Споделена история от Секс и интимност

Мразя секса след изнасилване!
Ако очаквате нещо като по филмите - нападения и извратен сюжет, не беше това. Но мой уж "приятел" на парти, на което бях леко подпийнала, а той - кютук пиян ме задърпа и насили в една от стаичките. Не съм флиртувала с него, изрично казах "НЕ" и бутах, но той беше като глух. Не ме е боляло физически, но намразих секса завинаги. Чувството да избирам ми беше отнето, затова никога повече не искам мъж да ме доминира, а ако аз го - ще се почувствам самата аз като насилник. Странна е психологията, но ако не сте го претърпели трудно ще се обясни. А колко много съм се обвинявала с това "ако".
След това порното ми стана изключително гнусно, а по-рано си гледах, секс сцените във филмите ги превключвах вече. Минаха четири години, 2021 стават пет. Нищо не се е променило. Всяка година очаквам нещо да се промени, но не. Пробвах да имам връзка с друг, но стигне ли се до секс - се отвращавам. И на психолози ходих, те не могат просто са ме променят. В същото време имам нужда от любов, да бъда обичана. Не си представям цял живот сама, то вече ми е самотно. А съм само на 23. Не споделих на никого от близките си, защото се чувствах омърсена и слаба. Не мога с нормален мъж да бъда, не съм нормална жена. Или трябва да намеря асексуален, или претърпял насилие като мен. Само тогава ще срещна разбиране и ще преодолея травмата.

Коментари

1.   Дай си още време. А разговаряла ли си с новия си приятел, затова което ти се е случило? Едва ли нали? Ако имаш истинско доверие на човека с когото си и споделиш случилото се, има вариант да подходи много внимателно и нежно, да се съобразява достатъчно, докато се почувстваш уверена и спокойна. Да, доверие се печели, но доверие се и гласува. Не се отказвай, ще се справиш, всичко е в ръцете ти.

2.   Любовта! Тя е нещото което обединява двама души.
Нежните милувки, допира, галенето- в които няма доминираща и насилваш страна. Там има разпределение, хармония и щастие. Нежност, разбиране, усмивки...
И момчето/мъжа не трябва да те кара да се чувстваш насилена, използвана..
Няма дъх на бира, насилие, животински стимули..
Мъжът трябва да те накара да се чувстваш защитена в обятията му.
И чрез ласки и действия да показва колко те цени в живота и в леглото.
Мисля че си станала крехка и боязлива, като нежно цвете, понеже си се докоснала до една част от мъжа, която е лоша.
Не всички мъже са такива, нито пък я притежават.

Опитах се да напиша посланието си към теб по литературен, романтичен начин, карайки те да почувстваш какво е мъжа в живота на жената.
Пет години съм по- млад от теб, но се надявам годините ми да не ти попречат да приемеш писаното от мен на сериозно.

Ще намериш човек, мъж, който ще те защитава и обича по начин, по който всяка жена заслужава. Успех, аз ще очаквам тук да пишеш дали си по- добре.

3.   Мисля, че трябва да споделиш, поне на човека до себе си.
И за секса тако се стигне, да направи цялото сношение САМО за теб.
Само за твое удоволствие. Всяка стъпка да те пита искаш ли това искаш ли друго преди да го направи. Така в психологията ще е, че всяко малко действие е защото ти си го казала или защото той те е питал и ти си позволила.

Искаш ли да те целула. Искаш ли да те пипам по циците. Искаш ли да ти сваля панталона. Искаш ли да ти сваля гащичките. Искаш ли да ме пипнеш тук там... ... .. Искаш ли да те близна. 1 по 1. 1 по 1. Трябва да е бавно, защото ти не свързваш промикването например или друго с желанието ти към мъжа, с желанието на мъжа към теб, с желанието на мъжа да ти го вкара и да направо общо удоволствие, а го свързваш с това ти да казваш "НЕ", а той да прави "ДА" против волята ти.

Аз съм така, само че проблеми с интимността. Като дете родители ми влизаха прекалено в личното пространство докато не получа криза. Аз казвах "НЕ", а те "ДА". И сега се чудя как да получа това, което обяснавам на теб, само че от интимна гледна точка/сближаване. Поне 1 път за да повярвам свободно.

Поне, така мисля, не го приемай навътре ако не мислиш, че е така, но мисля че при теб може да отидеш на срещи, да поговорите, да сте заедно за известно време и после да му кажеш. Може да попаднеш на някой готин да те превежда из всяко отделно малко действие в сексуалния му вид, да спира ако не искаш да продължава докато не те научи, че няма да прави нищо против волята ти или да не бърза, да наложи ВЪПРОС към следващото си действие "искаш ли...", "милсиш ли че е добре да направя еди си какво" и т.н. към всяка малка стъпка да преминава с въпрос. Мисля, че така би се излекувала. Докато като гледам себе си. Аз отивам на среща, правят ми комплимен и замръзвам, защото в миналото родителите ми са правили подобни работи за да достигнат до мен, да им дам за да може да си играят с чувствата ми по-лесно. Тъпо нали? Не се виждам да започна среща с "Абе имам един проблем!" :D Кой нормален ще остане на срещата.... Опитвам се да го крия, но то седи като напрежение в теб и се усеща от другия. Та не знам какво да направя при моя случай. Запознанство не се започва с "имам проблеми и интимността".

Трябва ти някой специален, има ги такива.

4.   Сподели проблема на следващия си партньор. Ако е свестен, ще те разбере и ще намерите начин да се справите с проблема. Това не си ти.

5.   Много съжалявам за това което ти се е случило! Мъжете трябва да се научат,като чуят думата НЕ, означава НЕ! Може би е трябвало да кажеш на близките си? Поне на майка си, ако не друго, поне да го осъдиш този "приятел". Той и приятел не ти е, кой знае колко време е чакал такива възможности... Травма се превъзмогва с много любов, ако се влюбиш може и да ти мине травмата. С подходящия човек, всичко е възможно.

6.   Първо
Да си съобщила в полицията.
Второ
Мрази си секса колкото искаш.Никой не те задължава в обратното.

7.   Еми то и аз така - мразя яденето след едно зверско преяждане, ама пусто - трябва да се яде!...

8.   И аз съм така, миличка. Съжалявам НАИСТИНА за това, което са ти причинили! Болката всеки ден е неописуема, разбирам те! Уви, ... няма какво друго да кажа, за да мога... да те успокоя малко. Съжалявам още веднъж!

9.   Ами за нас мъжете "НЕ" означава "ДА", както и за вас, нали така?
Затова е трябвало да викаш "ДАААА, ДАААА", за да те остави на мира.

10.   Опитай отново с психотерапия, за тези проблеми трябва време. И аз имах подобна травма, но от блудство като дете и ми трябваха години терапия, за да започна връзка с мъж, но се получи и не съжалявам.

11.   До номер 9.

ЕТО, заради такива като теб, има безброй изнасилени жени/момичета!
КОЙ ви каза, че НЕ, означава ДА? Щом някой, ти казва " не, пусни ме" ТРЯБВА да спреш! Ако не спреш, вече става дума за насилие, и за психически проблеми! Никой не ви е дал, правото да тормозите и да насилвате. Изнасилването съсипва човешки животи- за цял живот! Някои го преживяват. Но някои не успяват да го преживеят и си слагат край на живота или полудяват. В моя блок има такова момиче, тя е в това състояние от 20 години! И САМО, защото някой като теб, е решил да си направи кефа за 10 минути! А тя никога няма да се оправи заради този " МЪЖ"! Но знай, че всичко един ден се връща! Един мъж спира, да е мъж в момента в който нарани жена! Той става НИЩО! Нито с мъжете е мъж, нито с жените е жена, той е НИЩО!

От номер 5!

12.   И аз съм така от много години. Само който го е преживял ще разбере какво е и защо повечето от жените не споделят затова. И доста мъже не го разбират най-вече в България. Аз преживях това преди около повече от 10 години и оттогава нямам активен сексуален живот. Също така се настроих и негативно към мъжете. В момента имам мъж, но нямам капка желание за секс с него по тази и други причини. Знам, че секса е здраве и че действа много хубаво на организма и след това чувството е хубаво, но просто изпитвам дискомфорт докато го правя. Аз не съм споделяла за тази случка почти на никой, но бих те посъветвала да пробваш със специалист.