Споделена история от Секс и интимност

Малко странно, но не мога да разбера дали съм насилена или изневерих....
Здравейте! Предварително се извинявам, ако темата се повтаря, но съм нова във форума и може би за първи път в живота си искам да споделя толкова много неща. С моят годеник сме заедно от седем години, но от три той живее и работи в Германия. Виждаме се около два-три месеца в годината. Аз също пробвах да живея там, но просто не се адаптирах. Постоянно ми казва, че скоро ще се прибере в България за да се оженим, но все още не се е случило това( но не това сега е най-важното). Преди близо месец му изневерих с мой колега и все още не разбирам как се случи това. Работихме във фирма за озеленяване, (аз вече напуснах) и трябваше да отидем до една вилна зона, за да видим един обект. С този мой колега, отдавна прехвърчаха искри между нас, но съм му казвала, че не искам да изневярявам, защото няма да мога да живея с тази мисъл, и ще ме съсипе. Правили сме телефонен секс, но сме си обещавали, че няма да има физически контакт между нас. Докато не отидохме до конкретния нов обект за озеленяване... дори не стигнахме до там, а направо ме закара в една гора. Опитах се да говоря с него да ме остави, но той беше решен, че това е момента. Целуна ме, аз се отръпнах и казах " не искам да го правя". А той ми каза " можеш да го направиш". Тогава слезе от колата и си сабу гащите, аз си затворих очите и си сложих ръцете на лицето. Тогава отвори вратата на колата, бях с лице към вратата, усетих как си го пъхна в устата ми.Отблъснах го излязох от колата, но не знаех на къде да тръгна. Чантата ми с телефона беше останала в колата. Запалих цигара да се успокоя, само те бяха в джоба ми . Мислех, че всичко е приклюлило.Той ме последва, взе цигарата от ръка ми и я смачка на земята. Награби ме и почна да ме опипва и целува. Тогава го блъснах и му се разкрещях, че е луд и искам да ме остави. И от тук последващите събития са много странни за осъзнаване от мен. Той се дръпна, но не каза, че ще се прибираме, просто ме гледаше и то с яд. Ей така просто седяхме. А в главата ми се въртяха хиляда мисли, най- странната бе дали прането ми е изсъхнало. Времето минаваше и накрая му казах, че искам да го направя с него. Тогава ми каза влизай обратно в колата ама на задната седалка и аз най-спокойно си влязох и направих всичко което поиска от мен, чувствах се ужасно, а се правех че ми харесва. Стигнахме само до орален секс. ( по-скоро си наби сам една ч@кия в устата ми). Все още не мога да си обясня постъпката. Знам, че докато четете това ще си кажете тази колко е тъпа..Тази история не е истинска, но наистина се случи. Жертва на сексуално насилие съм на девет годишна възраст и съм си обещавала, че няма да допусна втори път да ми се случи нещо подобно, че ще се пазя, не ходя по купони и дискотеки. Някои хора ми казаха, че съм си го търсила, други, че съм насилена. Толкова съм объркана... Незнам какво става с мен. От малка съм възпитавана, че изневярата е нещо лошо и ако обичаш и уважаваш човека до себе си, никога няма да го направиш. Сега се чувствам ужасно, не спя, не мога да ям, сякаш няма смисъл да живея. Казах на годеника си. Не мога да крия такова нещо. Той ми каза, че е имал много възможности да ми изневери но не го е направил, защото аз не го заслужавам. Още повече се разстроих. Сега съм в Германия при него за празниците, искаме да проверим дали ще можем да живеем с това нещо. Той много плака, но сега се държи все едно нищо не се е случило, иска всичко да бъде както преди, прости ми. Аз обаче незнам как да си простя. Чувствам се като най-долния парцал на земята, незнам дали това усещане някога ще отмине. Исках просто да си споделя всичко това с Вас, защото болката е много голяма и да попитам, дали с някои от Вас се е случвало нещо подобно и как се справихте?

Коментари

1.   Уж не искаш, после сама си се съгласила. Донякъде ти си виновна, не е трябвало да му споделяш. Връзките от разстояние не се получават много. А колегата звучи много зле, така не се процедира с жените, много е зле, но явно е мислел, че го искаш, но май си го искала, просто те е спирали чувството на изневяра. Сега просто може за в бъдеще да избягва грешките.

2.   Сега.....първо, с тези искри и телефонен секс, ти вече си изневерила в ума си ОТДАВНА.
Второ, предвид, че си била жертва на сексуално насилие, това обяснява защо си се съгласила в последствие. Жертвите, много често развиват желание да бъдат насилвани отновно, но по техни правила/съгласие (каквото ти си дала), за да могат един вид, да добият контрол над това, което им се е случило в детството. Така работи мозъка. Защитен механизъм е. Проблемът е, че често се случва така, че избива в привидно неадекватни постъпки, като твоята. Не че е неадекватна. Тя си е адекватна, ако се погледне от подсъзнанието на жертвата.

Най-вероятно имаш и някакъв потиснат афинитет към мъже, които виждаш като потенциални насилници. Ако не искаш повече такива случки вбъдеще - стой далеч от такива мъже, защото явно не успяваш да се контролираш около тях.

Гледай в интернет. Има доста психоложки трудове писани по темата, за това как жертви на насилие се справят с травмата. Ти си класически случай, изобщо не си изключение. Потърси и се опитай на първо място да разбереш от къде идват тези чувства, които бутат действията ти, а след това идентифицирай и тригърите, които предизвикват чувствата. Останалото нататък е по-лесната част - просто избягваш тригърите.

3.   ...."Времето минаваше и накрая му казах, че искам да го направя с него"......
За какво изнасилване говорим въобще. Първо, в чистия наказателноправен смисъл ако има несъгласие, приложена сила заплашване и т.н., ако няма проникване на пенис във влагалището, а е имало само орален секс, е блудство, а не изнасилване. Второ, видно от горното е налице 100 % съгласие. Все пак обаче, говорим за втория случай в редицата, в първия може да се каже, че не си искала. Но след като вече си му лапала с желание, "захлупваш" всичко предишно в целия процес. Искала си и това е.
Само не разбрах, в устата ти ли е свършил?

4.   Ох, горката, съжалявам! Моето мнение е, че това си е чисто изнасилване

5.   Дръж го тоя твоя мъж, че такива путкопоклонници са си находка.

На жена ми ще са ѝ го навирали в устата по разни горички, като тя ще е правила "телефонен секс" и после ще вика "искам да го направя с теб" и ще я целувам по същата уста... мхм.. сигурно...

Насилена си само и единствено от курвенските ти наклонности, нищо друго.

Братан.

6.   Горкият годеник. Той си стои и бачка, ти си чатиш с колега, правиш телефонен секс и се пипате. Толкова ти е бил готин и сладък колегата, такива искри, такова чудо. Искрите са в главите на жените.

7.   От бг мама се прехвърли тук, няма да получиш различни съвети.

8.   Не знам кое не ти е ясно, след като надълго и широко ти го обясниха в другия форум. Само, че там наблегнаха, че си насилена, а и ти не написа, че си се съгласила, в крана сметка.
Да започна отначало - ако искаше да си женена, щеше да останеш с приятеля си и да живеете известно време в Германия, а не да стоиш пасивно и да го чакаш 7 години. Така, че твоята изневяра е предизвестено събитие. Съмнявам се и той да не ти е изневерявал.
Второ, изневерила си още с телефонния секс.
Трето, с въпросния секс даваш противоречиви сигнали на въпросния колега. Приказките за не -то са хубави, но само на теория, както виждаш.
Съгласила си се , предполагам, защото не си виждала изход от ситуацията. Искала си да свършва и да се махнеш.
Дадоха ти съвет да работиш с психолог. Но първо, трябва да си простиш. Не е трябвало да разказваш всичко на родатата и приятелките. От това още повече ще те е срам, защото ти самата си се засрамила пред хората. Не е трябвало да разказваш и на приятеля си, не си помагаш. Ти си му простила, но се съмнявам, че той ще го забрави.
Сега се хвани за косата и се издърпай. Не се забивай в драми , а се опитай да продължиш.
Успех!

9.   Този твой колега не знае как да те предразположи. Много ниско квалифициран.

10.   Аз също пробвах да живея там, но просто не се адаптирах.

Ти какви усилия положи да се адаптираш? Адаптагцията не пада от небето. Изискват се усилия. Език учи ли? Работа търси ли си?
Всъщност ти не осъзнаваш, че си отишла на готово. Той е там от 7 години, имаш покрив над главата си, и всичко за един нормален старт на нов живот с любимия човек.
Но подобно на типичният български мантаритет, във всяка ситуация да се търси проблема и да си мрънка. Отиваш в най–богатата държава в ЕС, с куп възможности на 2 часа път със самолет. Само ще ти кажа, че когато аз заминах и наехме жилище, вътре нямаше дори и кухня, нищо празно. Борба и много труд.

Той много плака, но сега се държи все едно нищо не се е случило, иска всичко да бъде както преди, прости ми. Аз обаче незнам как да си простя.

Стой си в ситуацията, отново, защото така е по–лесно. Отново да си жертва, ти горката, вместо да се стегнеш и да си поемеш отговорността. Той го е приел, но не и ти.

Някои хора ми казаха, че съм си го търсила, други, че съм насилена.
Ходиш и търсиш защита и подкрепа от хората, и хората и били казали....
Това отново показва, колко още имаш да учиш.

Любовта ти няма общо с това, че тялото ти иска секс. Ти просто си го искала, имали сте си нещо с този колега и сега за какво ревеш.
Просто се стегни и реши какво искаш и започни да полагаш усилия.

12.   Ами ти си му показвала на човека, че го харесваш, той се е настроил, че го искаш, но обстоятелствата те спират. И ето го резултата. Затова те е гледал с яд, почувствал се е излъган. Че е някакъв тъпак ясно. Аз и да искам някой, ако тръгне така да ми го бута нещото си, до там е! Според мен не е трябвало да казваш на годеника си за случката, защото сега и него ще го яде. От друга страна такава връзка от разстояние... Трудно. Ако можете да си простите чудесно, той на теб, ти на себе си. Ако не можете, разделете се. Дайте си време, помислете. И после ако искате отново да опитате, опитайте, някак по на чисто.

13.   Според мен е някакъв среден вариант - изневяронасилване /нужна ни е нова дума за него/.

14.   Грешката е почнала още от “искрите”, които са прехвърчали, та до телефонния секс. Колегата ти е бил сигурен, че ще стане и е бил прав - наистина е станало.
Неговото държание е насилническо със сигурност, но не вярвам историята ти да мине за “изнасилване” в съда. Може би по-скоро - секс насилие в работното място ако искаш да го повдигнеш на въпрос.

Твоята огромна грешка, обаче - като изключим всички малки грешки, които са довели до ситуацията - е, че си казала на приятеля си. Това “не мога да живея с такова нещо” е тъпо оправдание за опита да си изчистиш съвестта като прехвърлиш проблема на приятеля ти, че той да реши, щото ти не можеш.

В заключение - такива неща се случват - не е края на света и в повечето случаи не значат нищо - това е все едно да си изкълчиш крака заради някоя дупка на пътя. Както казах - ти си го направила голям проблем, който вероятно ще сложи край на сегашната ти връзка по един или друг начин.

15.   Телефонен секс, а после се дърпаш. Объркала си момчето. Не си насилена, защото после сама си се съгласила.

16.   Може би си склонила като защитна реакция, подсъзнателно. В крайна сметка нищо фатално не се е случило. Не го мисли повече. А годеникът ти да се замисли дали иска да се прибере и да те вземе или още ще гони парите, кое му е по-важно! Била си уязвима, това е. А и колегата е прекалил определено, трябвало е да го обърнеш на шега и да го снимаш за фейсбук :) Не го мисли, весели празницо и чрителят ти да се замсили дали иска да стоиш още сама!

17.   Кво изнасилване мацка?! Хаха
Ако си искала да се отдръпнеш има много начини,искала си да ги направиш,направила си го и точка.

П.С. С години ти е втълпявано,че изневярата е грях,сега се опитваш да се успокоиш,че не си изневерила защото е било 'принудително'.
За първи път срещам жена на зряла възраст да се държи толкова неадекватно,сигурна ли си,че нямаш психично заболяване?
Чиста изневяра си е,не е изнасилване. :)

18.   "С този мой колега, отдавна прехвърчаха искри между нас" " Времето минаваше и накрая му казах, че искам да го направя с него." Как ще е изнаслване, това си е живо ебане, ама пуста й съвест, нали трябва да търсим причини, това са жените, никаква вяра на такива. Авторката е същата като онази кокошка, която бягала пред петела и си викала-дали не бягам много бързо!? Какви вили, какви пет лев, тръгнала е направо да се чука, сага иска да си чисти съвестта, уж била насилена, утре може и да осъди колегата си, за пари!? От лекомислените жени всичко може да се очаква.

19.   Защо не казваш, как си го лапала, как е свършил в устата ти и как си гълтала???
След като не се е стигнало до секс т. е. не ти го е набил в путката, то секс, в този смисъл на думата не е имало, защото минета, който си му извъртяла в никакъв случай не може да се счита за секс!
Имах една позната, която дори аналното проникване не го броеше за секс!

20.   Само секс телефон правихме до сега!!! Яко се закачате с мъжете и после един член ми се озова в устата. Ти определено си го търсиш и си го намерила, не се притеснявай на всеки му се случва.
Ж30

21.   Правили телефонен секс, сума си време е разпалвала похот в колегата си и накрая вика, "ама той май ме насили, въпреки, че като се сетих за прането сама му казах, че искам. "

Момиче, отивай на психолог веднага имаш сериозен проблем, нарича се курвенщина! Възможно е да е заради травмата от сексуалното посегателство в детството.

22.   В отговор на заглавието - и двете.

Още с телефонния секс и другите глупости си изневерила и то по доста долен начин оправдавайки го сякаш щом не е физическо не е изневяра.

Второто - 'прекрасния' колега си го окуражила с въпросния телефонен секс, заради което те е насилил по този начин. Съгласието което си дала е било фиктивно от твоя страна, както сама усещаш, но си казала да от някакъв вътрешен страх или кой знае какво. Като цяло сама, в гора с някакъв тип който те гледа злобно, решила си че е по-добрия вариант отколкото да бъдеш пребита и насилена.

Така или иначе вземаш адски много лоши решения за жена която иска да се пази от подобни неща. Запомни - който си играе с огъня, ще се опари. Да не говорим че изневярата се случва основно в главата на човек.
Единственото съмнително в цялата история е че твоя приятел не ти е изневерил за 3 години връзка от такова разстояние. Ако е вярно - тоя човек не заслужава да се занимава с жена като теб.