Споделена история от Секс и интимност

Имат ли различен вкус пенисите?
Въпросът е към жените (ок, или към правилите свирки, за да сме политкоректни) - различните, ЧИСТИ от хигиенна гледна точка, пениси имат ли РАЗЛИЧЕН вкус? Или...?

Споделете дами, вие сте!

Коментари

1.   Да. Както всеки човек има различен мирис и вкус на кожата. Това зависи от хранене, хормони, хигиена и други.

6.   Моят сигурно е много вкусен, защото го ближе и лапа с часове и много кеф
Ще я питам следващият път, обещавам!!!

8.   Да. Имах един приятел, който доста миришеше там долу. Просто не се търпеше и никога не припарвах. Следващият няма никога да забравя - никога не ми замириса, винаги изряден, дори ухаеше като на бебешки прах за пране там долу. Съпругът ми е сравнително чист, но или не мирише на нищо или съвсем малко. На хубаво-никога.

9.   Ами случвало се е да се изкъпе и пак да е лош вкуса, но и да не се е къпал един ден и да не мирише и все пак да не е лош вкуса, храната също влияе. Не съм била с много за да кажа, но не виждам разлика.

10.   Най-добре е да пробваш, вместо да питаш.

11.   Зависи от общото здраве на мъжа, слагам за сравнение двама бивши, единият не миришеше на абсолютно нищо, вкуса беше толкова приятен че не можеш да му се наситя. Другият излиза от банята тъкмо, и топките му миришеха ужасно и явно не се миеше добре под кожата, просто непрекъснато имаше миризма...а вкуса не знам, не исках да припаря там

12.   Номер 6, като питаш, да кажеш след това тук какво ти е казала.

13.   Не знам, не правя френска. Питай другите ми две дупки, където ми влиза.
ж 42

14.   Има разлика когато е пушач и когато не е.

16.   Никога няма да правя орален секс защото е гнусно, само виртуално и намирам за смешни всички тия на които преигравам.