Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Какво трябва да е мъжът за вас, за да му позволите да прави анален секс с вас?

Коментари

3.   Вие нямате ли влагалище, та искате в ануса.
Природата си е казала къде, има си естествено овлажняване и се получава най-милчкото на света - бебенцето /при желание разбира се/

4.   Да не настоява като невидял.
Ж30

5.   Не на всеки мъж мечтата му е да го мушка в онази дупка, която си има друго предназначение. Едва ли не трябва да полагаш някви огромни усилия да си " каквото" за жената, че да се докопаш до една миризлива дупка. Айде стига, някои си предпочитат вагината, дори и жената да е навита да му пуска отзад.

6.   Добър любовник. Ако е добър във вагиналния секс, има голям шанс да е добър и в аналния. И обратното. Ако не е добър във вагинакния, няма никакъв шанс да се съглася за анален.

7.   Аз съм го правила един единствен път в живота си, защото загубих бас. Но бившият ми много от искаше, а аз го обичах и затова се съгласих въобще на такъв бас. Беше забавно, а той беше много изненадан като си удържах на думата.

9.   Какво значи какъв трябва да е ? Една жена не иска ли и не харесва ли да го прави, няма да стане.
Междудругото, спрете с тия педерастии....или си намери мъж да ти угоди на желанията.

10.   Здравей,
първо мъжа трябва да умее да прави хубав секс и да има химия. За мен хубав секс означава, мъжа да ме възбуди толкова, че да не мога да не знам каде се намирам. За жалост такъв мъж до сега съм срещала само веднъж и преди да го направим там се разделихме.

11.   Първо и основно: Трябва ТИ да имаш вътрешното желание да опитате. Само заради мъжа не бих пробвала. Иначе трябва да си имате доверие и да сте съгласували нещата, предпазни средства, лубрикант и последователността на проникването. Хигиената също, ако се наложи да прекъсвате и да отидете да се измиете. Да е наясно, че ако се появи болка, трябва да спре без да пресилва нещата. Не го прави само за да угодиш на някого.

13.   Обратен.