Споделена история от Секс и интимност

Да поговорим за секс
Здравейте! Във връзка сме от близо 3 г. правим хубав секс, като честота и време. Проблема, наближи ли момента да свърши, аз я преварвам. Конвулсите които предхождат оргазма до толкова ми действат, че винаги финиширам пръв. Опитвал съм различни техники, към момента без успех. Като решение, приключвам я с пръсти. Дайте решение.

Коментари

1.   Като свършиш продължавай бе,на мен не ми спада като свърша и мога да си клатя до като искам.

2.   Определено количество алкохол.
Аз я свършвам предварително. Орална, вибратор ... След някоя минута тя няма нищо против да продължим. Тогава вече ги няма конвулсиите, стоновете, достатъчно хлъзгава е ...

3.   Да не ти пука изобщо! Това не е твой проблем. В старите книги не случайно пише че стандартният секс е за удоволствие на мъжа. Затова гледай първо на теб да ти кеф. Жените и без това почти винаги симулират оргазъм при стандартен секс и рядко могат да получат истинско удоволствие и цялостно "свършване".

Една жена за да постигне истински як оргазъм трябва да и се стимулира G точката за което са нужни доста силни и енергични движения по хоризонтала перпендикулярно на проникването а те не могат да се постигнат чрез проникване с пенис. Това се прави с ръка, но преди това трябва подготовка и поне 20-30 минути загряване са се отпусне хубаво вагината. Има си специална техника с 2 пръста на едната ръка а с другата длан се притиска леко долната част на корема точно над пубисната кост и може и леко да се докосва клитора и с един палец. Няма как да се обясни точно, трябва някой да ти го покаже как става.

Ако това се направи както трябва жената изпитва истински оргазъм който продължава няколко минути. Цялото и тяло започва да трепери безконтролно, особено бедрата. Почва да пръска сокове навсякъде и да стене от удоволствие.

95% от жените никога не са изпитвали такъв оргазъм защото мъжете не знаят как да го направят.

4.   До 2
Свършвам я с пръсти и пак продъжавам, но възбудата и пак ми действа. Понякога издържам повече, но тръгне ли да свършва пак същата работа. Добре е че успяваме да се нагодим и правим дълго време, все пак е дразнещо и бих искал да е както трябва. Свършвам обикновено по два пъти, понякога и три за сега без промяна. Може би с времето ще се нагодим.

5.   Авторе колко повече има да се нагаждате, вие на практика свършвате по едно и също време. По-добре от това - здраве му кажи. Или искаш да се 'доказваш' като 'жребец'?