Споделена история от Секс и интимност

Викате ли
Здравейте. Пиша не толкова за това, дали викате, стенете, пъшкате или каквото и да е по време на секс, а по-скоро за това, че се потресох от нещо, което на скоро ми се случи. Жена съм. На скоро се запознах с един мъж. Решихме да правим секс. Сексът беше пълен провал. Въпросът беше, че този мъж беше страшно възбуден. Общо взето сексът беше в мисионерска поза за около 5 минути и толкова. Но той крещя като луд.... Крещеше както правят порноактрисите. Аз такова нещо не съм си представяла, че мъж може да прави..... Сигурно на улицата се чуваше. Честно казано повече не мисля да се срещам с него.

Коментари

1.   Не, звучи ми не съвсем естествено.

2.   Ужас. Съчувствам ти. Дано не си се травмирала. Аз стена и съм доста шумна, но съм жена. За мъжете не е никак секси. На твое място не бих си го причинила повече.

3.   Хахахахаха

4.   " Жена съм. На скоро се запознах с един мъж. Решихме да правим секс." Вероятно поредната българка с 10 партньори ( тъпкачи), освен това и все недоволна. Спали с цял отбор, но винаги ще намерят да недоволстват заради нещо свързано с мъжа. Навъртайте си километража, но да ви е ясно, че като ви минават по толкова мъже, сексът няма как да е супер с всички.
П.П.Това са само предположения на базата на написаното. Може и случаят на авторката да не е такъв, но е малко вероятно.

5.   Тоя е женчо, купи си колан с чеп за да го оправяш ти.

6.   Не ти вярвам!

7.   Ама през целите 5 мин от старта до финиша ли крещя или само в кулминацията? Щот и аз при по-така силен оргазъм, си повиквам, не като порно актриса, а по-скоро все едно силно съм си ударил крака в ъгъла. Ама мацките, като гледам се кефят на експресивността ми.

Иначе през останалото време си попъшквам, според това както ми идва.

8.   Ахахахахахахаха.

9.   Здравей! Пъшках, защото много ми миришеше от дупето ти. И за да не си личи, че е погнуса - стенех! Но аз бих се срещнал с теб отново, тоя път не мисионерската обаче!!

10.   Ами не, ама съседите така крещят, така се шляпат, дори подпляскванията по дупето на дамата се чуват. Та, явно е нормално.
Ти защо не пробва да викаш, можеше да се довъзбудиш? Как му беше инструмента, твърд, голям, малък, мек?

11.   Циркаджия. 100% се е преструвал и си мисли, че прави голямо впечатление.

12.   Аз съм била с един доста шумен мъж. Особено докато му правех свирка доста крещеше. Не беше правил секс от доста време и го отдадох на това. По-точно си беше заклет чекиджия и порно маниак и не можеше да свърши от секс, а винаги трябваше да се довършва с ръка. Та с него сексът беше дълъг, но без желания финал и за мен също беше провал. Предпочитам бързо свършване, защото ми показва, че на мъжа много му харесва. По-скоро липсата на свършване ме кара да се чувствам нежелана.

13.   Много ми е трудно да не "викам". Не, че крещя, но съм шумна. И мъжът ми ми го е казвал и два пъти са ми правили забележки други хора. Веднъж съсед и веднъж на почивка. Правя секс буквално с глава във възглавницата. Обаче високо ценя моментите, в които това не се налага и мога да не го мисля.
На мъжа ми изобщо не му пречи, даже тия забележки много са го забавлявали, те и двата пъти бяха отправени към него, за щастие, защото много бих се смутила.
Само, че каквото и да е.. То може да се контролира. Може да е трудно и може да ограничава преживяването, но все пак сме социални същества, не маймунки. С нов партньор и на неподходящо място такава проява не ми изглежда нито като страст, нито като автентичност, а като пошъл спектакъл.
Просто, ако човекът си беше такъв, щеше да има необходимия неприятен опит и знания как да не го чуват на улицата и най вече как да не шашка партньорите си и те да бягат с 300.

14.   Аз на оргазмите вия като карпатски вълк.

15.   Мъж на 37 години съм, ама чак да крещя не. Но определено като ми дойде оргазма губя разсъдък, имам чувството, че целия ставам на к.р. Направо ми иде да вляза целия във вагината. Тоя по-скоро преиграва. И аз викам, ама чак да крещя, че да се чува на улицата. Моята жена пък се кефи, че пъшкам, и, че се разгорещявам по време на секс, особено при оргазъм. Бившият и бил като ням в леглото , ни стон, нито пъшкане, даже вика: "не разбирах кога свършва". Разбира се, няма и как да викам, общо взето го правим тихичко, че имаме детенце все пак. Ако сме само двамата в апартамента тогава се поотпускаме, но чак такива преигравания няма. Може би тоя образ е искал да те впечатли колко го възбуждаш и какво удоволствие му доставяш....

16.   М41. Аз не викам, но ми харесва да правя секс с гласовити жени. Даже преди няколко години правих секс с една млада колежка привлечен само от гласа и. В кафенето често се смееше гръмогласно , а в кревата се оказа пискаше, викаше, охкаше. Това мног ми харесва и ме стимулираше за още срещи.

17.   Мацка, жена съм, историята ти първоначално ме втрещи, но впоследствие разведри...Отдавна не съм се смяла така...
Мъжете, с които съм била, винаги са били неимоверно тихи..., другата крайност...Но в твоя случай, сигурно бих изтрещяла...от неудобство! Мъжете харесват когато ние сме шумни..., особено като свършваме мощно и звучно! Обратният вариант обаче е...необичаен!
С право си решила да се дистанцираш...
Човекът просто дълго е бил без секс и е разпуснал бързо и яко...Не му се сърди, посмей се тайно за негово здраве и така!

18.   Аз не викам, но като ми е много добре или като свършвам, някакъв много дълбок "ъ" звук изкарвам, почти тих и на всяко издишване докато това "да ми е много добре" ме държи.

19.   Ей как пък все сте недоволни! Човека те е ч*кал за кеф, знаеш ли колко го интересува твоето мнения? Без да те познавам, знам че си спала с над 10 мъже, за да пускаш такава тема.

20.   Жена съм, но пък много се възбуждам когато мъжа пъшка или издава някакви звуци. Тъпо е да стои като глухоням, все едно нищо не се случва.

21.   А защо просто не му кажеш: Какво направи ти? Какви бяха тея звуци и пищане? Аз бих искал да ми кажаш, искам да ЗНАМ ако нещо отблъсне жената, а не да си трае и аз да оставям с едно празно чувство. Трудно е да се прави, но и за обратния сценарии пак е полезно да се говори.

22.   Защо не го обсъдите, вместо просто да се изпариш? Може и на него да не му е съвсем естествено, но от някъде да се е заблудил, че на теб ще ти хареса. Може, знам ли, да замените тези викове с говорене и да стане супер готино.

23.   Явно е бил някой нинджа чекибоец и като е пипнал жена е изпаднал в екстаз. Представям си го как е крещял като обезумял. Ебати ненормалника. Този сигурно и като лъска бастуна вика.

24.   Аз пък вия като бит койот!
Накрая свършвам качен като петел на най-високото място; благославям като дядо поп на великден ,хващам здраво “букета със железния кръст” и пръскам със светена вода наляво- надясно.

25.   Нерезите грухтят когато правят секс, не го ли знаеше!?