Споделена история от Секс и интимност

Искам вече и друго.
Здравейте и аз ще споделя, дано получа съвети.
Ние сме на 30 г. с моя приятел и сме заедно от 2 г. . Все още не живеем заедно.
Преди в началото когато започнахме с секса, ме е питал искам ли да пробваме отзад.
Аз отказвах, а той не настояваше. Не е от този тип да е нагъл и груб.Секса ни харесва, аз съм по срамежлива и отказах, защото да не ме помисли за лесна или да свикне и всеки път да иска анален.
Но мина време и ми се иска и отзад, но ужасно много ме е срам да му кажа. Хем за разнообразие,а също искам и да усетя...
Имах период и си мислех, момиче като мен не би го направило.
Съдете ме колкото искате, но съм си казвала това го правят пропадналите жени. Сега обаче почвам да го искам, той най вероятно го е срам да ме пита. - Срамежлив е.
Аз да му споделя ме е срам и чувствам неудобство.
Като се гушкаме, се качва отгоре като съм с лице към възглавницата. И се търка а аз не се дърпам-но сме с дрехи.
Очаквам съвет как да му намекна и за отзад да ме....
Много ще се зарадва а и знам, че ще е внимателен.
Искам по скоро и затова ще попитам от сега как точно да се подготвя за да не стане беля? Чела съм, че не трябва да съм яла 2 ч. преди да го правим.
И имам още 2 въпроса.
Как е по привлекателно докато трае аналния, косата да е пусната, на кок или на къдрици.
И другото което е, харесвам го повече с брада а той се бръсне нон стоп.
Намекнах му но не обърна внимание.
Тъпо ли е отново да му го кажа, той примерно си позволява да ми казва "вече си за боядисване, кога ще ходиш" или как цвета ми отива, и няма ли да ме къдрят пак.

Коментари

1.   То хубаво сте срамежливи, но без откровена комуникация връзката ви няма да я бъде. Иначе той ми се струва малко нетактичен в някои подмятания към теб, може би защото не се усеща как да го каже по-добре но все пак.
Ако пък толкова те е срам да кажеш че искаш да пробвате отзад, просто му кажи че искаш нещо по-различно и така. Той сам ще се усети. За брадата може да му го кажеш директно, но там зависи от него.

2.   Поговори с него,ако си имате доверие,няма нищо срамо да опитате.Просто казваш,че се чувстваш готова да опитете нещо различно и че усещаш и искаш да го направиш с него.

4.   Няма нужда да му намекваш, че искаш да правите анален секс. В любовната игра преди секса, когато на теб вече ти се иска да го правите, така заставаш към него, че той сам да се сети за анален секс и ако започне да се опитва да ти го вкара ти не се дърпай, а се нагаждай така, че на него да му е по-лесно да се опитва да ти го вкара. Не се дърпай, само му кажи бъди по-внимателен. Най-хубавата поза е кучешката-ти на колене и надупена, а той зад теб. Няма правила, че два часа преди това не трябва да си яла. По-важно е 2,3,4 часа преди това да си направила дълбока клизма за да си чиста за готиния анален секс. Гарантирам ти, че няма да съжаляваш, а може да поискаш и да повторите пак. Аналния е страхотен секс и за двамата.

5.   Сложи си лубрикант и докато го правите премести члена му. Без думи щом сте толкова свенливи.

6.   Лесно е. Просто при любовната игра започни сама да си вкарваш пръстче в ануса. Ще се сети!

8.   Аз първо бих поговорила с него. Защото аз попаднах в много неловка ситуация точно с такъв случай. Мислех, че и на момчето му се прави анален секс, а се оказа, че заради бившата си приятелка мрази този секс. Чак му спадна ерекцията.

9.   Отдай му се бе жена. Отказала си му, той не те напъва повече за това, означава, че те уважава. Сега защо да не си признаеш пред него, че искаш това? Ще му направиш страшен кеф, както вече знаем, той те уважава и няма да се възползва негагивно от уязвимостта ти. Излей си сърцето, бъди уязвима и му се отдай.

10.   Една от най-големите грешки, които можете да направите като двойка, е да не смеете да сте откровени за сексуалните си фантазии. И двамата мечтаете за толкова много сексуални преживявания, но сами си пречите да ги изживеете, като се пазите, сакън да не ги признаете. Все едно другият е невинно хлапе, което се храни със слънце ака седемцветни дъги. Нека ви открехна - не сте. Само сте жертви на тази осакатена и наивна представа за „невинност“. Всички копнеем за огромен набор преживявания и усещания, за които сексът представлява страхотна възможност да бъдат разИГРАни.

11.   Внимавайте с аналния, че стават големи проблеми с дебелото черво.

12.   Душичка, ама ти си готова, бе! Ако този не беше толкова залюхан, досега да ти тръпне ануса от кеф.

13.   Авторке, разкажи ни как и какво стана. Получи ли си го? :)

15.   На 30 сте и правите ебаси скучния секс, сериозноооо. Вземете се в ръце и почни да му чупиш патката на твоя, срамота на 30 без деца и чака, отдавна ти е минало срамежливия период.