Споделена история от Секс и интимност

Натурално изкривяване или проблем с пениса ?
Здравейте. За ваша изненада (както може би сте си помислили от заглавието), не ви пише мъж, а момиче на 21 години. Преди време, започнах връзка с едно момче на същата възраст, с когото съм и до този момент.

Като характер, тяло или човек, не мога да намеря нито един недостатък в него, като изключим това, че никога не ме е молил за по-интимни отношения от целувки или просто да спим един до друг в буквалния смисъл на думата. От друга страна, аз съм активен човек, имала съм полови контакти, докато той до скоро беше девствен. Не знам дали се дължи на факта, че е по-затворен човек и просто не му се е отдало шанс да го направи, или е чакал правилния човек (Надявам се в неговите очи, този човек да съм аз).

Взимайки под внимание по-горе изложените факти, реших да го предразположа и да действам, а не да чакам докато той се сети. Мина време, направихме го два пъти, и забелязах че има някакъв странен проблем с органа си. При ерекция, вместо напред, пениса буквално изниква нагоре. За да уточня по-точно, при пълна ерекция, главичката се намира на два пръста разстояние от тялото му (корема).

Не знам дали е нормално или има някакъв проблем, но определено смятам, че това му пречеше, и ще продължава да му пречи за бъдещи контакти. Както вече споменах, съм имала и друг партньор, и при него положението със сигурност не беше такова.

Поговорих с приятеля си относно това, а той от своя страна сподели, че не се е досещал, че може да е проблем, тъй като до сега не е попадал в ситуация в която да му пречи. Записахме час, но поради вируса, ни пуснаха чак за март месец.

Та въпросът ми е, има ли някое момче, което е имало подобен проблем? Ако да, сериозно ли е, и как се лекува? Запозната съм с някой болести като тази на пейрони, но и двамата не мислим, че това е проблема, тъй като дефакто органа си е напълно прав, просто излиза на горе от самата основа. И все пак, не е изключено и това.

Моля ви за вашите съвети, ако сте имали или сте познавали човек с подобен проблем. Ще бъда благодарна на всякакви отзиви!

Коментари

2.   На 21 години и толкова сексуално необразована? Ти се шегуваш, моля те кажи, че се шегуваш!

Кратък отговор - няма млад кур на света, дето като е възбуден много да стърчи напред на 90 градуса от тялото. Младите, здрави и способни мъже го дървят точно като приятеля ти - яко и плътно нагоре.

Истината е, че първият ти приятел не се е възбуждал докрай от теб, и затова му е бил само напред.

Образовайте се, деца. Иначе ставате смешни.

Успех!

3.   До 2

Нужно ли е, да си толов злобен?

5.   Леле ще правите час и преглед. Търсила диагнози. И какво очакваш корекция на градуса си ла направят и доктора да го предразположи преди да му види ерекцията ли. Намери статията от българска сексоложка в нета и вътре тя пише, че няма един с един да си приличат. Това е нормално състояние на здрав, нормален мъж.