Споделена история от Секс и интимност

Съмнения
Млада жена съм, на 28 години. Не съм била с много мъже, но не съм и монахиня. Винаги съм имала самочувствие, че добре се представям в леглото, но напоследък не знам защо започвам да се съмнявам, макар че мъжът ми казва, че всичко е много добре. Може би е глупаво, но ще ми е интересно да чуя мнения.

Като цяло нямам проблеми с оралния секс - обичам и да правя и да ми правят, 69 и т. н. Когато сме на задна съм по - активна, тъй като той е неподвижен, а аз се движа по различни начини, не се срамувам да мастурбирам пред него докато той е отгоре, нито да му говоря мръсотии, както и да инициирам секс. Пробвала съм анален, но ми е абсолютно безразлично - нито ми харесва, нито не. Най - голям страх имам обаче от поза ездачка, тъй като първо не съм сигурна дали изглеждам визуално добре, второ някак се не успявам да се наместя в нея, а и той свършва доста бавно и не мога да издържа дълго така. Някои жени казват, че свършват така, аз лично не получавам вагинален оргазъм, така че за мен няма голямо значение.
Като цяло с поведението и външния си вид давам вид на перверзна жена, но не съм сигурна дали е така. Как смятате достатъчно ли е това, за да не попадна в графа дърво?

Коментари

1.   Супер си. Това което описваш си перфектна в леглото. Ще изпиташ и вагинален оргазъм. Първо партньрът ти да си поиграя малко на това място ислед това му се качваш.
Ще успееш. А отдоло естествена ли си или нула номер?

2.   Факт. По времена секс мъжът въобще не вижда и мисли за твоите несъвършенства. Позаъездачка, но ти си с гръб. Свършва бързо.

3.   Опитай да се обърнеш с гръб към него, когато си отгоре. Аз така отгоре успявам да свърша с моя приятел, а когато съм с лице - не. Някакси ъгълът е доста по-интензивен. Пък и той ще се кефи на гледката на гърба и дупето ти (особено ако си и с дълга пусната коса), а ти няма да се притесняваш за това как ти подскачат гърдите и коремчето... Успех!

4.   Лакираш ли си краката? Това надървя до пръсване.