Споделена история от Секс и интимност

Бас със бившият
Здравейте, момиче на 16 години съм и преди време имах кратка връзка с момче, но аз тъй като съм доста чувствителна доста трудно го преживях. Обаче след като се разделих ме и докато го преживявах направих един бас с него . Ако му направя свирка той ще се върне при мен . Мина известно време , но той си спомня баса и сега иска да си поговорим как искаме да продължи за напред . Обаче аз вече нямам никакви чуства към него вече. Моля ви дай те ми съвет какво да направя, тъй като ме е поканил на среща след 2 дни и се притеснявам.
Съжалявам за правописните грешки.

Коментари

1.   Ей затова не завиждам на хората, които имат щерки.
Ще има да духат за басове... после ще има да реват и да се тръшкат, че тоя, който ги е заставил да духат или да се мащат, ги е оставил въпреки това.

Братан.

2.   Останал е на сухо пичът. Адски грозен и унизителен облог. Той реално се облажва, а ти не получаваш нищо, освен удоволствието от компанията на човек, който те изнудва така и поставя такива тъпи условия, за да сте заедно.Поне да беше от любов, уважение, а то прост нагон. Прати го да пътува, това не е нормален човек.

5.   Мила, не му прави свирка, нито на този нито на някой друг! Твърде си малка не се забърквай с тази гнусота рано рано! Прави такова нещо на човек който те обича, и който ще ти върне със същото! Нека той, да ти духа, а не ти на него! Защо не иска секс, а иска свирки?? Свирките са за мързеливи! Това момче те изнудва, може би за да те снима, и да те изнудва с години! Много жени са станали жертви на изнудване/ насилие, именно заради свирки, и предизвикателни снимки! Послушай ме, и му бий шута! Бившите, трябва да си останат бивши! Да иде в някой храст и да лъска, то такива типове САМО това заслужават!

До 1ви-номер

Братане, виждала съм и преди твои коментари, много груб човек си.
Но искам да ти кажа, че не всяка жена е свирджийка, и боклук! Има стойностни жени, но много се пречупват за да угодят на мъжете които обичат, и след това същите тези, ги наричат курви и боклук!

Мимм

6.   Що за глупости са това. Нито си длъжна да му правиш каквото и да е, нито да се срещаш с него дори. А защо изобщо говориш с него след всичко това. Приемането на такъв унизителен бас нямаше да го накара да те заобича. Да не говорим че ако излезеш на среща с него, не се знае дали няма да те притисне психически, ако не физически.

7.   Казваш му направо, че вече не проявяваш интерес към него, отклоняваш тази и всяка следваща покана за среща. И толкоз. Не си му длъжна с абсолютно нищо.

8.   До номер 5. Авторката точно такова отношение заслужава. Как е възможно момиче на тази възраст да участва в такива облози. И облогът какво ще и осигури, освен унижение. Грубо, но много точно казано. Има хора, които от друго не разбират.

9.   Ходи му духай, после да ти набие два шамара и още 10 години да не можеш да го преживееш.
Дееба и простотията....честно.

10.   Не го прави, ще се унижиш доброволно.Откажи,сама казваш,че вече ти е все тая за него.Бъди силба,такива неща като оралба любов се правят с човек който си заслужава и би отвърнал със същото.Там където няма уважение ,а нагон и се търси бройката стой надалеч

11.   Мацка, не се занимавай с този. Един ден ще срещнеш истинскат алюбов и като и двамата се обичате, тогава вече му прави на него, както и той на теб. След това преминавате на секс.

12.   Направила си този унизителен облог, защото тогава си го обичала и си искала да го върнеш. Човек прави какви ли не щуротии от любов. Ужасно е обаче, че той се е съгласил. По принцип по-нормално би било да ти се скара, да те отсвири, да ти каже да не се унижаваш. Въпросът не е в самата френска като действие, а какво означава-разменна монета някой да е пак с теб. Ако някой има поне елементарно уважение към теб като човек, никога няма да се съгласи да получи сексуални услуги от теб като условие да имате връзка. Но щом този се е навил, значи не те уважава. Нормалните хора биха ти дръпнали едно конско, директно биха те отсвирили, или щяха да предложат просто да поговорите.
Изобщо не прави чест на този, че се е сетил за този бас след толкова време. Това вече е направо безобразно и гавра с теб. Може да иска да те запише. Ако изобщо направиш това за него или се съберете, ще има да те приказва и да ти излезе име на лека, отчаяна. Не се срещай с него. Човек, който би приел такова условие от теб, не ти мисли доброто. Кажи му, макар да не си длъжна, че вече не го обичаш, басът е бил глупост, предизвикана от емоциите ти тогава. Дано разбираш в колко унизителна позиция би се поставила, ако се видите, дори без нещо да стане.

13.   Номер 5, къде ги видя стойностните жени в България?

14.   Номер 13, Здравей,тук съм. : ) Стойностните жени сме навсякъде, но мъжете все гледате към, онези които все обиждате, обаче не можете без тях.

От номер 5.

15.   Това не е бас, а сделка. Той очевидно не иска да бъде с теб. Иска да изкопчи една свирка от теб.

Освен това, да кажем, че след свирката се съберете. Той може след 2 дни пак да те напусне. Или да започне да се дъжи отвратително с теб, докато или ти поискаш да го напуснеш, или той се окаже, че се е офайдосал с най-покорната и безлична робиня на света.

Но по-важното - опитай се да си отговориш ти дали искаш да бъдеш с човек, който не иска да бъде с теб.

16.   14, съмнявам се стойностните жени да са навсякъде в България, обаче надутите и незнаещи кво искат са под път и над път.