Споделена история от Секс и интимност

Скуирт ли? Как?
Ами въпроса ми е към тези които наистина са го изпитвали.
Какво да правя, че да изпитам този оргазъм не мисля, че се получава по естествения начин, иначе всички биха го получили .Не е достатъчно да стимулираш клитора си по време на секс, пробвах го. Трябва да има нещо друго. Моля пишете ми подробности и какво е чувството, когато го изпитваш?

Коментари

1-50 от 70

1.   Не всяка жена го може. Физиология. Иначе е нужна стимулация на вагината.

2.   Само 30% го могат, 70% не го могат. Не е нещо особено, просто имаш да переш повече спално бельо. Идва действително от вагината, началото по-точно. Радвай се на това, което природата ти е дала. Ако си много млада, може с времето да се появи, женската сексуалност се развива с времето. Важното е дори не той, а да ти е хубаво при секс с партньора.

3.   Много модерно стана в момента да се говори за това. Приказките за процентите, според мен са абсурдни. Как така ще сме различни физиологично? Даже гледах някъде, че това било нещо като простата на мъжете :Д. Да не се окаже, че имало там някакви жени, които го можели, но не се знае в действителност дали е така. Тези, които си мислят, че го изживяват да не се окаже, че преживяват друго :Д....
Това, в крайна сметка, изобщо доказано ли е?

4.   хахх номер 3 въобще нее доказано

5.   3, да доказано е, освен това защо да ми доказват, когато се случва просто при мен? И това с процентите не е абсурдно
http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

става дума за т.н. Batholin жлези

http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:Weibliches_Genitale.jpg&filetimestamp=20070612160406

които не са развити при всяка жена, затова и не всяка е В СЪСТОЯНИЕ да свърши така. Съвсем естествено е, когато физиологично не можете да свършвата по този начин и не спите с жени, за да видите, за какво става дума, а може би мъжете ви искат да свършвате така (от непросветеност), да твърдите какво ли не, но истината е, че всяка жена си е различна.
Има ли значение сега това?
Хората от 80-те години изследват този вид оргазъм и факт е, че се случва на милиони жени по света. Просто в България сега стана интересно, чрез порно-индурстрията (където са нагласени тези оргзми, инжектират им течност във вагината, а някои действително уринират). Но това няма общо с реалността, то какво ли има общо с реалността в порното?
Гледайте си кефа и като не можете, не можете, но не обиждайте жените, който свършват така. Не може да се контролира волево този процес, чувства се действително изпразване, няма нищо общо с уринирането, за което намеквате.

6.   5 чела съм го милион пъти при оргазйм парауретралните жлизи изпускат течност но не чак да пръска както вие го описвате щото това го има по порно филмите

7.   Авторке на колко години си

8.   Ъ-ъ-ъ-ъ, простете непросветеността ми ама какво е това?

9.   От автора към №7 на 21 съм

10.   Защото съм чувала че жената изпитва истински оргазъм чак след 25 26 за това питам а вагинален оргазъм получавала ли си

11.   Номер 10, няма такова нещо. Аз оргазъм съм изпитвала от 15 годишна възраст, макар че с мъж бях за първи път на 18 и изобщо не успях да свърша тогава... Всичко си е до себеопознаване и достатъчна освободеност да посочиш/подскажеш на партньора си какво ти харесва в леглото, което аз бях прекалено срамежлива да направя, въпреки че всъщност не се нуждая от нищо чак толкова специално - просто малко нежно галене :)

Така че, възрастова граница за оргазмите няма, предполагам разбира се, е нужно да има поне някакво полово съзряване, т.е. навлизане в пуберитета, когато хормоналната обмяна се засилва, но нищо повече. Колкото до женската еякулация, доколкото знам, я има и наистина не всеки може да свърши така, най-вече защото трябва да се преодолее усещането за нещо непознато, от което човек има усещането, че може да се изложи, както дори в тази тема ни се вменява...

12.   Номер 8 ти жена или мъж си и как така не си чул до сега

13.   А ако се получи скуирт - така ли се пише - за първи път го разбирам като "термин", но не пръска?
Смисъл - преживявам много силни оргазми, но няма фонтанче или си зависи от позата...
а и.. как като той е в мен, трябва да го изкара, за да се види.. предполагам, но понякога като свършвам, когато той използва пръсти и стимулира же-точката ми усещам как се овлажнявам наистина много, после даже се чуват онези кльопкащи звуци - пълна съм със собствената си течност...
но фонтанче не съм получавала... от позата ли е? как го правите?

14.   13, и аз не получавам „фонтанчета“. Според мен са плод на фантазията на някой порно-продуцент, знам ли - може и такива жени да има! Факт е обаче, че чувствам изпразване, чувствам как течността се стича на и мокри всичко, дори на талази излиза, не се случва винаги, само при вагинален оргазъм и то само след пенетрация или стимулиране с пръсти на началото на вагината.

15.   Аз съм жена и съм изпитвала това, което казвате Скуирт. Наистина при мен се получава като фонтанче, но не винаги. Зависи от партниора-трябва да е достатъчно опитен и да не прави секс про форма-т. е. само за себе си-а да отдава всичко на партниорката си. Също зависи и от емоционалното състояние на жената-защото ако жената е притеснена и мисли за друго-нищо не се получава. При секс трябва да се мисли само за секс.

16.   Една жена: Как как? ! - С бурен секспартньор, разбира се! :)))
Относно "фонтанчетата" - При мен са свързани с овулацията. Получавам множество подобни оргазми след продължителен и наистина див секс. Преживяването е невероятно, но е и до физиология, и до размер на члена на партньора. Дълбокото проникване и стимулацията на всички вътрешни стени и кухини са повода... Успех в практикуването! :)))

17.   Как било, с прекрасната част?
Ми просто се подмокряш по някое време, може и след като Той е свършил.
За това слагай под себе си хавлии, хартии и други попиващи матрЯли

18.   Жената стига до най силен оргазъм когато е отгоре. И в тази поза са най честите мокри оргазми, с изпразване.
/и още нещо момичета, сваляйте жартиерата и събувайте чорапите ако се чувствате скуитърки/:))))))))))))
Щото после....

Последното в кръга на шегата;)

19.   Това някоя жена да може друга не е абсурд. Всички го могат но незнаят как. Трябва добър любовник или добра ръка. :-)))

20.   здравейте, този оргазъм съществува. бях го гледал на филм и мислех дали е наистина това, исках да го изпитам на живо. да и това св случи, запознах се в нета с момиче и и ми прати снимки, после клипчета с тел и виждах че свършва много обилно, после и на живо беше същото дори по силно, това ме подлудяваше просто върха, след нея имах друга но тя само веднаж, призна си че с бившиа си мъж са имали добър полов живот но не го е изпитвала. всичко е до предразположение. пожелавам ви да му се насладите и вие

21.   до 16, а ограмоти се малко практически, може ли да се стигне до оргазъм без проникване, да свършиш само докато се събличаш и др подобни, ...??? всичко е психология а не механично триене на частите

22.   Божеее, пък аз си мислех, че нещо съм се повредила напоследък и съм почнала да се напикавам при полов акт... А пък то какво било!

23.   А на мен друго ми е интересно. Жена на 26г. съм. Имам дете. Рядко изпитвам вагинален оргазъм. По време на секс ми е хубаво, но не винаги свършвам вагинално. Клиторно винаги. Когато мастурбирам с вибратор много често получавам скуирт оргазъм. Просто усещам едно налягане и виждам как течността отвътре изтласква вибратора от вагината ми. Мога някога няколко един след друг да получа. До сега съм имала 9 сексуални партньори. Някои от тях много опитни. Други доста надарени. Но никога с мъж такова нещо не ми се е случвало. Само с вибратор.

24.   №23, и аз съм така като теб и мисля, че при повечето жени е така. Някъде бях чела, че най-хубавите оргазми били именно при мастурбиране. Обожавам секса с партньора ми, нищо не може да замени физическия контакт с голото мъжко тяло. На 39 г. и съм крещяла от удоволствие не веднъж при секс, получавала съм вагинални оргазми, но скуирт оргазъм съм получавала само при мастурбиране, дори ми се е получавало и фонтанче, така че не е фантазия, получава се при стимулиране на клитора с вибриране.

25.   Не знаех, че това е нещо толкова сложно. На мен ми се получава винаги, няколко пъти един след друг. Лошото е само, че трябва да се перат чаршафи и всичко останало. При мен започна да се случва с един "приятел за секс", не с тогавашния ми партньор. С този "приятел за секс" съм правила най-страхотния секс в живота ми и явно от факт, че беше нещо забранено и тайно, се получаваше изключително страстно изживяване. Може би в това се крие тайната:))) Сега вече нямам проблеми, случва ми се постоянно, стига да искам, не правя нищо специално!

26.   Наскоро се научиш да свършвам така, но става само когато го правя сама, не и с партьора ми. Ами аз просто стимулирам Г точката с вибратора или с пръст, докато с другата ръка дразня клитора си и в един момент усещам как се изливам. Много е хубаво! Но сега ще се поупражнявам още за да правя и фонтанчета като във филмите за възрастни.

27.   Абе и аз си мислех, че това с фонтанчето е фантазия... докато не ми се случи! Бях се възбудила страшно много и в един момент просто видях как от мен буквално изригна! Казвам ви откачих! Няма такъв оргазъм! Божествено е!

28.   Каквото и да си говорим докато човек не съзрее полово няма как да изпита каквото и да било. Аз лично мастурбирам от 14-15- годишна някъде, а първият ми полов акт беше на 20г. До преди няколко месеца и аз започнах да изпитвам едно кофти чувство на подмокряне и отначало мислех, че се напикавам и ми беше доста притеснително, докато не намерих материали в интернет и не разбрах, че това е скуирт. Скуирта при мен го получавам както вагинално, така и клиторно, но разбира се не с пенис. Единствено ръка и вибратор ме докарват до там, а преди няколко седмици и език ;). Т. е. бяха ми нужни 7 години почти докато изпитам клиторен оргазъм с език. А що се отнася до скуирта, няколко минути след него получава и разтърстващият клиторен оргазъм. Т. е. при мен удоволствието става двойно.

29.   На почти 50 съм и през живота си съм бил само с две такива жени.Чувството да свършат така върху члена ти е невероятно!

30.   Здравейте. Не ме интересува как, колко и какви са процентите и начините за постигане на този оргазъм, искам само да си бъда като преди. При мен се появи преди година от време на време, а сега е всеки път и все по-обилно. Ако някой знае как може да се контролира и да се спре моля да ми отговори

31.   До 30! Как го получаваш? Само чрез клиторна стимулация и/или чрез проникване! Не ти ли харесва, оргазма който изпитваш?

32.   Получава се всеки път при проникване. Оргазъм получавах и преди, просто това плискане на мен не ми харесва ( макар, че партньора ми е във възторг). Понякога ми се струва, че се съсредоточава именно в това, а не се наслаждава на самия секс.

33.   жена на 42 всо е всяка жена го може, това е физиология. На мен за пръв път ми бе преди година на един суинг купон/. Просто е въпрос на техника и поза. При мен позата е изпранема, с разтворени крака и да се мазажира с пръсти стената зад клитора, пос коро да ме чукат с пръсти и те да удрят там. Необхпдима е и скорост. Първоначално се овлажнявам, направо започвам да пльока и след това започвам д ахвърлям вода. За жалост при мен това не е свързано с оргазъм а е само една техника-интересно е но не изпитвам нищо. Познавам жени свършващи по този начин.

34.   33 би трябвало да е свързано с оргазъм , иначе защо ще има т.н. "празнене" ?

35.   34, не е вярно! Аз първо получавам скуирт и едва след това изпитвам оргазъм. Т.е. ако след скуирта партньорът ми спре стимулацията, аз не получавам оргазъм.

36.   Случи ми се само веднъж в живота...един млад мъж ми направи фистинг.Не съжалявам,беше невероятно изживяване и зная,че никога повече няма да се повтори.Ж-48

37.   36. не се отчавай винаги може, щом веднъж се е получело, значи може. сама се научи или си намери майстор. бих могъл да ти помогна, но няма как да се свържем. и не се хваля че мога, просто знам как да го направя.

38.   Аз си го поставих едва ли не като цел да се науча и сега почти всеки път свършвам така. Даже малко съжалявам, че после леглото става едно... обаче е страхотно да гледаш как това нещо избликва от теб. При мен се получава по два начина, или чрез стимулация на прочутата Г точна, на няколко см от входа в предната стена на вагината или чрез многооооо дълга стимулация на клитора. Последното става най-добре с вибратор, колкото до Г точката, тя може да се стимулира и с пръсти. Единствено ми липсва усещането да свърша така по време на акт. Става само при стимулация с ръка, обаче ще продължим да опитваме с мъжа ми, пък дано стане и в разгара на акта, а не той да си играе с пръстите. Забавно е, а и поне при мен след това следва едно пълно отпускане, до степен, че мога да заспя почти веднага. Веднъж дори за малко да заспя докато си взимах душ. Бях си играла дълго с вибратора, съответно стигнат до доста скуиртвания и накрая така ми се спеше, че едвам стигнах от банята до леглото. Обаче беше супер изживяване и често си организирам такива когато съм сама вкъщи. А и още нещо не вярвайте, че само някои жени го могат, всяка жена го може стига да опознае тялото си и да се отпусне напълно. Така, че не спирайте да експериментирате и ако ви трябва и малко теория в интернет е пълно със статии обясняващи подробно какво се прави.

39.   Въпросът ми е, дали това може да се контролира? Да има оргазъм без скуирт или щом веднъж е почнало няма да спре.

41.   До 39.
Лично аз (коментар 38) получавам и скуирт и "нормален "оргазъм". Как споменах и в горния си коментар, когато правим секс, мъжът ми не стимулира достатъчно Г точката и свършвам вагинално или клиторно , но без скуирт. Скуирта си го докарвам или сама или когато мъжът ми специално ме стимулира с пръсти. Така, че за мен не е проблем и да не опръсквам всичко наоколо, стига мъжът ми да не докосва "вълшебното бутонче" и да не прекалява със стимулацията на клитора.

42.   къде е 40

43.   Хм, много ме накарахте да се замисля за този вид свършване.. Не съм го изпитвала никога.. Даже за облажняването бих казала, че имам чувството, че с годините намалява. На 35 съм сега и напоследък въобще не се овлажнявам и прибягваме до лубрикант. Той и сексът е доста рядко, защото с партньорът живеем в различни градове, по стечение на обстоятелствата и не ми липсва(сексът). Може би това е причината. Та чак се чудя, четейки, как е възможно чак до такава степен да се излива течност....

44.   На мен НЕ ми се струва естествено и нормално жените да изпитват скуирт оргазъм. Може и да им е много приятно, но не е полезно.
Женската природа не е такава - да се изпразва като при мъжете. Нормално е жената да има вагинален, дори и клиторен оргазъм, но не и скуирт оргазъм.
То при едни жени им се пие вода и чак след един час отиват до тоалетната, а при други жени им се припишква след 5 минути!
Скуирт течността не е урина, но е близка по състав до урината. Всъщност това е течността за урина, която идва от основата на уретралния канал, това е урина, която не е докрай преработена.
По - скоро това е физиологичен здравословен проблем при жени, които не могат да сдържат своята функция за уриниране и трябва да си обърнат внимание навреме и да ходят на лекар!
Иначе - тези жени ще си прецакат бъбреците и пикочният мехур и предпазната клапа, която сдържа урината и ще си развалят цялата отделителна система и един ден няма да могат да се сдържат, когато им се припикае и когато ходят по улицата. По същия начин не е нормален и аналният секс - да, изпитва се удоволствие при много жени, но с прекалено ръгане там и накрая им се отпуска мускула и постепенно се прецаква и започват да се изпускат!
Не обръщайте внимание на тези масови пропаганди на скуирт и анален секс!

45.   Моята жена скуиртва по 1. 5м, на талази, после е много каталясала. :)

46.   Скуиртвала съм над 50 пъти за веднъж... Често и на фонтани. Просто вече не ги броим. Веднъж стигнахме до 30 и се отказахме. За мене изключително важен е партньорът и това, как самата ти се чувстваш. Чувството е невероятно, но не знам дали всички жени могат да го изпитат... Нито една от приятелките ми не е... Мисля че просто е нужен правилният партньор, който знае какво прави, за да го отключи този пуст скуирт. При мене се получава и със стимулация с пръсти, и по време на акта, дори често и след самия акт... няколко пъти. Единственото лошо е че всичко подгизва... но е много много готино.

48.   47 - сложи подложка над матрака и ползвай матрак с перящо се покритие, а и слагай хавлии под себе си.
Аз пък не свършвам винаги така, предпочитам клиторално да си свърша, защото скуирта ми действа изтощаващо, а и си е работа. Не образувам фонтани, а изтича изведнъж голямо количество, но не като фонтан. Убедена съм, че не е урина, номер 44 - на цвят е прозрачно, има по-гъста консистенция и не мирише на урина, а и има съвсем лека миризма на мен самата, чувството е също съвсем различно и се чувства съвсем друго „изпразване“, което може би мъжете само познават - освобождаване в истинския смисъл на думата. Понякога течността е и бяла, но по-малко.
Четох на много езици по темата - в Уики също има тема http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

Ето и картинки, къде точно са жлезите http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation#mediaviewer/File:Skenes_gland.jpg
. Рекордът ми е някъде около 30 и тогава прекъсвам, защото ще полудея. Стигам до мултиплени оргазми от самото начало, а скуирт за пръв път със съпруга си, защото има и нормален по големина член, а първият ми приятел беше 12 см. и почти нищо не чувствах, а и техника нямаше. Мъжът ми такова нещо не беше виждал, не е по порното и е от „старото поколение“, но има вече техника и ако му позволя може да ме докара до лудост.
Колежка

49.   Аз на 2 пъти направих фонтанче. Гаджето ми умря от радост...
А аз първият се притесних как, какво и защо :д

Лена

51.   Здравейте момичета!
Аз съм мъж на 49 и съм бил два пъти с жена, която получава скуирт. Не мога да кажа по-хубаво ли е или по-лошо. Сигурен съм в две неща - първо, че някои жени имат по-обилна секреция и второ, че за скуирт жената трябва да е много възбудена.
Първото знам, защото едната от жените, при която видях на живо това имаше обилен секрет още в началото на акта. Толкова, че беше невъзможно да я лижа, щях да се удавя.
Относно второто, в Далечния Изток и по-точно в Китай се считало, че жената стига да скуирт, когато многократно приближава оргазма, без да стига до него. Това кореспондира и с казаното от момичетата, които твърдят, че им се случва, когато сами се стимулират с ръка или вибратор. Те просто удължават удоволствието и стимулацията е по-висока (дори и най-умелия партньор не може 100% да знае как ти е най-приятно) затова им се случва, защото се стига до множество циклични възбуждания до границата на оргазма...
Абе, казано вкратце, трябва да изпитваш удоволствие, без значение с мъж ли си, с вибратор ли, с жена ли или си сама, а което е отредила природата си идва само.
Желая ви приятни и безкрайни удоволствия!

52.   Мили дами, всичко, което се случва с нас е повече от прекрасно със или без скуирт. Аз го открих наскоро по време на първия ми оргазъм. Сама се справих чак вече на 21, независимо, че съм спала с една приемлива бройка мъже на възраст от 19 до 36. Заиграх се за пореден път и се случи. Повторих, потретих и почетвъртих за да съм сигурна, че не ми се е сторило. Накрая с изненада открих петно колкото педя под мен. Та за скуирта, може с него, без него, клиторно, вагинално и всякак. Има едно друго нещо, което обаче горещо препоръчвам - трева. Напушен секс. Тревата за разлика от алкохола, не прави свършването трудно, дори напротив. Много напротив. Увеличава усещанията до степен, в която си мислиш, че няма да успееш да преживееш оргазма. Това разбира се зависи от опита с пушенето. Усещанията по време на секс стават много по-силно емоционални, дори физическото докосване се усеща по-различен начин. Едно е малко тъжно, че скуирта е почти фантазия поради простичката причина, че както се изсушава устата при пушене на марихуана, така и няма как да се излее толкова течност от вагината. Това в никакъв случай, не значи че пресъхваш. Аз поне си се радвам(и не само аз :)) на обилно овлажняване. Последният път дори се разплаках след един от оргазмите. Не вярвах, че може да се случи. Не е имало някаква причина, просто самата емоция, която преминава през тялото при свършване, явно е с нивата на стрес, които може да те накара да се разплачеш. Даже ми беше неловко, че стоях и сълзите ми не спираха, въпреки усилията ми да се свърши с тази сконфузна ситуация. Добре, че поне партньора ми е супер мъж и просто ме гушна, докато се успокоя. Така че, се надявам с това да съм ви открила едно ново нещо за експерименти и да ви хареса! Не съм някакъв популизатор на марихуаната, просто споделям съвместимостта и поне при мен, с тези приятни занимания. Успех! :)

53.   Скуртът е най-върховният оргазъм за една жена. Той е придружен с обилно свършване и пръскане, като по филмите. Никой не пикае там, просто хората знаят как да го правят. Почти всяка жена може да свърши по този начин, стига партньорът й да знае какво да направи.
Аз лично съм бил с много жени, които са скуртвали
Наскоро рязбрах, че на това му казват така. Течността мирише като урина и е като леко мътно бяла вода. Може да изтече и половин литър, ако жената направи няколко последователни оргазма, което е лесно след първия.

1-50 от 70