Споделена история от Секс и интимност

Как да си направя клизма?
Здравейте момичета, споделете как се почиствате преди анален секс?
Пробвах да се напълня в домашни условия без специални приспособления с маркуча на душа, но уви неуспешно. Или ако го направя с малко вода и излязат малко нещица, след час вече отново се е появило нещо от хоризонта.
Пробвах да се напълня яката, за да отмия всичко... но уви, поне 2, 3 часа след това ходих да изхвърлям струйки вода и дребни остатъци.... а и дискомфорта който си причиних, въобще уби всякакво желание в мен. Нещеш ли обаче, след това зверско пълнене с вода и дрищене като пате, на следващия цял ден няма никой вътре, и имам усещането, че ще се появи отново нещо на изхода след поне още ден...
Споделете как да го направя качествено и трайно?
Ж 23

Коментари

1.   Аз с душа си се чистя. Не се опитвай да вкарваш голямо количество вода! Това е голяма грешка и си го разбрала вече. Просто на изхода се промивай без да задържаш водата вътре и с пръстчета също проверявай положението :Д. Първият път пробвах като теб и така ми се разтрои стомахът, че развалих всичко :/
Свиква се, ще се научиш. Но подготовката не ми е любима и на мен...

3.   Честно казано, ако се усещам, че нямам позиви за голяма нужда, мажа пръста с малко сапун и пробвам дали е чисто. Много рядко стигам до коизма. Тази събота пак с пръста и сапун, ... децата ги нямаше за няколко часа, и ние... (Ж 41)

4.   Жена на 25 съм.
Никога не съм правила клизма преди анален секс. Правила съм го много пъти, с различни партньори и никога не е имало зацапване.
Просто трябва да си се изходила преди това през деня и да нямаш диария.
Ако партньора ти заслужава да правите анален секс, не би трябвало да го е гнус.
Клизмата ми звучи за прекалено много предварителна работа за единия кеф за 20 мин ;)