Споделена история от Секс и интимност

Братя
Здравейте хора! Позволих си да спя с двама братя по различно време разбира се. Какво е вашето мнение за това и трябва ли да се обвинявам и да мисля че съм постъпила грешно?

Коментари

2.   Няма лошо. Сега можеш да им правиш сравнение на кой му е по-голям!

3.   Баща им нямаше ли го?

4.   Не знам какво да пиша вече. Все едно живея на планетата на маймуните.

Всеки ебе какво намери, наранява, морал 0, ценности 0, путки на ляво и надясно. Мъже възползващи се от топлина на жена за 1 секс, та после никой мъж да не може да получи топлина от тази жена.

Отварям душа, виждам истината и чувствам само болка и хаос.
Като ви чета все едно на някаква игра в Ranked Match, но на very very very low skill level. Е така се чувствам. Абсолютен хаос.

5.   Май някой яко се е впечатлил от сериала Братя, хаха

7.   Да живеем, докато сме млади. Не се упреквай за нищо

8.   Направи Горям Шлем като спиш и с баща им.

9.   Те знаят ли, че са станали "баджанаци"? Когато го направи с втория, той знаеше ли, че вече си била с брат му? Беше ли "скъсала" с първия?
Всъщност основно значение има как смяташ да продължиш?

10.   Минавай бързо на братовчедите, какво чакаш, само губиш ценно време!!!

11.   Към Номер 9. Да знае, че съм била с брат му напълно откровена съм с него и не исках да го лъжа. Скъсала съм с първия преди доста време. Не знам и аз как да продължа в случая.

12.   Имам приятели братя и ей така като минат някоя и двамата, после й съсипват психиката и приятелствата с ебавки и обиди за това колко е лека.

13.   Айде следващия път на сандвич с двамата.

14.   Към 7. То това е де, всеки да живее. Но аз бих избягвал такива хора, защото си мислят, че това е живеенето.

15.   Не, екстра си постъпила, защо да се обвиняваш?! То това си е нормално. Огледай се и за баща им! Успех!

16.   Авторке, ти да не би да искаш да имаш връзка с един от двамата? А преди това не просто си спала с другия, а си имала връзка с него? Правилно ли разбирам?
Не мисля, че има за какво да се тормозиш - стореното сторено. Но ако съм разбрала правилно, това би било една доста сложна ситуация..

17.   Уроци учим чрез действия и постъпки.Няма идеални неща,само в главите ни са.Солен урок по самоуважение,щом знаят те как се отнасят към теб сега

18.   Не, нищо грешно и ненормално няма. Много мъже биха наебали с удоволствие сестрите на жените си, стига да им се получи.