Споделена история от Секс и интимност

Чуках истинска порнозведа, и май е бременна от мен
Не историята не е измислена. Живея в Германия в голям мегаполис, но голямаа скука. Понякога разнообразявам с проститутки. Една вечер, както ровех за сайт с такива обяви попаднах на обява с надпис, , Искате ли да чукате истинска порнозвезда? Това е вашият шанс. Някаква си Олга и е псевдонима, белгийка. Проверих я в гугъл имаше филми, и то продуцирана от световноизвестна порно компания. Гледах няколко нейни сцени, направо до като гледах напълних гащите със сперма. В обявата пишеше, че е на гастрол в Германия и всеки, който иска да я чука, може чрез уатсап да си направи уговорка на неин терен, срещу заплащане естествено. Писах и, че искам на другия ден да я чукам. Питах я да ли мога да и свърша в устатата, каза, много не обичала, но щяла да ми подари това удоволствие. Питах я дали гълта, каза зависи от вкуса на спермата, ако ми хареса гълтам, ако не ще я изплюя. Аз понеже много обичам да целувам к¥рвите питах я да ли мога да я целувам с език, каза заради короната, че не желае. На другия ден уговорката ни беше в 19ч. Беше на частна вила в покрайнините на баровско селце в Германия. Посрещна ме по сутиен и жартиери с чаша шампанско. Полафихме малко, а тя започна да ми бърка в гащите и да си играе с х¥я ми. Правише го майсторски и ме подлудяваше. Питаме да ли искам да в лижа, аз казах, че не искам. Тогава тя ме бутна на леглото и започна да ми смуче пръстите на краката и да ме гъделичка по долната част на ходилата. Крещях от удоволствие. След това започна да ми облизва топките и леко главата на х¥я, до като постепенно го налапваше. Направи ми уникална свирка. Попита ме, да ли съм фен на играчките, казах и да. Показа ми някакво жило около 20-25 см с топчета на него. Виждал съм в порното, че по принцип това е за анално задоволяване и се вкарва топче, след топче в задника. Тя легна по корем и се разкрачи. Аз започнах топче по топче да и го вкарвам в задника, а тя крещеше истерично. На последното вече топче, което влезе доста трудно и се цепна анусчето и и тръгна кръв, аз усещах как изригвам хванах я за косата вкарах и го в устата и започнах направо като кон да се празна. Тя обаче нещо стабилно се задави, даже малко се шашнах и в чудо се видях, че чак от носа и изби сперма. Беше много сладко. После пушихме по цигара за пауза. Върнах ме се в стаята, опънах се, а тя започна да ме масажира първо с ръце, после с тяло. Почуствах се като египетски фараон. Обърнах се и легнах по гръб тя започна леко да го засмуква, до като вече не усещах с главата на члена ми гърлото и. След това ми го взе и го вкара в котето си. Започна бясно да ме язди като каубойка. После я подхванах на задна и 30 мин направо я попилях, и се изпразних като коч вътре. Когато го извадих гумата беше скъсана. Тя се попритесни леко и хукна да се мие. О тогава минаха около три месеца и наскоро някой ми е звънял с белгийски номер. Не познавам никой в Белгия, и честно се чудя какво да правя... Доста съм ошашавен... Не искам дете от к¥рва на, които филмите и са в интернет и цял свят може да ги гледа. Не мога да ходя и нормално вече на работа от притеснения....

Коментари

1.   Кво ти дреме, платил си, другото е нейна грижа, не е монахиня!?

2.   Я не се коси, тая е рускиня и ще се пробва да й кихнеш още малко кинти!
Но ако не знаеш как да се оправяш с блядките, ще береш доста ядове.

3.   Абе направо си е измислена история.

4.   Номер 2 не е рускиня. Рускините имат силно забележим акцент при говоренето на друг език, освен, което в гугъл и проверих произхода и биографията. Имах познат тука, който го осъдиха за издръжка. Беше надул една полякиня после офейкал. Тя обаче завело дело и хоп. Тука в Европата всички закони са писани за жената. Сега тоя моя познат се бъхти по строежите да я издържа и нея и детето, а тя купува с парите хаш и подържа някакво гнусно негро, който я клати.

5.   Ти си онзи дето е влюбен във виетнамка. Е, бива те във фантазиите, ама последно реши: Олга или виетнамката?

6.   То глупости, то филми. Истинските порнозвезди, работещи за големи компании, си правят тестове за СПИН, хламидии, сифилис всеки месец. А 2020 и за Ковид. Съответно и актьорите мъже, с които им предстои сцена. Ще му лапа тя на някакъв непознат сульо, но иначе нямало да го целува заради короната...

Айде кажи фамилията на тази Олга, белгийската порнозвезда, с кои световноизвестни компании работи? В pornhub видеа?
Кратка справка на настоящи и пенсионирани порно актриси с прякор или рождено име Олга. Живееща или родена в Белгия няма.

Russia 40
Ukraine 15
United States 6
Hungary 4
Czech Republic 3
Latvia 3
Poland 3
Belarus 2
Canada 2
Germany 2
Greece 2
Colombia 1
Mexico 1
Moldova, Republic 1
New Zealand 1
Peru 1
Puerto Rico 1

7.   5, е като влюбен и не може да е с нея, да не чука цял живот ли? Иначе е същия, да. Аз търсих порноактриси Олга и белгийка не намерих, всички бяха рускини и украинки.

8.   Ей само *пишат в темата и ръсят глупости на килограм. Устроил се някой българин на запад чука порнозвезди, те пикаят газ измислено било, автор на фантазии и прочие.Я чукнете Mariska Olga Love в гугъл.То на запад си има форуми за евентуално гостуване и гастрол на известни порноактриси, ама вашия живот като минава на дивана пред компа няма как да го знаете. Аре бегай от тука!

10.   Видях я. Малко е дъртичка, ама криво-ляво става за един път. В известните сайтове има само 1-2 клипчета и то отпреди доста години. Има в някакви безизвестни. Разбираемо е защо е тръгнала да обикаля села и паланки да пуска на Сульо и Пульо. Последното клипче и е от преди двайсетина дни и ако кадрите са актуални не е бременна. Ако е вярна цялата история според мен те търси да си изкара още някой лев. Но поне лапа добре, така че ако наистина си я ръмбил, евала.

Но все пак ако историята е истинска, защо не се замисли, че предвид възрастта и трудно ще забременее или поне да и беше следял клиповете, за да видиш дали изглежда бременна? Аз тази като я гледам гони 50-така, че да не е и повече. Трудно ще забременее.

12.   За възраста май я гледах преди да и пиша, тука съм пас но мисля, че е под 50. Дърта обаче, много перверзна и муцуната и е перверзна. Винаги съм тичал след жени със стурвенско излъчване. А и какво значи да пуска на, , Сульо по паланки? , Парите, които съм платил за да я дъня само за един час на, , Сульо, , в България , , Ганьо, , ще му пори цял месец задника до като ги изкара. Единствено ми е тая да не е наистина бременна и да вземе да откачи и да ги роди на дърти години, и да се разчуе сред родата и приятели. Имиджа отива в кофата...

14.   Милото авторче... Иска женица да му готви манджички, да му чисти мизерията и да му ражда и гледа децата, а той цял роман с лъжи изписа тука. Виетнамки, циганки и не знам си какви. Излез от incel средите и живей нормално.

15.   Някой пак е прекалил с порното по празниците и сега ни разказва какво е сънувал след това.

16.   Ех какъв МИЛФ, завиждам благородно.

17.   14 Като гледам как ме преследваш по темите и обесняваш на хората тук как съм фантазирал, имам чуството че ме сваляш май:))))))). Има лоша новина обаче за теб::)))))) От злобни феминистки не ми става мила:)))) Стани малко от тоя стол пред компа, че дамската превръзка ти се е срастнала с органа вече...

Автора

19.   Сега я погледнах въпросната. Чак пари си дал за тая баба. Не си добре ти. Не го мисли не е бременна. Отдавна няма цикъл тази.

20.   17, какви дамски превръзки, бе, авторе? Ти знаеш ли кога се използват такива, хаха. Не ставай смешен, ами прочети някой учебник по биология и научи това, че се излагаш. Стига вися тука, че топчетата ти се спариха от висене м сайта и измисляне на истории. :)
И стига си ме наричал злобна феминистка. В темата ти с циганките вече ти написах, че съм израснала в патриархално семейство и съм учена на домакинска работа и някои традиции. Не се свалям с теб, а тъкмо обратното- за мое съжаление отговарям на критериите ти за жена, за което ме е срам, даже, ама и с пръчка не бих те докоснала. Просто ме кефи как злобееш, че си сам и искаш домакиня, докато много по- качествени мъже от теб си имат такива жени. Злобей още, смешно е.
Ж 22

21.   Номер 20 много си изгнила от вътре... щом се радваш,че някой ,,злобеел,, Нормалните хора не се радват на злоба.Гледам,че и по другите теми пляскаш с фекалиий.Момиче сериозно, потърси специализирана помощ.Разбирам,че имаш травми от детството и,че често си била обект на подигравки от момчета,често си била отхвърляна, а може ми те е яд на мъжете,че не си мъж.Предполагам,че е това последното,но все живеем в 21 век, и лесно можеш да си смениш пола.Технологиите са напреднали, и можеш да бъдеш и ти мъж, ако искаш.Няма смисъл да ни мразиш толкова.Омразата генерира допълнителна омраза.От мен го запомни.

Поздрави Автора

23.   22, леле, кой говори за омраза и специализирана помощ... Същата откачалка с дивашка омраза към българките, която напълни два раздела с плюнки към нас. То не бяха Гинки, Ганки, циганки, виетнамки и пр. Никой не ти е виновен, още повече пък българките, че не ставаш и никоя читава не те иска. Човек привлича това, което е. Ти привличаш скапани жени и познай какъв си - същият като тях. Ти си изгнилият, който има нужда от помощ. И естествено, че ще се радвам, че ти е гадно след всичките обиди, които изписа по наш адрес и особено след като си ме обиждал и без аз да съм обиждала теб. Знам и мъже с твоят начин на мислене: мислите си, че ви се полага вярна жена домакиня, майка и съпруга, след като няма какво да им дадете и първите 30 години от животите си сте сменяли к*рви, а сега се тръшкате и обиждате нас жените, заради вашите грешки. Естествено, че няма да ми е жал за такива като теб, нито за вашите женски еквиваленти.

24.   до 23. За 22годишна си много злобна. Рядко влизам в тоя сайт ама това ми напправи впечатление точно този път. Аз пък не искам жена ми да ми готви и чисти, аз готвя и заедно чистим. Ама ако седне да ми реве, че тия работи са женски задължения, директно ще я изгоня. Писнало ми е от "жертви".

25.   24, ти си поредният "джентълмен" в много големи кавички. Не съм злобна, а злорадствам. Научете го този български език вече, де. Злорадствам и то с право, защото този същият обиждаше българките, обиждаше и мен, и други жени, които му писахаме съвсем нормални коментари. Ти като толкова фиксираш злобните коментари, как пък ни един негов злобен коментар от всичките негови, в които рлюе българските, не видя и не му каза, че е злобен? Или си същият тип, ама пишещ от друго име?
24, къде съм "ревала" за някои си "женски задължения? Би ли ми посочил или си измисляш?
Ж 22