Споделена история от Секс и интимност

Косматите жени ?
Здравейте. Винаги съм се питала защо аджеба като видите жени с косми и се смеете и обиждате дадената жена? И ние сме хора, и ние имаме косми и понякога ни писва да ги махаме, особено малко по-косматите жени. Както вие мъжете имате, и ние имаме.
Онзи ден гледам снимка на ДиКаприо с майка си и баща си. Коментарите бяха само насочени че майка му имала косми под мишниците.. Бяха от мъже, видно по-не красиви и по-не космати от нея, ама това не е от значение? ! Толкова ли е странно? Срамно и смешно ли е жена да има и едно косъмче???

Коментари

1.   Винати съм харесвал стествено окосмените жени.
Отдоло епилирано, или обръснато ми е като на дете.

2.   Да, и аз много ги обичам такива. Инак реват за естествената красота и къде отишли натуралните жени, само пластмасови мумии и бла-бла. Но истината, че естественото се предпочита, само когато изглежда добре. Иначе криви носове, косми, големи уши, колкото и да са натурални, никой не ги иска. Странното е, че тия, които най-много мязат на аборигени, са най-нахални и взискателни. Но нищо де... тя ще си остане майката на ДиКаприо и космите сигурно си ги е махнала отдавна, ама коментиращите ще са си същите нискочели шкембелии завинаги.

3.   Тези, които се подиграват на космите, всъщност са прикрити хомосексуалисти. За да не ги усетят, че са такива, скачат на космите, мислейки си, че това е ефективна диверсия. Тъжно!

4.   Браво н.1 и н.2,

6.   2, една жена да е натурална, не означава да е неподдържана и да ходи като орангутан.

7.   Жената трябва да е с окосмена, грижливо оформена путка, но останалото...

8.   С годините установявих, че жена ми ме възбужда много повече, когато не си маха космите отдолу. Даже колкото по-космата е, толкова повече ми харесва. Въпрос на избор и вкус.

9.   Абе, нямам проблем, ама като някоя касиерка, хубавичка, нормално облечена, примерно, ми подаде рестото и ръцете ѝ са по-космати от моите, айде нема нужда. Мерси!

10.   Авторке, има кола маски, самобръсначки и епилатори. Вместо да висите във фейса с часове, вземете се обезкосмете и запреличайте на жени. Нежни и фини. Искам да е? а жена, не някой макак. Макака може да го оправи някоя квартална загоряла пиянка, смърдящ на анасон....

Чингис Хан

11.   Чудо голямо, ако не е обръсната! Мъж, ако не се възбужда от каквато и да е вагина (ако е привлечен от момичето/жената), нещо не му е наред.

12.   Защо ли? Защото е нехигиенично. Не живеем във 15 век , където е било приемливо личната хигиена да е на минимума. Хората отделят секрети от кожата , които ако полепнат по космите миришат... не дай си боже да се изпотят... Също така е адски грозно. Нищо против интимна прическа , но чак разперен гарван ... ставам и се махам!