Споделена история от Секс и интимност

Как дамите си показват, че искат да правят секс
Здравейте!!! Имам въпрос към момичетата и жените и ще ми е интересно да чуя мненията им.
Имате нов партньор и много го харесвате! Опознали сте се вече и имате желание да правите секс. Как, къде и кога му намеквате и/или казвате (показвате), че искате вече да го направите? Имате среща с него и сте решили, че вероятно ще го направите, защото е момента и го искате. Какво става? Как той да разбере? Скрити секс сигнали и/или говорене, можи би по-предизвикателно облечени? Имал съм връзки, но не мога да намеря точен отговор на този въпрос, защото няма такъв и всичко е индивидуално, но за най-близък до перфектния ще е този начин, който има най-много попадения. Благодаря ви предварително! Честита нова година мили дами!!!

Коментари

1.   Когато един човек е аналфабет и Господ не може да му помогне,аман !!!

2.   Ами някъде насъме и те се случват нещата.

3.   Гледам да съм колкото може по-близо до него, да го докосвам максимално често, но това невинаги значи желание за секс, по-често имам от гушкане и ласки. Всеки ден имам такава нужда.

Ж,23

4.   Не знам за теб пич, но аз имам съмнения, че оная девойка, която ме чакаше гола в спалнята ми преди месец, искаше да ѝ изпера дрехите, защото няма какво да облече...

Сега сериозно: какъв точно отговор очакваш? Няма универсален начин. Трябва да развиеш социалните си умения и да преценяваш ситуацията. Едно е да те докосват като номер 3 и да искат секс, друго е да те докосват и да искат гушкане, а ти после да станеш поредния "злодей" в не особено престижната класация MeToo. Същото ще важи за всеки пример от темата, защото не всяка жена ще го прави с такива намерения. Това не ти е електроуред, че да прочетеш инструкциите и хоп, готов си! Не е важен само начина, а и обстановката, цялостното ѝ поведение и още много дребни, но важни неща.

5.   Те жените почти никога не знаят какво искат (затова пък "го искат веднага" :)). Дори и влизайки в тоалетната не са съвсем на ясно за кое от двете... ;). Те даже дават сигнали, после размислят и обвиняват в изнасилване... или в липса на мъжественост. Много от тях очакват доминацията на мъжа, търсят точно такъв - брутален и ако не е... не става работата. Лошото е, че доста често злоупотребяват след това като го обявяват за насилник. Не винаги, не всички, но очакват да бъдат понатиснати с известна доза сила, въпреки, че са го желали, подали са сигнали и даже са го предизвикали. Точно затова в днешното време на еманципация, има толкова много на зряла възраст, които изобщо не са правили секс (и от двата пола). Мисля, че това е причина и за масовизирането на хомосексуализма.
Така че авторе - дерзай! По принцип щом се задържа около теб насаме, очаква нещо повече. Но без никакви гаранции какво точно...

6.   Хм, ако си хубав спортяга, пък някоя те загледа и особено пред гаджето си, вярвай ми, то тя най-много ще го поиска този секс. Погледите са сигнали, просто се чакат действия от погледнатия. Истина на харабия. Общо-взето, жените с комплексари са най-незадоволени. Говорим за мъжете, които гледат към алфите с ненавист, защото са лузъри. Но и да си алфа е трудно, толкова загубеняци те мразят и си мислят, че си им конкуренция, всъщност те не нса на теб. Хахаха.

7.   Аз съм мъж но ще ти отговоря от моя опит.
Има ги всякакви характери братле.

Просто трябва да си отваряш очите и ушите на 4 щото никога не знаеш какво имаш пред себе си! Но по принцип повечето момичета са страшно срамежливи и никога няма да ти кажат директно че им се прави секс. Дори и намеци няма да ти правят докато не почнете да го правите често. Жените по принцип очакват от мъжа да води и той да е инициатор на всички приключения. Ако я поканиш у вас и нагласиш нещата тя ще знае за какво става въпрос. Като дойде момента да си по интимен с нея тя или ще ти откаже и ще се измъкне, или ще ти се нахвърли като разгонена тигрица.

Сега се сетих че като ученик преди доста години имах една приятелка която беше много скромно момиче, отличничка в училище, сравнително невзрачен вид, не беше красавица, срамежлива с момчетата и не и се чуваше гласа. Излизахме няколко пъти и един ден ей така от нищото както си стоим на една пейка и си говорим направо ме хвана за топките и каза айде да ходим у вас/ у нас....

Както казах има ги всякакви.

8.   Секс ми се прави само в края на цикъла и по време на овулацията. Ама всеки ден искам гушкане. Да си се гушкаме и целуваме с някого по цял ден, даже денонощно. Буквално умирам за тези неща, ама съм сама. :(

9.   Идва и те изнасилва. При всички други варианти, може да се окаже, че ти си я изнасилил.

10.   Еми да, като си имат гадже и погледнат друг - незадоволена работа са. За щастливите момичета, няма друг освен този до тях. Действайте смело с тия, те най-пускат.

12.   Нима всички момичета са срамежливи?
Мисля, че времето за това момчетата/мъжете да се чудят дали едно момиче/жена иска секс е минало, защото жените в днешно време са по-активните и в повечето случаи знаят какво искат.
Искам да дам един малък пример не е свързан със секса от преди години. Имах колега от курса ми в унито /днес аз съм на 36 години/, който ме беше харесал и в продължение на 3 месеца ме изпращаше до спирката и чакаше с мен автобуса. Това са три месеца и никво действие, а знам че ме харесваше. Все си казвах, че мъжът трябва да действа първи, но реално ако не бях го хванал за ръка, нямаше се случи нищо.
Така и със секса според мен. Мацката ако те харесва и сте във връзка, тя ще ти го каже с действие или с думи, все някак но ще го разбереш със сигурност. Пък няма нищо лошо в това да почнеш с прегръдки и да продължиш напред, ако те спре ще знаеш вече за напред как стоят нещат, ако не те спре ---- ето го и отговорът.
Аз когато искам да имам някой, си го взимам... с чакане... нищо не става. ф36