Споделена история от Секс и интимност

Свършване
Здравейте, към дамите-Колко трябва да държите и обичате един мъж, за да му позволите примерно да свършва, където той пожелае по вас? Да кажем по тялото, в устата и т. н

Коментари

1.   Ей толкова.
Сега сериозно - не мисля, че точно обичта е причината дамите да разрешават разни неща. И "разрешават" никак не ми допада. В моите разбирания трябва да им харесва и да го искат. За себе си не виждам никаква разлика къде ще свърша. В миговете на еякулация изпитвам върховното си удоволствие и изобщо не ми е до това върху какво точно ще се стече спермата ми. Има такива, които харесват вкуса й и на тях с удоволствие бих свършил в устата. На някои им е хубаво да го получават в ануса - окей. Но когато разбера, че са склонни да го изтърпят само за да ми доставили удоволствие, просто не го правя там!
Като пример: ти колко трябва да обичаш едно момиче, че да му разрешиш да ти се изпишка в лицето (при положение, че случайно не ти е фетиш)? Или да речем: би ли я лизал веднага след като сте свършили и двамата (ти във вагината й) ... само ако я обичаш?

2.   На мъжът с който съм в момента му давам да свършва навсякъде,точно защото много го обичам.Любов от пръв поглед,от самото начало си казваме,че се обичаме.Сложих си и спирала заради него.На предни не съм разрешавала,само с презерватив.

3.   Ако жената се ебе за свое и на партньора удоволствие,тоя въпрос е излишен !!!
Ебливата жена ще ти позволи да свършиш където искаш и няма да го прави на въпрос,ако си майстор и запълваш добре всичките й дупки !

4.   Има неща,за които въпреки обичта има граница.Едно от тях е свършване по лицето, и в устата.Гнус и потрес,ако бях мъж не бих го причинил на жена,освен ако не и харесва много.Обаче такива жени не познавам. От уважение и отношение трябва да се попита,къде жената би искала мъжа да свърши.

5.   Мъжът ми няма ограничения къде да свършва. Където пожелае, там, с изключение вече във вагината че имаме две прекрасни дечица.
Ж 36

6.   Много. Нямаш представа колко много. Важно е той да държи на мен и да е направил мноого други неща, за да сме напълно освободени заедно.

8.   Бившата много държеше да се празня по лицето и или да ми гълта, а настоящата даже рядко посяга за свирка. Всяка е различна.

9.   Не е само до чувства.
Харесвам го, готин, умен, забавен, работлив..., но всичко това нямаше да е достатъчно, ако не ме възбуждаше така зверски!
Първо ме грабна с присъствие и интелект, но черешката на тортата беше като установих колко е надарен...
Възбужда ме до такава степен, че поисках доста неща точно с него за първи път...между които и да свършва където, както и по колкото пъти поиска...
Няма такива оргазми, просто невероятни, и те за първи път...
Казвам му всичко, което ми се иска, нажежавам го с думи и после е лесно, той просто знае как да извади най-съкровените ми, мръснишки желания наяве...
Абсолютният пич на място...Подобни важни срещи са просто необходими...и непредотвратими!

11.   Къде ще свърши мъжа ако не ползва презерватив се уточнява предварително. Кавалерско е да питаш мацката дали можеш да и го източиш в устата. Иначе по дупето, корема и циците, не мисля, че трябва да се иска специално разрешение. Все пак е по-добре, отколкото да се спи после на мокри чаршафи. Впрочем, и тия порно дивотии на младите мъже да пръскат мацките лицето и да мажат също не ги разбирам. Преди години без да искам пръснах силно едно маце и оцапах косата и. Направо побесня. Та просто се разберете, щото без презерватив вътрешно свършване си е доста рисковано. Абортът е убийство както знаете!