Споделена история от Секс и интимност

Спешно ми трябва помощ!
Здравейте, преди два дни правих секс за пръв път, но преди това бях отворена. Направих го с едно момче с което ми беше прекрасно, но един час по-късно отново правих секс, но с друго момче на което му беше доста по- голям. Вторият не носеше презерватив нито лубрикант ( първият използваше презерватив). Също така той близо 10 минути ми бъркаше изключително агресивно с пръсти. На сутринта малките ми срамни устни бяха два пъти по-подути от нормалното. Два дни след секса вече са ми нормални, но имам раничка близо до клитора, а раната представлява малко кръгче леко разкървено, но е главно жълто и ме притеснява. Хваща коричка. Какво да правя? Какво може да е? Нямам възможност да отида на гинеколог. Боли доста. Помощ!

Коментари

2.   Аз също след първия си път бях така, защото не бях достатъчно влажна. До седмица ми беше минало напълно. Само за раната не знам какво да ти кажа, защото не съм имала но е опасно да разчиташ на хората от форума, отиди на лекар, ако не можеш обади се на познат лекар който разбира от тези неща.

3.   Хаха ,а след още час-два с трети не прави ли секс?

4.   "Направих го с едно момче с което ми беше прекрасно, но един час по-късно отново правих секс, но с друго момче ... "
Wtf прочетох току що ... от 1вия път. И то само час по-късно. Нямам думи...
" Вторият не носеше презерватив... " Гнус ме е до степен, че дори не мога и да се подиграя с това. Без мен. Аз съм аут, някой друг да се занимава. Ето ти съвет:
Като ще ... (да не казвам) поне ползвай кондоми м@мка му. Ще вземеш да заразиш някой балък с нещо.
"Какво може да е?" На някой можач уменията (съчетани с хигиената ви).

Ронин

7.   Спокойно, разранена си просто. Случва се дори и при редовен секс и по-груба игра. Устните ще ти спаднат, възможно е да те пари и боли 2-3 дни. Жълтото може да е признак на инфекция, но не се филмирай излишно. Ако до 2 дни не се оправи, по-добре отиди на лекар. Не се доверявай на акъл от интернет за това.

8.   А бе ти добре ли си? С главата имам предвид? Даже проститутките не дават без презерватив. Като ще лягаш с този и онзи ти си носи презервативи и лубрикант. И не давай всеки да прави с теб каквото му кефне, иначе много ще теглиш. Дали си е измил поне ръцете, че кой знае какво е пипал преди това? Ако сама не се грижиш за своето здраве, не чакай мъжете да се погрижат. Като не можеш да идеш на гинеколог, попитай в аптеката да ти препоръчат нещо.

14.   Следи го ако стане по-зле отиди на генеколог.
Не е хубаво да даваш да се бъркахд пръсти, особенно ако има нокти доста неприятни наранявания. Също без презерватив не се прави просто така.

15.   Според мен - спри, изчакай 10-ина години, поне малко от малко да ти дойде акълът в главата, и чак след това започни да правиш секс отново. Иначе много зле ще свършиш ми се струва...

16.   Според мен - спри, изчакай 10-ина години, поне малко от малко да ти дойде акълът в главата, и чак след това започни да правиш секс отново. Иначе много зле ще свършиш ми се струва...

18.   Запомни това чувство, което изпитваш сега и си го припомняй винаги, като решиш да пропуснеш презерватива. Не го казвам с лошо, но е важно човек да пази здравето си. Никой няма да го направи вместо теб.
Не мога да ти кажа какво е това, което си получила. Може да е протриване, но може и да е нещо друго. Потърси начин да посетиш гинеколог, ако това продължава.
Няма да коментирам това с двамата мъже, но те съветвам внимателно да подбираш партньорите си, ако искаш да си здрава.

19.   А когата се чукаше не викаше - помощ!? "Също така той близо 10 минути ми бъркаше изключително агресивно с пръсти. " - не е било секс, а гинекологичен преглед. Да се чукате ви е удобно, да отидете на преглед-неудобно, и това са съвременни хора!?