Споделена история от Секс и интимност

Защо той не иска секс?
Здравейте!
Искам да попитам поради какви причини на мъжете не им се прави секс?
В началото на връзката ни (която е от почти 2 години) постоянно ме искаше, преди работа, след работа, само да ме прегърне и му ставаше. От както заживяхме заедно, в месеца правим 1 път секс.
Не е от преумора.. ходили сме на почивки, море - същата работа.
Не ми и изневерява, когато не е на работа е с мен, даже работим на едно и също място, телефона му е винаги на звук.
Последно като му казах, че не съм готова още за дете, той каза, че и без това чакал да ми мине овулацията, за да можел да свършва спокойно.. ( ми може и да не е в мен нали )

Иначе като махнем секса, постояно ме прегръща, целува, но като си легнем и той заспи се чувствам нежелана. Не е и като да не правя нищо, докосвам го, натискам се, лягала съм полу гола, пак не. Последно го извиках в банята да ми данесе нещо, той дойде, даде го и излезе. Даже не ме погледна ( все пак гола жена, а изглеждам доста добре)
Сега заради мерките почти не излизаме, не може поне един път да не ме пожелае. Имам предвид, че не е уморен, май вече го мързи, преял бил, не знам си какви още причини си измисля.
Вече не знам в кого е проблема, преди сме имали засечки.. от това ли се притеснява? Не съм от най-дирекните, затова не мога да му кажа "Айде да правим секс" примерно.
На 23г. съм.. имаме голяма разлика ( и забравих да кажа, че той ми е първият) не искам да го сменям.

Коментари

1.   Мой приятел наскоро ми сподели, че му се загубило "първичното желание" за секс с приятелката си. Оказа се, че имало и здравословен аспект на проблема, който се третира, но и желанието намаляло. Той си го осъзнава и сме се зарекли да се хванем да тренираме, защото смята, че от тренировките ще му се върне тонуса и ще се стегне, което допринася да не му се прави, че не е във форма.
Някак трябва да влезе в главата на приятеля ти, че проблем има и трябва да го реши, но без да го препираш. Ключовото при моя приятел е, че знае, че трябва да се стегне и приятелката му е подкрепяща и не го препира или да му намеква (поне доколкото знам).
Някак трябва да му намекнеш, че ти липсва и трябва да направи нещо по въпроса, но докато не усеща натиск, че те губи от това, че ще се влошат нещата ако се психира. Инициирай секс или ласки и когато ти откаже бъди видимо унила/тъжна за няколко секунди, но сложи усмивка, която да се забележи, че е насилена и му кажи, че няма проблем. Ако можеш да го направиш добре, ще види, че ти тежи че не го правите, но го подкрепяш и от втората част даже ще му домилее, колко си "разбираща" и "добра" и ще му дойде стимула на база " тя не заслужава това". Може би. Ако не.... неприятния разговор. Успех. Съжалявам, че не мога да те насоча по-добре, просто не съм сигурен какъв е най-добрия подход. Поддържай приятеля си и го подкрепяй! Може би минава през период.

2.   На колко е?
И моят не е много сексуален, но му предлагам, понякога отказва. Бях решила че ще спра да предлагам, появи се все пак някакво желание.
Омръзнала си му.

7.   А може той да те е сменил. И от къде си толкова сигурна, че няма друга.

9.   Мила, ако е минал 60-така, не очаквай да се сети повече за секс! Честно, след определена възраст спират да правят секс!

Това го пиша в случай, че връзката ви е Макронова, т. е. единият може да бъде баща/майка на другия.

10.   Пробва ли със секси бельо, гледане на еротични филни за стимул, пуснете си първичен инстинкт. Или си купи вибратор...

11.   Колко е стар? Да не би да гони 40-те и затова да не сика вече секс да прави? Ако е на такава възраст, търси си по-млад, защото няма да става по-добре.

12.   Здравей, ти си колкото мен, вината НЕ Е в теб! А в голямата ви разлика. Бъди сигурна, че е там проблема. Ако е на 30-40-45 със сигурност проблема идва от там. Ти не искаш, да го сменяш но самите ситуации, ще те накарат да го смениш рано или късно. Ето затова аз съм, ПРОТИВ връзките голяма разлика.

..

13.   Ех това жените, нямате угаждане. Трябваш да уточниш, колко години ви е разликата. Вие да не очаквате от 40год. да е възбуден, колкото 25год.?
Ако ли не секс, поне ви осигурява финансова сигурност.
Вие жените хем искате финансова сигурност, хем секс.
Няма да Ви кажа, да си търсите на вашите години, т. к. те нищо не могат да ви осигурят, освен ако не е богаташко синче.
Може да накарате мъжа ви да започне тренировка с тежести, да спре алкохола или цигарите, да яде повечко червено месо, черен шоколад и пр...

14.   На 40 мъжете са къде къде по потентни от това новото поколение путьовци на 20 склонни 300пъти повече да обърнат резбата.
Дядо ми бог да го прости на 60-70 г още чукаше жени на по 35 45 55.
Сега с тази храна, това растящо поколение ще става все по немощно и с всякакви физиологични дисбаланси във всяко едно отношение. Така че не търсете причина непроменно във възрастта.
Преумора Затлъстяване Кръвно и медикаменти може да се причина.
Ще трябва да станеш директна, нямаш избор

15.   Или си слабо привлекателна, или толкова разбираш от мъже. Какво си губиш времето с такива?

16.   Наближава 40те, казах ви, че в началото на връзката ни възбудата му беше голяма и ме искаше постоянно. На са минали 10 години примрено, че да съм му омръзнала, даже иска да имаме деца. Аз изчаквам понеже щом секса от сега не върви, представям си после.. Не ме издържа той, не ми е купувал нищо до сега освен на празници, но не е това за което говори номер 13.

Авторката

18.   Мила, имам абсолютно същият проблем вкъщи, дори тази сутрин се разревах вече, защото директно го помолих, а той ми заспа на рамото. След като се разревах, защото се почувствах толкова не желана, ми се каза да си купя вибратор и това , че на мен ми се правило, не означава, че на него му се прави. Била съм го третирала като предмет за задоволяване. Така че НАПЪЛНО те разбирам, а най-лошото е, че и дете нямате, така че нищо не го спира. Ужас направо не знам какво да ти кажа, аз поне за пръв път се сблъсквам с такова нещо. Унизително е и боли.

19.   Авторке, щом чичото не ти дава пари, за какво си с него? Жените поне ходят с по-големи за пари. Та ти си на 23, какво се похабяваш напразно? Няма ли нормални мъже за теб до 25-26-27, ами си хукнала с този чичо? И искаш секса да върви. Ами то няма как.

20.   Мили момичета, това е цената която плащате, когато си хващате мъже значително по-големи от вас.. Номер, 18 стана ми мъчно когато те прочетох, но това трябва да ти е ясно, че той щом не може, секса за него е свършил.. а ти се оправяй, чист егоизъм. Твоя човек не мисли за теб, той не бива да забравя, че може да те задоволи, с ръка или орално има си начини. Но той директно ти е казал, че му пука за твоите нужди, защо седиш там?

Към 19, скоро си чувал за любов май..? Имам позната която много обича мъж който може да и баща. Една година са заедно, но тя не му е взела никакви пари. : )

21.   19 към 20
Любовта на младите моми към двойно по-големи мъже са просто daddy issues и желание за sugar daddy. Та това е причината. След време секса замира, кокто и социалния живот, и става безсмислено да си го причинява някоя. И тук идват парите.
Просто това си е похабяване. Ето авторката вече се събужда от опиянението.

22.   18 на колко сте, въобще ли няма желание, преди имаше ли? То с децата е по - сложно, по-добре без, че ако има съвсем няма да го остави...

23.   От 18 до 22,

Имаме едно дете, но не смятам, че то ни пречи. Има ли желание, има и начин. Аз почти се отказах да си искам. В моментите в които правим секс е само ако аз го инициатирам, иначе той със седмици няма да се сети.