Споделена история от Секс и интимност

Изкривен полов член
Може ли някой да ми каже дали това изкривяване е нормално и дали може по някакъв начин да се отстрани

Коментари

1.   Аз прав не съм виждала. Не търси в нищото проблем.

2.   Колкото банан ли е изкривен или повече?

3.   Как е изкривен? Нагоре ли? Ако е нагоре, съм чувал, че даже било по-добре за Г-точката да им достига. Моят си е прав, ама бие леко вляво. То почти не съм виждал някой дето да е абсолютно прав и да стърчи само и единствено напред. Най-малкото, че все имаш любим крачол, моят в случая е левият, съответно той си клони повече натам. Не е проблем.

4.   На повеу мъже са им криви, така че е нормално.

5.   Щом ти стана няма от какво да се притесняваш.

6.   Крив крив-колко да е крив? Предполагам не е като свинска бургия.

7.   Ако е като полуокръжност и е надолу или настрани, не е нормално.

8.   Към 7 Да, точно като полуокръжност надолу е изкривен. Какво можде да е?

9.   Ето в този сайт има снимка: https://www.puls.bg/forum/74/topics/49286/post

10.   Номер 9, може би имаш синдром на пейрони, ако е толквоа изкривен, това го получават мъже над 40 най-много, но се появява и при по-млади хора

11.   Глупости, никакъв синдром на Пейрони няма момчето. Просто вариант на нормата. И моят хуй е изкривен и гледа надолу, дори и в най-младите години когато беше най-твърд но това изобщо не пречи на секса. Важното е да е твърд, а не дали е нагоре или надолу. Ама минеш ли 50-те, вече става полумек и трудно става за секс.
д-р Ох Боли

12.   Не искам да те плаша, но това, което видях на снимката ме стресна. Не съм специалист, но не ми изглежда никак нормално чак толкова да е изкривен.

14.   Може ли съвет как може да се изправи поне малко?

15.   Няма какво мислиш. Повечето им е крив, дори е и по добре тъй. Сегашния ми приятел му е доста изкривен но така е по добре