Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми я е срам от мен
Здравейте! Аз съм мъж на 39 години, приятелката ми е на 32. Заедно сме от около година и половина. Всъщност, аз не съм я виждал гола. Наистина. Всеки път когато се къпе, заключва вратата на банята или заключва стаята в която се преоблича. Дори и по гащи не съм я виждал. Виждал съм я по бельо, и то сутиен и гащи, които покриват всичко напълно. Ако някой път съм на ръба да я видя гола, тя изпищява, изпада в истерия и започва да вика, цитирам “колко пъти ти казах да не влизаш”. Сигурно се чудите за секса. Секса не липсва, но пък протича така. Тя задължително е с бельо, нито еротично, нито разголено, напълно всичко покрито. Когато искам да проникна в нея, ми връзва очите с кърпа, САМА си пъха пениса, наглася се, отваря ми очите, като ме инструктира да не гледам, и така. Вече започвам да се дразня. Мисля, че не е нормално. Вие имате ли такива партньори?

Коментари

1.   Може би ако говориш с нея? Сигурно има някакъв проблем, нещо, от което се срамува, нещо, което не иска да виждаш от страх, че ще се отвратиш от нея. Показвай й по-често колко я обичаш и колко харесваш тялото, подари й хубав комплект бельо и й кажи, че ще и стои страхотно и искаш да я видиш в него, защото я обичаш такава каквато е и никога не би се разочаровал нещо от нея.

2.   описанието е като филм на ужасите.

3.   Добре де, ти за година и половина не си ли я разпитал на какво се дължи това патологично поведение? Някакви недъзи/белези ли какво прикрива?
Абсурдно е.
Би трябвало да сте си достатъчно близки досега, че да сподели какъв й е проблемът.

4.   Вероятно има някакви белези от нещо, ама с разговор се разбират тия неща. Какви са тия двойки дето не си говорите? Нали идеята е да сте интимни с човека.

5.   Може да има стрии по дупето и гърдите. Много жени имат, но и са комплексирани от това.

6.   Защо не я заведеш лятото на нудистки плаж,та дори насила,да се отрака!

7.   Съжалявам, но според мен е травестит

8.   Абе братле, аз на твоето място щях много жестоко да се усъмня, че е жена... Операции всякакви, може да някой травестит или да е двуполова. Представи си само толкова време да си чукал травестит.... иии как никой от коментаращите не си го помисли?? Ако кажеш и че е тайландка положението е много лошо. Това е супер странно, при следващия полов контакт си махни кърпата от очите, само внимавай да не те изнедада с някой шпек, че тогава си е*ба мамата...

9.   Според мен и тя/той има пенис , още по сранното е , че година и половина нищо не си направил по въпроса ???????

10.   Отърви се от нея незабавно!

11.   Не е нормално това криене от нея.

12.   Нищо чудно да е херматофродит, травестит или просто да има нещо в повече или в по-малко, което да е сигурна, че ако ти видиш, вашата връзка ще бъде прекратена. Ти прецени дали искаш да разбереш, какво е! Но най-вероятно ще се окажеш сериозно потърпевш. Баправо не е за вярване, какво те е задържало при бея толйива време, но явно има какво.

14.   Никак не е нормално. Сложи ѝ една книжна кесия на главата и ѝ кажи, че не искаш и тя да те гледа. Най-добре се отърви от нея.

15.   "Приятелката" ти всъщност ти е "приятел" и ти слага превръзката на очите ти,за да не му видиш Шпека...

16.   Хммм преди години имах една лятна забивка с момиче, което отказвале да се съблича и пускаше само анално. И не - не беше травестит. Беше си втълпила обаче, че ще се съблече пред мъж и ще си даде девствеността чак след сватбата.
Хора всякакви.

18.   Говори с нея, нещо с доверието има проблем. Проблемът не го изговаря, защото почне ли да го натрапва ще започнеш да се вглеждаш и ти ще започнеш да го виждаш през нейните очи като проблем. Говори с нея, трябва да преодолее това неудобство, нали затова сте заедно

20.   Ужас, в ужасна ситуация си попаднал! Едно е, да я срам два-три пъти, но година и половина, да не си и виждал тялото? Това е огромен проблем. Наистина може да е МЪЖ, който се прави на жена! Или може наистина да е двуполова. Едва ли по мирен път ще разбереш истината, хвани я/ го неподготвен когато не очаква и ще разбереш истината! Ако искаш да разбереш истината, бъди силен и настоятелен. Или просто я надхитри по-някакъв начин, или ако се наложи.... съблечи я/го насила! Няма право да те мами, каквато и да е истината! Ако е искала/искал щял е да ти каже всичко много отдавна. Някои неща не стават по-мирен начин колкото и да ни се иска... Ако пък.. не ти се занимава със всичко това, просто я зарежи и това е, това е стрес и тормоз!

Весели празници на всички! Бъдете живи и здрави!

21.   От Автора: Говорих с нея. Съблече се. НЕ Е ТРАВЕСТИТ, има белези от изгаряне, някои от вас предположиха. Аз ѝ казах, че няма нищо сранно в това.

22.   Сигурно има татуировка, на която пише Иван, а пък ти не се казваш Иван... Сериозно, говорете си бе хора.