Споделена история от Секс и интимност

А има ли такива, които не практикуват анален секс ?
Какви са мотивите ви да не го правите?
Едва ли не излиза, че всички го правят. Големи разбирачи, всякаш е задължително.
Едва ли не ако откажеш или не искаш това си мега задръстен и изостанал. Очаквам да чуя и хора които не го правят и не го искат изобщо.

Коментари

1.   Правила съм много анален секс в предишните си връзки. Дори често започвахме направо така, без вагинален. Беше ми адски хубаво и възбуждащо. Но... После срещнах сегашния ми мъж, заедно сме от 7-8 години. Той не практикува. Продто му пада при най-малката трудност да влезе в мен и не можем дори да стигнем до проникване. Отказала съм се отдавна и вече е само вагинален. На моменти, когато съм в по-палаво настроение, ми се иска отново, но с него не мога да си го представя. Имам фантазия за любовник, с когото да го направя, но не и с него. Той просто няма опит ли, какво ли, не знам, но не св получава. То не е и за всеки. Има си техника. Не съм му изневерявала досега, но ако в бъдещвще се случи, дано да е с някого който знае какво се прави.

2.   Аз не съм правила анален секс. И не бих го направила. Няма нищо за харесване. Е, освен хора, които си падат по гнусотиите и го смятат за "божествено" чувство и усещане или пък жени, които са твърдо решени да угодят на някой "льольо", само и само да не бъдат пренебрегнати. В крайна сметка всеки си преценява дали изходът ще е равен на вход!

3.   Разбира се, че има! Ние с мъжа ми никога не сме го правили и не бихме го правили. Кому е нужно да се завираш в лайната, това е педерастка работа!

4.   Да, аз не съм правила и не искам. Още по-педерастски ми изглеждат свирките, затова и те са аут.

Ж,23

5.   Аз не го правя. Хора, природата го е създала, секс се прави с вагина и пенис, не пенис и дупе, не пенис и пенис, не вагина и вагина!!!!!!

6.   Аз не практикувам, защото съм необвързан.

7.   Ние не го правим. Пробвали сме два пъти, на мен не ми харесва и до там беше. За да правите определени неща в секса трябва и двамата да го искате и да ви харесва и на двамата. Ако единия не иска, другия е длъжен да се съобрази.

8.   Мотивът ми: липса на достатъчно порно, заради което представата ми за сексуалния живот не е оформена от извращенията там. Като бонус щом чуя "всички го правят", бягам настрани! Предпочитам да не оставям на мнозинството /същото, което няма против Бойко да ни управлява и се възмущава от Путин, но пък няма против очевидната манипулация на изборите в САЩ, за да набутат Байдън за президент/ да решава вместо мен.

Ако искат жените летище да си построят там, за да се приземяват свободно ку..., т.е. самолети! А за мъжката част /моят пол/: ако им е кеф, даже могат да назначат стюардеси, които да обикалят по оная им работа и да обслужват пътниците, докато пристигнат на летище Задница, някъде из тъмната част на Индия.

9.   До н. 1. Въобще защо си се омъжвала за съпруга си, след като знаеш, че без анален секс не можеш, а той не иска? Сега ще си търсиш любовник за анален...Да ти имам проблема

10.   Много са ми смешни пичките, дето си представят, че няма жени, на които им харесва, като тази от първия коментар, и си мислят, че ако жена го прави, то е непременно само и единствено за да угоди на мъжа.

Много ограничена работа.....слава богу, всичките ми приятелките са били по-широко скроени.

11.   Не съм аз.

12.   Повечето жени изпитват страшен кеф от аналния,отколкото от вагиналния
Свършването в жената отзад я правят просто да откачи от кеф,наистина !
А тези които не го правят,от гнусотия и простотия,не знаят какво изпускат

13.   Ние с мъжа ми не го правим. Природата си е казала във вагината. Там си има естествено овражняване и т.н. Там изпитваш оргазъм. Там стават най-хубавите работи - дечицата.

14.   Не практикувам, не защото не ми се иска, а защото жените не ми пускат нито отпред нито отзад. Карам на злобарки.

15.   Аз също не съм. Не ми харесва, гъза е ср*не, не за секс.

16.   Аз пък не се кефя на аналния и не съм чукал никоя жена в дупето. Жена ми също не си пада. Не, че е нямало да го направя ако някоя е искала, но не ме влече ама хич. Нямам такава потребност. А не е като да съм задръстен-кефя се на абсолютно всичко друго. Включително скуиртващи върху мен мацки, стига да го могат, защото е даденост, не толкова само до опит.

17.   Аналният секс е разновидност на интимните удоволствия. В същата графа са и оралния, и "турската чикия", петинг, садо-мазо, тройките ... и всякаквите фетиши. Става въпрос за удоволствие. То е индивидуално и във връзка с нервната система на индивида и лична нагласа. Намирам за крайно нелогично обсъждането на нечии дадености или потребности. Още повече налагането на норми. Това при положение, че индивидът не афишира своите нагласи, още по-малко - да ги налага на други.
Конкретно: който го кефи да си го завира в задници - просто си намира такива, които ги кефи да им се завира там ( мъжки или женски - пак според индивидуалните предпочитания).
Друг пример: мога да слушам цяла вечер чалга - няма да умра от това (и ми се е случвало неведнъж по банкети), но удоволствието от цялата вечер е с отрицателен знак. Е, бягам далеч от тази компания следващия път, а на тях им пожелавам приятно изкарване.

18.   За мен, като мъж, е обидно да си вкарвам пениса в ... сещате се къде. Понякога жена ми понякога иска анален секс, и само тогава го правя.

19.   Аз до сега не съм бил с жена, която не прави анален секс.Даже някои от момичетата сами даваха назад като съм зад тях.

20.   Тйк има две лелки или бабички които само да чуят думата анален и хукват да пишат от няколко акунта и да плюят и критикуват всеки ими всяка дето харесват този вид секс.
Толкова са ясни и очевиден им начина на писането че ни мислят за глупаци.
Като не ви е прятна темата не влизайте и това е
Зо спамвате темата и обиждате хората които харесвт този тип секс!!!!?.
Били с е педерасти и гейове и какво ли не!!!!!
Предполагам накоя е модератор и за това нимой не ги закачва
Аз и гаджето ми сме нормани хора и много се кефим на аналното и начагам моето мнение нито обиждам тези които не го харесат.
Пфестанете да ни досаждате в тези теми и намерете друго място да освобождавте тази злоба ....този прекрасен сайт е за всеки а не е само за вас.
Бъдете живи и здрави.

21.   Пробвала съм на няколко пъти и не ми харесва. Така че отказвам на партньорите ми такова нещо. Не виждам защо трябва да си го причинявам.

22.   Мъж на почти 33 съм. Никога не съм правил анален секс и нямам и желание да опитам! Възбужда ме вагинален секс, краката и лицето на дамата да са пред мен. Е, може и ездачката и 69, разбира се! Прекрасно е! Но имам фуут фетиш и съвсем, съвсем други неща ме вълнуват в любовната игра и секса. За да опитам анален секс трябва някоя жена насила да ме накара и много, ама много да съм възбуден, иначе ще ми спадне 90%! Та въобще не ме вълнува аналния секс! Сбъркан ли съм, какъв съм - все ми е тая!

23.   С една омъжена жена се виждам. Когато може, се виждаме за секс. Обажда ми се в събота и ме пита ще се видим ли. Казвам и, че имам малко време, но да дойде. Тя ме пита "колко за кратко ще се видим? Ще има ли време за отзад? Аз за това идвам".

26.   Никога не ми е било фикс идея. Честно казано ми е много дебел, искал съм си няколко пъти, но все са ми отказвали. Имах едно гадже, дето беше много надъхана за анален и пи нейна инициатива го направихме.... Честно казано не бях много впечатлен. После се оплакваше няколко дни, че я боли дупето. 1 година бяхме заедно и не пожела втори път.

27.   Гаджето ми каза, да погледна дупето и, имала някаква пъпка. Погледнах, нямаше пъпка. Тогава тя постави пръст на ануса си, и ме пита "какво ме сърби тук тогава", и ми се усмихна по нейния си начин.

28.   С моята половинка не практикуваме анален секс. Преди години имах едно гадже, което много го врънках за анален, а тя все се дърпаше. Веднъж бяхме на море и едната вечер се напихме здраво, едвам се довлякохме до хотела. Същата тази вечер правихме анален секс. Цяла седмица я боля задника, но и аз прекалих малко. От алкохола не можех да свърша и бях малко груб в изпълненията. В общи линии от всички жени с които съм бил само една си искаше редовно отзад.

29.   С такова закрепостяло мислене не очаквай хубав сексуален живот. Не е зле да погледате малко порно и да се поразчупите, защото за мен това е секса без задръжки без преструвки и яко мачкане.

30.   Всимко правим с моя, е изключвам тройките.