Споделена история от Секс и интимност

Имам нужда от истински съвет.
Здравейте, момче на 17 съм. Наистина имам нужда от съвет и историята ми е напълно реална.
Преди години родителите ми се разведоха. Оттогава живея само с майка ми. Нямам много приятели и не излизам много. Стоя вкъщи почти по цял ден уча. Отличник съм, но уча с разбиране. Не съм зубър. И никога досега не съм приятелка и не съм бил с жена.
Септември месец майка ми каза нещо, което ме шокира. Че аз не съм нейно родно дете, а съм осиновен. Не знае кои са родителите ми. Разбира се тя ме е отгледала и за мен си е моята майка. Проблемът е, че напоследък започвам да мисля за нея не само като за майка. Някъде от около месец насам имам еротични мисли към нея, възбужда ме, понякога едва успявам да се въздържам. Дайте ми съвет какво да правя? Дали да и кажа и какво да и кажа?

Коментари

1.   Влизай в сайтове за запизнанства и започвай да търсиш приятелка.Вече ти е време за секс,но не с жената която те е отгледала.Търси комуникация с момичета на твойте години

2.   Всичко е наред, не се притеснявай че си осиновен! Обаче недей да имаш такива мисли към жената която те е отгледала, не е правилно дори и да нямате кръвна връзка. Хвани си приятелка или ако щеш дори отиди на някоя курва, ама недей да правиш глупости за които после ще съжаляваш!

7.   Ти пък такова нещо казва ли се, я се по успокой малко.

8.   Мисля, че не е зле да си свиеш перките по отношение на майка си. С твоето висене само в къщи и някое бебе да ти се яви, ще започнеш да си мислиш някои неща. И, не знам дали си зубър, но се държиш като аутсайдер. Общувай с приятели, сваляй гаджета и прекарвай време навън и с компании. Какво си се забил като пирон в кисело мляко, съвсем ще изперкаш. Вместо да подкрепяш майка си, ти се чудиш как да я изпраскаш. Не, че нещо, но съвсем ще си прецакаш живота.

11.   Хахахаха, това е най -крийпи историята която съм чел тук!!!! Може и филм да се направи, финала ще е, как майката го френдзонва и заживяват щастливо "енд".

12.   Както казва номер 1. Влизай в сайтове... или просто намери някакво момиче което също като теб иска да прави секс(за да не излезе накрая че си я използвал). По-скоро според мен на тази възраст няма сериозни връзки. Всичко е за секс. Като си имаш гадже или просто приятелка с привилегии тези твои еротични мисли ще са само към нея. Това са хормони, а и родна или не си е доста гнусно да мислиш за майка си по такъв начин.

15.   Щом не ти е родна майка и тегли един, след като имаш мерак.