Споделена история от Секс и интимност

Секс с непознат
Казвам се Милена и съм на 35г. От София съм
Малко ми е странно да пиша тук, но изпитах страхотен секс романс с непознат мъж. Съпруга ми доста пътува и все не остава време за интимности. Запознах се с един господин от Варна аз съм от София.. наистина километрите са доста, но се оказа че той доста често е в София.

Звучеше наистина много убедително, уравновесен и надежден... оказа се по малък от мен на 32г. Срещнахме се първия път на кафе, а после ходихме и на хотел.. беше много мил и страшно добре ме предразположи.. правихме секс около 2,5часа.. доста е надарен и това доста ме притесняваше в началото... но с него изпитах доста оргазми... които с мъжа ми не бях изпитвала с години.

Показами пози които досега не бях и сънувала... отскоро ме чука и без кондом... все още не се е празнил в мен, но усещам че много го искам..

Не ме обвинявайте че съм курва, но с този човек просто научих толкова много неща за секса че идея си нямате... като се сетя за срещите си с него и веднага се подмокрям... посъветвайте ме какво да правя... Да продължа ли да се срещам с него. Беше ме страх да правя анален секс, но това се превърна в най голямото удоволствие за мен... той е невероятен...

Коментари

1-50 от 96

1.   Давай, само да не се усети съпругът ти, че тогава от двата стола се сещай на какво ще седнеш.
Мечо Пух

2.   Имаш глава на раменете помисли малко мъжът ти пътува за да се изхранвате и да имате семейство ти как би се почуствала ако той се чукаше с някой..

3.   Евала

4.   Ами да Ви кажа... аз също си вадя доста пари.. не ме изхранва мъжа ми.. този непознат мъж обаче знае всичко... как да направи една щастлива... прави великолепен секс... на жената и трябва разнообразие.. накара ме да правя неща от които съм се страхувала.... а сега ги правя с удоволствие... семейните мъже понякога започва да ги мързи да чукат качествено...

5.   Зависи, ако нямате деца, може да се разделиш. Но ако имате и мъжът ти разбере, ще стане мазало.

6.   Ти решаваш дали да си вярна или не, но смао внимавай с предпазните мерки. Ако не ползвате презервативи, поне пий противозачатъчни. Нали не искаш живота ти да се обърка от едно чуждо дете в семейството?

Мег*

7.   Не мисля, че си курва, но бъди внимателна и ако тест за бременност правиш или не, то за спин задължително си прави от време на време....

8.   Тц тц... Избери си един от двамата, не ги връткай едновременно. А този "господин" от Варна познаваш ли го? Надежден ли е, че да си струва да рискуваш брака си?
---Джеси---

9.   Жена на 35 години да се изразява по такъв начин...

10.   Не разваляй любовта/секса с брак. Така е и с най-добрите ебачи. Едно е в къщи задължителен секс, друго с любовник. Внимавай да не хлътнеш, или да те хванат. А мъжът щом пътува, не може да си няма и той нещо чуждо, над което се старае, като твоя любовник..:) М50+

11.   Май не си от София. Типично леко поведение на жена от дълбоката провинция... иска да опита от всичко в големия град, а пича просто си прави кефа с поредната бройка-опита идва с...

12.   Съвет ли? "Чукай" се с кондом ;) че ако и мъжа ти така мисли ще се изпозаразите с хламидии, спин и кой знае още кво....
Момиче на 20 г.

13.   Номер 11 не съм съгласна с теб,всяка омъжена жена има нужда от разнообразие ,осбено след години брак,без значение от къде е...ето защо напълно разбирам авторката...все едно съм го писала аз,а и ''господина''е почти до варна.....а иначе за пича съм убедена ,че е така....и ....какво от това....номер 7

14.   Номер 13, значи всяка омъжена жена има нужда от разнообразие и то без значение откъде е? Гениално, нека това да влезе в семейния кодекс и да видиш как рязко ще спадне броят ная бракоразводните дела и сексът с чуждо ще стане национален спорт. Защо ли ми се струва, че подобно разнообразие е характерно за курвите?
Мечо Пух

15.   Аз съм авторката... ползвам спирала.. след толкова време семен живот наистина трябва разнообразие... и кондомите отдавна са забравени.. преди да престъпя към секс с този човек доста обмислях нещата... отначало пробвахме с кондом... но вече не ползваме... виждаме се доста често... човека също е семеен. направихме си изследвания за СПИН преди да започнем същинския секс.

в момента е доста постоянен със секса мисля че не му оставям много сили за други... позволявам му всичко...

една жена след 30 години преоткрива себе си сексуално... мисля че всяка дама заслужава подобни ласки, а когато и липсват желанието е доста по голямо..

Пича е доста надарен... и сега разбирам какво е добре да се получи от секса..

мисля че няма нищо срамно в това всяка жена над 30 -те да опита нещо различно и разнообразмо... почти всяка си го мечтае но е срам да си го признае. напълно съм съгласна с номер 13

16.   Да номер 14.. точно така, всяка омъжена жена, особено след години брак... попитай и съпругата си, убедена съм, че и тя не прави изключение... а и едно уточнение: разнообразието е характерно за жената със стил, а при курвите е постояннство.... до авторката.... пожелавам ти дълго да се радваш на тази връзка... и не задълбавай, ако можеш... номер 13, 7

17.   Аз напълно съм съгласна със номер 16... с мои приятелки също си лафим на тази тематика и те са ми споделяли че имат сексуални желания различни от семейното огнище... просто искат и те да опитат...

Аз имам много голямо желание за 3-ка с двама непознати мъже но май ще си остана само с мечтите... шубе ме е да пробвам такива неща.

18.   Номер 11 свалям ти шапка и аз лично никога не бих простил изневярата! Госпожо вие слагате рога на съпруга си осъзнавате ли го? Не вярвам много на тази история, че сте на 35.

19.   /авторката/към номер 18 Ами на никой не давам пари да вярва на колко съм. Прости съм доста разкрепостена. няма жена която да не го иска но много го подтискат в себе си... обикновенно рано или късно тези неща избиват някъде..

Аз също съм си мечтала за 3-ка номер 16.. но също смелост не ми е стигала..

20.   Правила съм тройка с двама мъже... Запознах се с единият на кафе след един месец ухажване и секс естествено той ми определи среща /не съм омъжена/и дойде със свой приятел когото аз бегло познавах... няма лошо отидохме у тях и се случи... бях задоволена отвсякъде и те останаха доволни с оралната любов съм много добре а за аналаната да не говорим там е голям кеф, а когато и двете дупки се запълнят... просто не ми се говори и мисля, че всяка жена го иска... направете го удоволствието е огромно.

22.   Ами и аз съм се замисляла за подобни неща но само с мечтите си оставам... ако не бях семейна може би щях да пробвам...

23.   Боже, колко мъка има по този свят
семеен мъж

24.   Към 23- Нямаш си и на идея брато :х....

-Death_Blade ^

25.   Към 23 и 24... вероятно не сте семейни момчета... или сте твърде млади... и нямате опит с жените затова така разсъждавате!

27.   Аз съм мъж на 41 преживял изневяра съвет към мъжа ти хване ли те да те пребие и това ти е малко той се трепе а ти си я вееш

29.   Хей, след тея щуротии дето прочетох по - горе, надали ще се оженя скоро. мамси джейс са тези жени! ...! Ако се чука жена /гаджето ми... по добре аз да не разбирам...! само това искам.

30.   Да има много пошли жени... и женени и неженени...все към чужди панталони гледат!

31.   Към Авторката:
Как се чувстваш, когато мъжът ти се завърне вкъщи и те пожелае? Изпитваш ли угризения или лицемерно го прегръщаш и го уверяваш, че много ти е липсвал? Имай уважение към себе си и към човека, комуто си се врекла. Новото не е по- добро, но има сериозна опция да те заблуди - та ти си жертва на нисши страсти! Бъди откровена със съпруга си. Не си първа младост, а звучиш несериозно. Какво ли не може да обърка ума на вятърничава жена. Съболезнования на горкия човек.

32.   E, стига де, и аз съм на сходна възраст и положението е същото при мен и напълно разбирам авторката, само единствено това, че не ползвате презервативи ме смущава, иначе за всичко останало-браво! И не става въпрос, че сте си направили тестове и т.н. ..не се знае постоянните ви партньори какви ги върщат и ако се запали чергата отнякъде всички ще изгорите!

33.   Ако мъжът ти разбере направо ще те убие. Зад гърба му ти да се чукаш с друг! Как би се чувствала ти, ако той се пореше с някоя зад гърба ти, а?

34.   Четох ви коментарите и се чудех да пиша ли или не. Авторке един съвет от омъжена от 12г. жена на 32. Купи си един вибратор и си го ври навсякъде. Така хем вълкът сит, хем и агнето цяло. Не те съдя, коя съм аз че да го правя, но ти не знаеш какво да правиш, та ние ли да ти кажем. Аз съм ревнива и ако разбера за изневяра, развеждам се моментално. Уважавам се достатъчно за да позволя такова нещо. Щом аз мога да съм вярна, може и мъжът ми.

35.   Аман от псевдоморалисти!

36.   А защо псевдо не разбрах. Как може да говориш без да познаваш някого или говориш с оная си работа

37.   Веднага се омъжи за него и тръпката ще е още по-голяма!!! Всички жени са к.. ви!!!

38.   Много смешно ми става от това "всички жени са курви".Включително девствените са курви и баба ти и майка ти са курви:)Айде радвай се,дечко
От една девствена "курва"

39.   И ти ще станеш "курва" има време!!

40.   Това са нечии мокри фантазии.

41.   най якото от всичко е, че на любовника дава всичко да прави с нея а на мъжа си не. всичките са по разкрепостени с любовниците и са крайно изненадани от резултата. чужда жена и чужда кола чупене нямат

43.   37 - не забравяй, че и майка ти е жена. :) Просто споменавам, защото слагаш всички под общ знаменател.

По думите на авторката съдя, че й е било страшно готино. Е, ами нека. То изневярата в днешно време е нещо... доста често срещано.

44.   Ужааааааас защо му причиняваш това унижение на горкия ти мъж. Мислиш че еленовите рога ще му отиват така ли.
Послепис-жал ми е за мъжа ти. Спри се

45.   Номер 40 е прав - все пак е написаното е фантазия.
Надарен мъж - анален секс - най-голямо удоволствие.
Има го само по филмите :)

46.   Всички жени които се чукате с чужди мъже докато вашите се трепят да изхранват семейството как ще се почуствате ако разберете че мъжът ви чука друга разгонена патка като вас само защото му трябвало разнообразие. А такива като вас после си изплакват очите като надушат че мъжът им май кръшка, колко бил жесток колко много те наранил то са разни изповеди по сайтовете колко е лош живота и още куп такива от сорта. Непричинявай на другите това което неискаш да ти причинят на теб. Леле как ще се оженя след прочетеното, трябвало ви разнообразие ха ха.

47.   46 Няма да се ожениш, просто ще бъдеш кратко разнообразие на някоя омъжена жена.

49.   Поне на 2 месеца *бa по една примерна съпруга. Всички имат угризения преди и после, но не и по време.

50.   Авторката, ако мъжат ти е ревнив, действай внимателно и с акъл кога и как го правиш, ако не е - няма какво да те притеснява, само внимавай и не се увличай. Разнообразявай си живота в кревата и страста ще ти е богата. Пуританите да си се самозадоволяват както намерят за добре - избора е техен.

Лично ние с жената, откакто започнахме да захождаме по чуждо, секса помежду ни се съжеви и стана по страстен. За 16 години брак няма начин да не си научим номерата. И най-добрия илизионист се изчерпва и номерата му стават тривиални.
мъж с опит:
п.п. А сме пробвали и тройка с мъж - за жената е голямо положително изживяване.

51.   Номер 11, откъде го изпика това, че в дълбоката провинция жените са "леки"? Не знам какво е създало у теб такова грешно впечатление, но когато бях студент(допреди година) "най-леките" ми колежки бяха от "целомъдрена" София. Иначе провинциалните мадами отивайки в София обикновено си имат вземане-даване с мъже който да им подсигурят живота, а не с който и да е, само за да опитат от всичко.

52.   Мога да кажа само едно: това е любов... Един който има връзка

54.   Просто отващаващо...! Същите тези жени после вият като бити кучета, че мъжете им не ги разбирали, дрън, дрън та пляс! Курвенското си е заложено у някои хора и оттърване няма...

Не те укорявам за това, което правиш, авторке, а за двуличието на всички от твоя пол, когато се срещнат с последствията... Тогава е голямото вайкане! Просто ти пожелавам мъжа ти да разбере или да ви хване, и дано да е някой корав балкански мъж, жалко че не останаха много...

56.   Като започнах да чета темата, мислех да напиша коментар. За жалост 54 ме е изпреварил и е изразил всичко напълно точно. Въздържам се от това да съдя хората и да ги окачествявам, но подобни истории, включващи измама на партньора, наистина ме отвращават безкрайно. Горното е само лично мнение, съжалявам, че се поддадох на изкушението да го сложа в началото. Това, което конкретно искам да кажа на авторката, е следното. Аз съм женен, на 28 г., обичам безкрайно жена си и й вярвам безрезервно. Суингъри сме, обичаме да се разнообразяваме и сексът помежду ни е прекрасен. Сигурна ли си, че при вас проблемът е сексуален? Ако е такъв, спокойно можете да се разберете с мъжа ти и да го подобрите. За тази цел нямаш нужда от боклучави тъпкачи, които търсят някоя развратница и имитират любов и привързаност. Ако не можете да се разберете със съпруга ти и смяташ за правилно да го мамиш, а не да се разделиш с него почтено, наистина се присъединявам към пожеланието на колегата. Дано ви хване и да ви смаже от бой, защото гадните постъпки трябва да се наказват. Особено когато някой се трепе за теб, а сереш на доверието му.

57.   Разни момченца се правят на жени в тоя сайт ;)

1-50 от 96