Споделена история от Секс и интимност

Секс с нов партньор?
Аз съм жена на 23 и въпроса ми е главно към жените, но и мъжете могат да се включат .
Когато сте били дълго време с един човек и след това ви предстои да сте интимни с друг, как се случват нещата? Имате ли притеснения относно първите актове, да се съблечете (ако имате комплекси някакви), да се отпуснете..?
Ако знаете, че човекът има различен вкус за секс (например вие сте свикнали на по-лек секс, а другия човек е фен на връзване, шляпане, стискане за врата и груб секс като цяло).
Много ми е притеснено, тъй като аз не че не съм фенка на грубото, но съм слаба и нисичка, той е висок и като цяло по принцип съм тясна и понякога ме боли в определени пози.. Притеснявам се дали би му харесало изобщо с мен или ще му е скука.
Забелязала съм, че ако примерно започнем секса той да е отгоре, после ако сменим на задна и ме боли и обратното.
Това няма ли да е досадно, скучно?
Или пък в самия секс примерно ако съм отгоре не мога да издържа дълго аз да правя движения, много бързо се уморявам.
Като цяло нямам много опит в секса, това също ме притеснява
Но иначе много ме възбужда само от целувки, направо отдолу съм като локва.. Но тези притеснения не ми дават мира.
Ето примерно аз съм слаба като цяло, но имам коремче леко, ми неудобно ми е.
Жени, как се справяте с тези неща или само аз съм така?

Коментари

1.   Съвет от мъж.

Направи го преди да ти излезнат негативни мисли, или още негативни мисли. Просто действай.

И като го правиш, не мисли за тея мисли, как и какво, а просто бъди в момента. Там бъди, не в притеснението си и хилядате ненужни въпрости.
Така или иначе ще го направиш с него, въпросите не са ти дали да го правиш или не, те просто ти скапват настроението.

Просто действай и бъди в момента.

2.   Докато не си споделяте открито ,кой какво харесва и не харесва, ще има такива страхове и притеснения. Уточнете с думи и хубавото и това което не харесвате, ще е по -лесно за двамата и ще си спестите доста негативи. Ж

3.   Ми кат си дребна и тясна, вземи си намери някой дето да не е висок и огромен. Е такива дребни като теб, все от 190 мъже само гледате. То бива комплекси, ама.....

4.   Че то от първия път ако минете на пълна програма, че и с душенета, плясканета и връзванета, вие порноклип ли ще снимате или ще се любите? Колкото и да питаш тук, няма как да разбереш, докато не пробваш. И ако непрекъснато мислиш, докато го правиш, а не се отпуснеш психически, да, ще си скована и скучна. Колкото до опита, знаеш, че той се придобива само с действие, не с чудене.

5.   М 29 – аз последно бях с едно ниско и пълно момиче. Срамежлива беше докато съблечем дрехите, после се отпусна. Аз винаги започвам със заигравка с вагината на момичето докато се разтече. Хубаво че и ти си чувствителна там, може така да почнете.
С нея не правехме единствено стандартни пози – предимно мисионерска, като понякога я обръщах на страни или по корем
Сподели му притесненията си, ако е разбран няма да има проблем. Има достатъчно пози, с които да се забавлявате. Ако те започне първо орално, ще ти изчезне притеснението да те види гола