Споделена история от Секс и интимност

Тя иска да й говоря мръсотиики, но аз не знам такива
Приятелката ми е красива като кукличка. На 30 е а изглежда като ученичка. Истинска жена. Дори сутрин без грим изглежда красива като кукла. Аз не я обичам, аз я обожавам. Залепени сме един към друг дори след две години заедно. В секса нямаме задръжки. Правим го дори когато тя е в цикъл. Въобще не ми пречи. Дори тя си иска. Наскоро обаче се случи нещо. По принцип и двамата се раздаваме като за последно и си казваме кой какво иска. Съотвено откази няма. Наскоро обаче в разгара на акта тя каза:
- Мило, кажи ми някоя мръсотийка.
ПРОБЛЕМ!!!
Уж речника ми не е беден, хич не ме е срам еле пък от нея, но не знам и по-тъпото не мога да измисля какво да и говоря като поиска да чуе въпросните мръсотиики.
Ако може да напишете нещо, което знаете или няколко варианта. Аз ще импровизирам с комбинации между тях.

Коментари

1.   Иска да го раздаваш малко грубо брат,иска да я чукаш като кучка брат,иска да я стискаш да я блъскаш от секс брат,тва е тайната искат да им говориш как ще ги чукаш как ще ти лапат аз така правя брат и откача от секс брат.Опитай ти си готино момче ще се справиш и сподели после брат

3.   Oх, мило, каква си ми мръсница, петното от кетчуп на покривката не го изпра. Обувките ти са кални. Пак не си почистила космите в банята след като си се решила. Кучето пуска лиги навсякъде. Ох, колко си мръсна. Пак не си изми чинията след вечеря, а я остави при другите от обяд. Котлонът е със загоряло мляко, от кафето сутринта, а и джезвето не си изми. Паяжините в хола си стоят, а прах не сме чистили от цяла вечност.

4.   Номер 1 ти е го казал, пробвай да я пляскаш по дупето, стискай и гърдите и говори мръсно. Прави го по-бързо и по грубо, не прекалено но толкова да я караш да се кефи като кучка.

6.   По принцип, можеш да използваш похватът от improv comedy-то, който е - винаги да казваш "да". Тоест да казваш "да", на всичко, което отсрещния ти подметне, и да тръгваш от нея посока. Пример, с твоето:
Тя: Кажи ми някоя мръсотийка.
Ти: За какво да ти говоря мръсотии? За да ми се разтечеш като разгонена курва по хуя ли?
Ето, по този начин, ти казваш "да" на нейното, и тръгваш в същата посока, като в същото време изпълняваш това, което тя иска. Особено, ако е казано, докато си я хванал за косата и подръпнал.
Стига да сте наясно, че всичко е приказки, по принцип, можеш доста да избруталяваш.
Аз съм им говорил на как ще ги пускам да ги плющят цигани за по 10 стотинки. Каквото ти падне. Съответно следиш и нейните реакции, то си личи, когато им допада това, което чуват.
В случая не е въпросът да ти е богат речника, а по-скоро въображението. Мисли си за по-екстремни твои фантазии, и ги вербализирай.

7.   Примерно -извинявай й се за нещо което е факт. Например:
Извинявай че топките ми се удрят в дупето ти (или в клитора, ако сте на задна)
Или, с това хубаво тяло ме караш да те напълня догоре..

8.   Аз не знам каква е тая работа: тия които се раздават като за последно обикновено им идва отвътре да пускат и някоя мръсотия. Щом си иска мадамата така да й говориш, каквото и да кажеш явно ще й хареса, та не се притеснявай дори да я обиждаш. Варианти стотици :-)... : страхотно ми го лапаш; страшна мръсница си; ох колко си ми влажна, с такъв кеф ти го набивам; застани в партнер, искам да те шибам и да гледам как хуя ми потъва във влажната ти путка и т. н.

12.   Моята жена иска да и говоря така, но и самата тя ги говори. Особено като правим анален секс. Чак ми идва в повече.

13.   до 12. Какво пък толкова ти говори че ти идва в повече хахах

14.   12 чакаме да кажеш какво говори жена ти!Мисля ще бъде интересно на всички.

15.   Жена да говори така,но и да желае да и говорят така..

16.   Номер 12, притесни ли се ?