Споделена история от Секс и интимност

Гнус ли ви е да лижете жена
Правите ли кунилингус на жените си или направо си ги почвате?
Някои мъже ги е гнус да се навират там, а други обожават да доставят удоволствие на половинката си. А вие?

Коментари

2.   След баня с кеф лижа. Ако обаче е спарено и мирише е доста неприятно и го правя само ако тя си поиска.

3.   Здравейте!Аз обичам да доставям удоволствие на жената с която правя секс , стига тя да иска и да ми позволи да я излижа!Има жени които не харесват това но има и такива които харесват да ги оправят и възбуждат с език.Не ме е гнус , а напротив даже се възбуждам и откачам от кеф.Успех на тези дето още не са пробвали.

4.   Аз обожавам. Но аз съм и от малкото мъже, които изобщо не се кефят да им правят свирки. Тъпо ми е, не ми доставя удоволствие. Определено предпочитам да лижа.

5.   Много. Обичам да ми правят свирки, но мразя да лижа, никога не съм лизал, с едно единствено изключение.Лизах ануса на една виатнамка..Но та беше рядко красива, много женствена и кожата и ухаеше на жасмин... Много ме беше възбудил, с друга жена не бях изпитвал толкова огромно удоволствие..

6.   Ако жената ми е харесвала /щото при нуежда и по грознички съм опъвал/ и е поддържана не само, че не ме е гнус, ами ако не съм я лизал все едно не съм бил с нея. Лизането и свирките са ми половината секс. И го правя не само, защото на жената много и харесва, а защото и аз го искам. Обожавам да усещам върху езика си котенцето й, както и срамните й устни в устата ми. Пък като започне да се гърчи, няма равен тоя кеф :-) Забелязъл съм, че най-обичат като ги сложиш в партер, с едната ръка да им галиш глитора, с пръстите на другата да я "чукаш" и едновременно с това да им лижеш анусчето. Има някои така са се празнили, че всичксо става потоп. Но не всяка жена го може чисто физиологично, не е само до стимулация.
В интерес на истината има жени, които не обичат да ги лижат, предпочитат си да ги лашкат яко. Такива съм им удовлетворявал желанията и не съм се впускал много в "езичество".

7.   Зависи от жената!Като я видя и знам дали бих я излизал.Имал съм гаджета, които са си искали, но аз съм отказвал.Имал съм и такива които съм лизал със страст и удоволствие.Ей сега докато пиша и се сетих за втората ми стана.

8.   Без лизане не почвам аз. Обичам да гледам как момичето се разтапя от кеф докато я задоволявам с език, това въздейства и на мен. Много ме е яд, когато някоя мадама ми каже, че не обича да я лижат, направо лошо ми става. Или е имала горчив опит с някой, който не знае какво прави или си е дърво в леглото и не знае какво да прави.

9.   Гнус ме е, вагината не е като пениса, влагата е идеална среда за развитие на всякакви бактерии, кърви, бели-кафеви течения и подобни гнусотии излизат редовно от там...

10.   Само понякога. Моята понякога иска след анален секс да и облизвам ануса. Тогава не съм ОК.

11.   Моят приятел ме лиже, без да го карам и той обича да ми доставя това удоволствие. При различните мъже е различно.

12.   Кефи ме да лижа след като е пикала, но само ако не е след първото ѝ за деня или ако е обезводнена. Иначе след стабилно поемане на течности и след пишкане вкусът става страхотен.

14.   Преди, след баня - все ме е гнус. Нищо лично! И преди да попитате: същото мисля за това тя да ме лиже или да ми духа, така че каквото давам, това искам.

15.   Все едно да попитам,допада ли ви да правите орална любов на приятеля ви?Зависи,когато телста са чисти

16.   Лижа с кеф дори и да мирише леко отдолу! А краката мога да ги лижа 24/7 ако миришат и ако са потни! Одървям се целия.

17.   Моят приятел обича да ми облизва задната дупка. Имала съм страхотно девствено анусче, според него. Още не е поискал да ме чука там. Не съм някаква курветина, но дупето ,ми не е ..... съвсем девствено. Не му казвам. Не искам да му разбивам илюзията. ж24

19.   Почти задължително не само я почвам с това - полагам максимално старание да я свърша направо първия път така.
Естествено не всяка. Поради ред причини ... Сред тях не е наличието или липсата на вълна.

20.   Еми, то не е възможно да няма никакъв мирис и вкус, зависи и времето от последното къпане. Бил съм с поддържана и хубава жена и определено имаше и малко интимна миризма, слаба миризма на някакъв гел, не миришеше на маргаритки, но е яко чувството. Да, но съм убеден, че много малко мъже го правят, а и като ги гледам.. другото също. Учудващо е, че се мъкнете с такива. То им личи от 20 метра, че са неможачи. И гледат насрано към можачите, защото чувстват заплаха.

21.   Не не ме е гнус, лижа но само естествено окосмени путки, от обръснатите изпитват силна погнуса и отвращение. Лижа и оксмени женски подмишници.

22.   Аз съм от нетолкова можещите, но с кунилингуса съм доста добър. И най-вече, защото там не ухае на маргаритки. В крайна сметка, пъхнал съм си главата между женски бедра, а не в цветна градина. Все пак не съм пчеличка да събирам медец. Нектар - да. Ама той е за ценители ... :)

23.   Това ми е любимото,там да ми е езика.Като наркотик ми действа.

24.   пробвай със сметана. И може да ядеш от различни места по тялото й.

25.   Харесвам да лижа, но разбира се зависи от жената, важно е да ми харесва външно, случвало се е да лижа жена с която сме били през целия ден заедно лятото и знам че се е потила няколко пъти но щом ми харесва съм я лизал, случвало се е да лижа и една докато пикаеше

26.   Лижа, целувам, хапя и т. н. Хич не ме е гнус, даже ми харесва.