Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените относно първия секс с нов партньор!
Когато се стигне до секс с новото гадже и видите, че той е небръснат там долу, чисто натурален в областта на гениталите какво ще си помислите и как ще реагирате?

Ще ви стане ли неприятно, ще стопирате ли секса и пр.?
Ще му поставите ли ултиматум – или се бръснеш, или мен ме няма?
Въобще ще кажете ли нещо по въпроса?

Все пак това човек как се носи, си е чисто личен избор.

Би било добре тези от вас, които правят и по-неангажиращ секс, да кажат в случай на забивка, ако ви се падне такъв мъж как ще действате?

Очаквам вашите коментари за цялостната ви реакция.

П.П. Моля повсеместните м@стии, които на по 24-25 години са или са били с по минимум 50 бройка зад гърба си, да НЕ пишат. За тях е ясно.
Търся мнение на адекватни, нормално мислещи жени!

Коментари

1.   Харесвам мъже с косми по ръцете, краката, гърдите, с брада и т.н. стига да не са рунтави и черни като маймуни. Все пак предпочитам мъжът да е с подстригани косми около пишока, просто защото ми влизат в устата по време на орална. Колкото и да харесвам окосмени мъже, не ми е приятно да си бъркам в гърлото, за да вадя някой косъм.

2.   Ж 35 г
Предпочитам естествено окосмено.
Бръсненето ми е като педераско.

3.   Окосмяването и мъжествеността вървят ръка за ръка според мен.
Някак си гейско ми изглежда мъж епилиран или обезкосмен по гениталиите.
И още нещо, това че един мъж е с косми не значи че е неподържан и нечистоплътен. Има кьосета които явно не се къпят често, или не си перат дрехите често и смърдят от метри на пор.
Същото е и с жените, има непъдържани но епилирани смръдли.
Или по-лошият вариант - мързи я да се къпе и компенсира смръднята си като си изпръсква половин флакон дезодорант по миризливото тяло и става още по-зле, манджа с грозде - воня от смесица на пот и дезодорант.
Хора къпете се често, нищо не може да компенсира къпането. Нито епилация, нито парфюми и дезодоранти.

4.   Интересува ме само да е чистоплътен.
Ж, 34

5.   Да бъде чистоплътен е достатъчно в началото. Не на всеки бих правила орална ( мой избор е), ако виждам, че с човека нещата няма да са сериозни, изобщо не ме бърка бръснат, подстриган или обрасъл е. Ако нещата започнат да стават сериозни, бих му намекнала, какво ми харесва, но не ѝ да натрапвам. Все пак съм с човека заради него и го приемам, какъвто е. И апропо гнус ме е от косми, дори и мой.

6.   Според мен е личен избор на партньора ми
Не бих поставяла ултиматуми, ако иска да си ги маха, ако иска да не ги.
Няма да се облека щом видя, че има косми, човешко е

8.   Аве ръгай чушки в боба.... и това е...

Чингис Хан

9.   Не е проблем да имаш косми, проблем е ако не спазваш хигиена.
Моя приятел си ги маха някъде на месец по веднъж..не ми е проблем.

10.   Харесвам мъже с изрязани нокти,подстригани, с чиста коса, не изцяло епилирани, като голи охлюви, чистоплътни.

11.   Много ясно,че трябва да си обръснат. Коя жена ти прави френска на космясалия....

12.   Нормално е гърдите,краката,ръцете да са окосмени.Там долу...епилиран е по-гладко и приятно, обръснат също,но и да има окосмяване,ако не е прекалено, е в рамките на допустимото.

13.   На същото мнение съм като номер 1. Няма да го върна, но забравя за френска.

14.   Аз се бръснех много като бях в тийн годините си. Сега съм на 29 и просто се минавам долу с машинката (един път на 2 седмици сигурно, зависи колко често очаквам секс), а топките и ствола ги бръсна, за да са гладки.
Мисля, че това е оптималният вариант - хем няма косми при лапане, хем има нещо за цвят, че иначе кво - косми по краката, къси косъмчета по корема и гърдите (защото и тях ги минавам 1 път в месеца с машинката), и около пениса - голо петно.....странно изглежда.
Другата причина е, че при бръсненето можеш да си правиш ранички, и това те прави по-податлив на полово предавани болести.

16.   Аз съм жена на 34 и ти казвам - обръсни се, ако очакваш да има секс. Поне първия път. После, като ви потръгне и си свикнете, с кеф ще пускате "вълната" и няма да ви пука.

Казвам ти го не заради нея, а заради теб. Знаеш, първият път е като премиера, има притеснение, има суета. А сега, представи си момичето да плюе косми, докато се труди над твоето "божествено удоволствие". Ако ти се е случвало да попаднеш на космата жена, знаеш за какво иде реч.