Споделена история от Секс и интимност

Моля ви за мнения!!СПЕШНО!!
Здравейте на всички!
Искам да попитам възможно ли е забременяване от анален секс ако не е свършил там и да се стече или нещо подобно?Аз имам притеснения че може нещо да е станало от предеякулационна течност но се съмнявам,защото приятеля ми каза че си въобразявам и само се паниран излишно и че нищо никъде не се е стичало там долу.
Попринцип знам че от анален секс не се забременява,но веднъж докато го правихме члена му се изплъзна и се докосна до вагината ми..обаче не е свършвал нито нищо той свърши доста по-късно след това и винаги когато свършва не е по дупето или вагината а в устата ми или по гърдите или много нагоре по гърба.
Та трябваше да ми дойде на 26ти,но все още не е дошъл цикъла ми.На какво може да се дължи,защото започвам да се притеснявам..той ме уверява че няма за какво понеже нито е свършвал докато сме го правили в дупето нито нищо и ми каза че се паниран излишно.
Ще се радвам ако чуя възможно най-скоро нечие мнение тук по темата.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!♥️

Коментари

3.   Не винаги като казват, че са сигурни.. са..
Пази се. Не казвам, че може от анален да забременееш.
Но все пак взимайте за другото предпазни мерки.

8.   От анала- в устата... Пази я човекът... Купи си тест и ако резултатът е положителен, върви на лекар. Макар, че може да ти закъснее мензиса по разни причини.

11.   Образовай се сексуално преди да правиш секс. От въздуха не се забременява.

12.   Ами ползвайте предпазни средства, а не после да се чудиш, да забременее когато не искаш е пълен шок и евентуално аборти или раждаш дете, за което не си готов и го обвиняваш, че ти е съсипало живота.
Иначе едва ли си бременна, освен ако не са се объркали местата.

13.   Предекулационната течност може да съдържа сперматозоиди, да. Но така като описваш нещата, е много малко верятно да си забременяла. Много по-вероятно е просто да ти закъснява цикъла. Пък и само с два дена... за швейцарски часовник ли се имаш? :D Ако се притесняваш толкова и не можеш да спреш да мислиш за това - направи си тест за бременност. Да, рано е той да е категоричен, но ако сега, при това, което знаем, вероятността да си забременяла е, да кажем, два процента, и ти много ги мислиш тези два процена, след отрицателн тест, вероятността ще е 0. 5%, с което може би би била по-спокойна. Числата ги казвам малко наизуст, но принципа е този.

И ползвайте контрацептиви, да му се не види, в кой век живеем...

14.   До номер 13.
Ние го правим там без презерватив именно за да нямаме притеснения от забременяване.А и нали това му е кефа на аналния секс?И той се води един от най-безопасните именно за това.И затова избрахме вече него да практикуваме.

15.   Най-вероятно си млада (под 20, даже най-вероятно тийн си), цикълът ти е нередовен. И моята първа приятелка така ме панираше всеки месец, и после след 1 седмица притеснения, като й дойде и ми вика "а, не бе, на време си ми дойде...". Аз тогава даже понякога ме кефеше да й свършвам по вагината, и не е имало проблем, никога. Спермата умира при контакт с кислород, така че дори и да изтече, абсурд да влезе във вагината ти, освен ако не си като кофа, още по-малко пък да се стече чак до матката, да си проправи път, и да стигне до яйцеклетката. Толкова малко вероятно е, че направо можеш да го приемеш за невъзможно.

Не се забременява толкова лесно. Те 3/5 двойки не могат да заченат с целенасочени усилия, ти......

18.   Да забременее една жена изобщо не е толкова лесно всъщност. Сперматозоидите имат да минат тооолкова дълъг път до яйцеклетката, че огромна част от тях умират преди целта си. Сега си представи тези въпросните сперматозоиди в предеякулационната течност, от които се страхуваш, които дори не са били депонирани във влагалището... А и самата яйцеклетка може да бъде оплодена в не много голям времеви период от няколко часа след овулация, която няма как да си сигурна дори в кой ден е била (освен ако не се тестваш де). Да се страхуваш, че може да си бременна заради такъв полов контакт е като да те е страх, че може да забременееш, сядайки на обществена тоалетна (поне според мен).
Ще те посъветвам по-малко да се стресираш, защото факторите, които водят до закъсняване на менструацията са страшно много, като стресът е един от първите! Храна, активно спортуване, тежки физически и психически натоварвания, промяна в климата и др. са най-честите виновници за закъсняването, затова дишай! Почерпи се с някаква любима храна, излез с приятелки, занимавай се с хобито си и не го мисли толкова. Все пак, за да се успокоиш, направи си и тест, но вероятно докато коментарът ми бъде одобрен, вече ще си забравила за тази "спешност"...
А ако ти закъснее повече от седмица-две и тестовете ти са негативни най-практичният съвет, който мога да ти дам, е да посетиш гинеколог. И отново да не се притесняваш излишно!

Поздрави и пожелание за много приятни мигове с твоето момче
А22