Споделена история от Секс и интимност

По-трудно получавам ерекция
Здравейте пише М на 22г.
Последните 2 или 3 пъти които правих секс бяха наистина зле.
Когато момичето започне с орална любов ми е твърд дори съм близо да свърша, но като започне секс и малко по малко ми спада.
Преди не бях така, не знам от притеснение ли е да не свърша бързо или друго. Дори като правя опит да мастурбирам не ми е напълно здрав а, леко мек и отпуснат..
До преди няколко месеца примерно доста по често получавах спонтанна екерция от клип, снимка или т. н. т..
Нямам сериозна приятелка и не съм от тези където спят всеки ден с различна, последно правих секс декември и също беше несполучлив.. Дали спирането на мастурбирането за по-дълго време ще помогне за справянето с проблема?
Скоро нещата с едно ново момиче мисля че ще се получат и ми е притеснено още от сега, че няма да се представя добре..

Коментари

1.   Виж най-напред, коя от трите й дупки ще ти отговаря на сексуалния плам?

2.   Спри чикийте човек. Това е първото. Второ спри и порното.
Спри да мислиш за този проблем, психиката е лош съветник. Млад си за да не ти става - 22 години е твърде рано. Сега си в силата си.
Започни да взимаш храни, за стимулацията на тестостерона.

3.   Върви на сексолог.

Ако мастурбираш много - примерно средно по 4-5 пъти на ден - сиииигурно това ще да има нещо общо.

4.   спри порното

5.   Сутрин събуждаш ли се с ерекция, която можеш да поддържаш само стягайки мускулите на пениса? Ако да, значи нямаш физиологичен или хормонален проблем, а е психически.

Ако нямаш сутрешна ерекция, значи е физиологичен или хормонален проблем. Липса на качествен сън, алкохол, наркотици, СТРЕС, ти ебават мамата на тестостерона. Имай го предвид. Можеш да отидеш и да си го тестваш.

7.   Абе к'во сте му дали минуси на номер 2. Човека си е абсолютно прав.
Незабавно спри порнографските клипове. Имаш проблем с ерекцията, т.к. порното ти дава нереална представа за секса. Порното филмите се снимат от професионалисти и се правят много дубли, за да се постигне перфектното видео. Освен това порното ти увеличава много допамина като на наркотичните вещества. След което започваш да изпитваш неудовлетворение от нормалните неща. Пробвай nofap!

8.   Брат, спри порното и мастурбирането, и аз имам този проблем, но се оправя, вече ерекцията ми е по-силна. Много хора, който гледат порно го имат. Порното влияе на допаминовите рецептори в мозъка, притъпява ги, и не се възбуждаш.