 20 мин. мускула ми се стяга. Като по-млада, това стягане отнемаше повече време, което е странно. Нямам обяснение, освен, че съм (сравнително) моногамна. Нямам хемероиди, и мога да кажа за себе си, че позитивното от аналния секс е, че усещам аналния си мускул по-стегнат. (ж43)

3.   до 1 - Хемороиди няма, поне не при всяка. Не бива да се прекалява там, все пак е изход а не вход, но от време на време по един път може, но не често, камо ли многократно. След два три дни всичко отшумява, все едно не си го правила там.

4.   Бил съм с 4 жени сериозно. С 3 от тях съм правил анален секс. С 2 беше по-скоро жест от тях за мен от колкото от желание, но и двете признаха, че не е зле и сме повтаряли с времето, а третата даже до момента твърди, че само на мен би дала и само с мен и харесва и би го правила, дори без да сме сериозни, ако и двамата търсим удоволствие и сме свободни. И трите преди мен са имали опит отзад и трите бяха с негативно до доста негативно мнение. Не се хваля, искам да подчертая разликата в това с кого е и с умението и вниманието към другия. Аз явно го мога и внимавам, предишните им явно не и секса е съвсем друг. Въпросите ти са към жените, но ще ти дам отзивите на партньорките ми - като цяло ми казваха, че има лек дискомфорт, но го определяха като "удоволствие от свършената работа".

5.   Въпросът ти е за гейове, не за жени.

6.   Има специални коренчета с лидокаин, а освен това и стягат халката. Много ги ползвам, като минат 2 часа халката се затваря, даже и мажът ми не може да разбере че съм напъвана отзад от колегата

7.   В началото ме болеше, сега вече не чувствам нищо - нито дискомфорт, нито удоволствие. Правя го понякога заради моя.

8.   С презерватив или без ви харесва?

9.   Няма грешка, добре разработена й влиза доста по-лесно от отпред, нали?