Споделена история от Секс и интимност

Ерген на 37 години
Здравейте, мъж съм на 37 години, и мисля, че вече влизам в графата "стар ерген", и това много ме измъчва, че изпукам влака, и не съм създал семейство.

Коментари

1.   Хич да не ти гърми.... Нютон и прекалено много други известни личности допринесли нещо за човечеството, даже са си отишли девтсвени от този свят..
Приеми го от хубавата страна, че си различен и не би създал още смъртници на тази планета...
Все пак жената е един инкубатор... и това е най-примитивния начин за създаване на хора...

3.   Както жената е един инкубатор, номер 1, така и ти си просто един донор. Как се пръквате такива “мозъци”...

4.   Годините ти са съвсем в нормата за баща, но свястни калъпи вече няма, има самоходни кифли, които не стават за майки, как да има раждаемост!?

6.   Ако ще те успокои не си сам.

Иначе 37 не е безкрайно късно. Един колега на работа се ожени на 40 и на 42 се роди дъщеря му. Собственикът на фитнеса, който посещавам, направи 60 през ноември, а синът му е на 9 години.

Въпросът е да решиш искаш ли да не си ерген или си си окей така.

7.   Аз съм мъж и се извинявам на жените от името на номер 1. Всички ние сме много повече от донори и инкубатори. Има нещо наречено съзнание, а и междучовешки отношения.

8.   Не е късно ,ако се заемеш с търсенето на жена СЕГА,а не след 3 ,не след 6 м или година ,защото времето лети ,има доста свободни жени ,които стават за теб ,от 27 до 37 г избор бол ,просто търси,пиши им ,бъди твърд в намирането на жена ,иначе минеш ли 40 ще викаш поне децата и отгледани :)

9.   С моят съпруг се оженихме на 45 и 50. Сега сме аз на 47 и той на 51 (скоро на 52). Имаме бебе на 20 месеца.
Да, познаваме се от 10 години преди това, но семейство създадохме на възраст много по-късно от твоята, особено той! Тоест нямаш никакъв проблем!

10.   Не си естрогенен бета индивид, радвай се. Сигурно си имаш мнение, доблест, поглед към заобикалящият свят и задължително добри нива на тестостерон. Това не е ирония, истина е. Брутално криво е, че има ергени, които са класи над въпросните мижави татенца, женени или както там се водят. Сред тях има изключения, но преобладават много големи залухари, страхливци, необразовани, вдървени. Зачеват с лубриканти, егати мъжете са. Не съжалявай, имаш още няколко години, просто трябва да имаш дете от жена в 30те, което е сравнително приемливо, но е добре да задействаш нещата. Ако си се отказал - неангажиращи и това е.

11.   1, ако майките на Нютон и останалите велики хора бяха решили да не са инкубатори, тях въобще нямаше да ги има. Щом най-примитивният начин за създаване на хора не ти харесва, ти измислил ли си по-възвишен и модерен?

12.   Аз се омъжих на мъж на 43, а той стана баща за пръв път на 47. Само гледай да си търсиш по-млада жена, която може да роди.

14.   Човече, на твойта възраст си скубят косите, защото не им се прибира вкъщи. Жените им им пилят нон стоп, секс не са виждали от години, а и няма да видят и само бачкат и жена им харчи всичко.
Кво се оплакваш, направо си благословен. Нито изневери, нито курвенски номера са ти на главата.

15.   Ех, номер 1 , защо и баща ти не е мислил като теб?!

17.   До номер 1 докато гледаш на жена си само като един инкубатор значи си много зле. Авторе разбирам терзанието ти ,и истината е че като се поогледам наоколо за свясна жена мале мале.... Съветвам те да не се отказваш и по спокойно ще си дойде от самосебе си.

18.   Мъжа ми беше на 37 като направихме сватба. На 38 стана баща. Никакъв влак не си изпуснал. Намериш ли правилната жена никога не е късно. Успех

19.   И аз съм като теб, и съм на 38г. Знам си цената и предпочитам да изчакам точната жена, от колкото да бъда нещастен с някоя само , защото да покривам нормите на някакво овче общество.Дори и да не я срещна, явно ще да е било за добро.Сега като съм сам се чуствам много спокоен и сигурен. Дори почти цигарите спрях.Когато съм имал жена до себе си, никога не ми е било толкова спокойно.Децата, често излизат и неблагодарни.Така, че аз лично съм оставил нещата в ръцете на господ.Той си знае работата.

20.   Ами аз съм в твоето положение. На почти 30 съм и едва загубих девствеността си с компаньонка, а за връзки да не говорим. Такъв е животът. Не мисли за това, за да не те измъчва. И аз съм в твоето положение. Колкото повече мислиш, толкова повече те измъчва, а не си струва. Те просто не те заслужават.

21.   Пфф

Точно в момента си в най-добрите си години. Ако печелиш добре де. И не си дебел.

22.   Не бих казала, че съвсем си изпуснал влака, но ако живееш с родители и искаш връзка, по-добре се изнеси. Много хора като чуят, че си 30 и не си се изнесъл още, просто си представят дърта свекърва и мъж, който не се е научил да си пере гащите сам и следователно очаква да го дюндюркаш като мама. Не казвам, че това е положението при теб, но ти споделям за всеки случай ;).

23.   Търсенето на приятелка е едно, след това идва задържането в двойка, сблъсък на его и други проблеми с който трябва да се справяте, не се отказвай има шанс. Имаш врме, но не го пропилявай

24.   По-важно е откога не си чукал. Да не е от 3-4 години? Уреди първо редовно чукане, после се оглеждай за жена. За жалост повечето жени имат някакви набити в главата представи от типа "Ама той е над 35 и е сам - нещо му има" и подобни. 20-25 годишните като чуят че си минал 30 все едно си болен от рак. Като станат на 30 границата се измества леко нагоре. Общо взето откачена работа. Сравнително лесно е да намериш разведена с дете, но колко ще иска да ражда второ не е сигурно и отделно все ще ти е криво поне в началото.

1, не разбрахме авторът Нютон ли е или само Нобелова награда има. Що за тъпи сравнения правиш.

25.   Няма страшно и аз съм така. 20-25год са пълни педали или някви смотаняци по зала и повечето от наборките им не щат и да чуят за тях.
Въпроса е само да имаш повече контакти, защото това е основния проблем последните години. Иначе ще имаш доста избор само да уцелиш правилния момент и място.
С разведени с деца -НЕ! Пълно е със свободни жени23-35 шанс трябва.

26.   Здравейте, аз съм автора, № 25 много точно е написал: "да имаш повече контакти"...аз нямам, никъде не излизам, не ходя по заведения, обичам разходките по паркове и градинки в центъра на София, и малко шопинг по магазините, разчитам на запознанство по интернет, сайтове, приложения, но оттам нищо не излезна, фалшиви профили.

27.   И аз съм в същото положение на твоите години. Не, че съм се сдухал тотално, но родителите ми разиграват големи драми. Не мога да им обясня, че е заради техния кеф няма да спя в едно легло с жена, която не ми е на сърцето. Пробвал съм - ужасно е!
През годините съм излизал с момичета, които се оказаха точно това, за което е съм ги преценил. К*ви. Всички, които съм искал, но са ме гледали отвисоко сега си гледат децата сами.
Мога да гледам семейство без проблеми. Смея да твърдя, че съм разбран човек и с мен лесно се общува когато отсрещната страна има добри намерения. Някак обаче просто не ми се дава шанс да покажа какво мога. Хубави момичета се похабиха с пияници, побойници, комарджии и тем подобни, а за мен нищо.
До 28-30 не бях достатъчно напорист и съответно не успявах. Последните години го давам по-смело и пак не става. Винаги губя от псевдо мутри и пишман гъзари. Живея в малък град и всеки знае всичко за всеки. Изумявам се като разбирам какви грозни отношения има между двойки, които са заедно от години. Аз не разбирам как може да се държиш така с човека, който е до теб с години. Сега пък с тези ограничения заради ковид19 няма и къде да се ходи да се общува с повече от хора. Нещо не виждам светлина в тунела.

28.   От едно изречение нищо не става ясно. Ходиш ли по срещи? Все пак, не мисля, че имаш за какво да се притесняваш. Най-вероятно просто не си попаднал на подходящата жена за теб. Аз съм на 25 и се влюбих в мъж на 35. Изобщо не гледам на него като на стар ерген, само се чудя как изобщо такъв мъж е останал сам. :)

29.   Интересна ми е темата, защото и аз съм така. Но, честно се уморих да харесвам все нови жени, да ги каня. То си е цяла мъка, за да стигнеш до две срещи в годината, да получиш норлмално човешко отношение. Просто мъжете не сме устроени така. Няма нищо мъжко в това. В момента съм излезнал от всякакви социални приложения или такива за запознанства и отделям това време да уча нови неща. Учуди ме колко много време е това. Има си един период, в който да влагаш енергия в такова нещо и като мине по-добре поеми друг път. Не съм се отказал засега, но просто гледам да е в рамките на нормалното, да се чувствам на мястото си, да уважавам първо себе си, да имам вътрешен мир.

30.   Аз съм си добре ерген. С последната ми приятелка се разделих на 33, сега съм на 35. Нещо не ми ли провървя не знам, но колкото повече минава времето - все по-добре се усещам така, сам. Вече и връзка не искам, и секс не ми трябва. Като видя мъж да върви с жена си по улицата и си се представям за секунда така - направо изтръпвам и си благодаря на Бог, че не съм на негово място. Ако пък видя семейство с дете си представям какво е да се прибирам всяка вечер при тях и пак благодаря на Бог, че не съм на негово място. Преди не беше така определено. Имах нон-стоп връзки между 23 и 33, живях заедно с всяка от тях и пак ми беше добре... но явно човек си свиква и да е сам. Не знам.

31.   И аз съм така, ама съм на 27. И също благодаря, като видя такива неща.

33.   Като цяло, аз почти не познавам мъже на възраст под 30 с деца в моето обкръжение. Дори е някакво изключение мъж да има дете на 25 години примерно. Един мъж може спокойно да има деца на 40 години и след 40 години. Разликата във възрастта също не би била голяма ако търси жена между 30 и 40 години.

Аз лично съм на 30 и нямам деца или семейство.

34.   Вече никой не хърза да се жени.
За какво ти е?
Появят ли се децата хивотът става пълна скръб, само грижи и проблеми.
Ако бях мъж никога нямаше да създам семейство с деца.

35.   И аз съм така близо 30 и нямам и приятелка. А други вече деца имат. Не е права №34, казват че това става смисъла на живота, другото е егоизъм. Никога не са ме учили на това като номер 34, пълен абсурд мислене

36.   До 35

Това ли е смисъла? Това го казват тия, които имат деца и нямат нищо друго смислено в живота си. Какво друго да кажат, поне да се похвалят, че видиш ли имат нещо, което си струва. И се вкопчват в тия деца, а не разбират, че ти си имат собствени животи.
И 34 не е далече от истината, животът с деца наистина е грижи, не е само розовите очила, усмивки и радост.

37.   Авторе,
Все пак ебал ли си.
Ако си изпраскал 5-6 пички безплатно няма от какво да се оплакваш. Има някой дето са на 30 и повече и още никоя не им е дала без пари.

39.   36. Нямам как да ме убедиш в ограниченото си мислене. Радвай се да имаш дете да има на кой да дадеш или кой да ти помага.

40.   Но. 14 е абсолютно прав, гледаш на нещата от грешната страна. Спор няма че има двойки, които се разбират, обичат, имат деца и са стабилно семейство. Но първо - изобщо не е гаранция, че ако си женен със семейство ще си по-щастлив и живота ти ще придобие някакъв смисъл. И второ, има хора на които Бог им е показал, че това -правенето на семейство и деца не е тяхна работа. Просто не им върви в любовта и това е. И тези хора така са закодирани. Като теб и мен, и но. 27. Който е много прав и аз съм като него. Всеки път когато се хващам с жена се унижавам. Вече 8ма подред ми изневерява. Самочувствието ми е тотално сринато. Не че не мога да заговоря жена или да бъда с някоя, просто ще ми отнеме вече неимоверни усилия да бъда себе си. Тъй като нямам доверие на никоя вече. От това следва, че вече инстинктивно ги слагам в графа - приятелки.
С други думи вече съм във фаза, че ако се хвана с някоя, то ще в някаква повърхностна връзка, в която (най вероятно) и тя няма да показва истинското си Аз. А от такива връзки семейства не стават. Това са тежки и изморителни връзки и пълнят тука форума с теми. Тежко и горко на децата.

Накратко: Проблема ти е, че мислиш че имаш проблем. Най вероятно някой те е промил, че тряба да се жениш и тн. Няма такова нещо. Мъжете нямат влакове, ние сме влаковете. Жените хващат влакове, ако искат да имат деца и биологичния им часовник има крайна дата за това. Иначе ако не искат, даже и при тях не е необходимо да раждат.
В днешно време, те милите са толкова объркани, защото хем им се "живее" хем трябвало деца да правят. Накрая свършват, като долни к*ви, самотни майки. Това са две противоположни неща. Една жена или е к*ва, или е майка... не може и двете.
Ти защо си объркан обаче не знам.

41.   Номер 40, много са ти сбъркани разсъжденията.
Мъжете не са влакове - само качествените мъже са влакове, а качествените мъже са може би 20% от мъжете. За тях има надпревара.
Мъжете също имат срок на годност - до около 40 години. След това вече всички качествени жени са разграбени и трябва да избираш от остатъците. А ако си мислиш, че 20 годишна ще върже на чича си - много си се объркал, иди да видиш темата:
http://spodeli. net/1/story-171932. html

Реално според еволюцията една самотна майка (колкото и да ги плюете) се е справила много по-добре, отколкото мъж без дете - най-малкото нейните гени ще продължат напред, а мъжа без дете изпада от генфонда.
А фактът, че 8 различни жени са ти изневерявали - не мислех да го коментирам, но все пак ще се прежаля - вероятно имаш сериозен проблем и в сексът, освен в разсъжденията, щом 8 различни жени са го търсили на друго място.

42.   1, да, ама ти си ебал жена и вече ти е все едно, затова говориш така.
Я се постави на мястото на един 25-годишен девственик, асоциален и отритнат от обществото и цял живот неопитал какво е да си го мушнеш в топло, меко, сочно женско путенце и да те видим, дали няма да побеснееш. Ти като си ебал жена и ти е много лесно да съдиш и да се подиграваш на девствените мъже от позицията на вече ебал жена, ама ако дойдеш на тяхното място ще те питам дали ще даваш принери с Нютон и др. глупости. Той и Ханс Кристиян Андерсен е умрял девствен, всички ли мъже трябва да сме като него? Айде стига глупости. На чужд гръб и 100 тояги са малко.

43.   43 Никой не ти е виновен че си девствен, намерите си жена. Ако ти куца комуникацията работи над нея, ако външния вид се грижи за тялото си, ако нямаш пари работи и изкарай няколко, не си изкарвай девствените глупости тук, темата е за ергени, с не за девствени пичове. Провери в други теми.

Като искаш путенце си намери иначе ще страдаш дълго време, ако трябва иди на проститутка, ако не ти се занимава с жени.

Само гледай да се успокоиш, че с тези нерви не се живее. Стари се да се наслаждаваш на живота, не да се наживяваш.

44.   До 43 не съм 42 но темата засяга и девствените, щото повечето ергени които познавам са точно такива, пичовете искат да не са такива но жените ги отбягват във случая, да не говорим че в момента при мъжете до 25г възраст девствеността е мале... мале, нямам думи.

45.   "20-25 годишните като чуят че си минал 30 все едно си болен от рак. "

Да бее ужас.. леле тия поколения. Добре че не вс са такива щото една малка маце на 23 си хвана един също младолик на 37!

46.   Никой не иска дъртак, поне не и в дългосрочен план, освен ако не е много много богат.

47.   Ергените най-често са стабилни мъжкари с мнение и по-важни приоритети от налаганите в обществото. Няма такова нещо, че повечето не са харесвани или са девствени, просто жените не обичат мъже, върху които не може да се наложи контрол. Най-голямото падение е да си чехъл и да си мислиш, че си джентълмен. Повечето женени мъже са лъгани, рогоносци, развеждат се и плащат издръжки. Не навирайте пропагандата за успешните мъже, не са така нещата. Колко оженени преди 5 години са още заедно? Дали от 100 двойки има 10. Разглеждате ергенският живот като някакъв бич и като огромен провал за един мъж. Преувеличения, породени от убедителна старомодна пропаганда. Има много по-готини мъже ергени, чукащи тук и там някоя пчеличка. Само аз ще кажа, че правя повече секс от една прясно сгодена двойка. И да, аз съм ерген. Повечето ергени сме така.

48.   Мъжа ми до 60 години беше ерген. Преди година подписахме. Така, че споко. Свиркай си. Освен ако не искаш деца.. И пак на 50-60 не е късно за дете ако имаш млада жена. Ако търсиш просто съпруга и спътница в живота без деца винаги има време.

49.   Един съвет към мъжете над 30 г., които са ергени: Намерете си по-зрели дами над 40-45 г. и се наслаждавайте на живота. Зрелите жени са истинска класа във всяко отношение. И най-важното - повечето от тях са финансово независими, вече реализирани в професионален план. Връзките с тези дами (с главно Д) са истинско удоволствие.

М34

51.   Много добър съвет от 49, браво! Точно с такива жени общувам и аз, не с кариеристки и фригидни, за които е най-важно да излизат с мъж и да му надуват главата. Много е приятно да с до една осъзната жена, до една мъдра хубавелка. А тука се сещам за едни познати(То и за други се сещам), дето мацката ражда на 24, преди това са ходили година някъде и днес вече не могат да се понасят, а тя е на 30 сега. Даже се пуска често на някой друг мъж, но само до флиртове и закачки с докосвания. Жалко за момчето, на което тя си мисли, че му е вярна. Е това са ти масово семействата на млади хора в България, а разни философи се юрнали да ни женят и наливат акъл. Абе, вие сте си прецакали животите и на децата, ама иначе много ги знаете нещата.

52.   От 49 до 51: Радвам се, че и други мъже са на моето мнение. Жените между 25 и 35 години са изключително меркантилни/комерсиални, имат огромни претенции и избират партньора според портфейла. А един мъж не е длъжен да бъде едновременно такси, хотел и банкомат, да измисля непрекъснато забавления и развлечения на жените, да се прави на шут (за да отговаря на определението "забавен"), да се справя добре в леглото и т. н. Това го няма при връзките със зрелите дами, които са финансово независими и самостоятелни. Така че изборът е пределно ясен.

М34

53.   МОжеш да дадеш материал за банка за сперма и някъде там може пък да се роди дете с твоите гени, кой знае.

54.   52, ами, смени си критериите, ама не искаш. Нали мъжете искане все "топ жени". Като искаш такава ще си банкомат, шофьор, даже и личен масажист на такава.

Black Sabbath

55.   От номер 49 и 51 до номер 54: Мъжете искаме нормални жени, разбира се, по възможност да бъдат привлекателни и интелигентни. Но това не означава, че трябва да се превърнем в слуги и банкомати на някоя млада жена, която да има огромни претенции за всичко. Идеята е връзките да бъдат равностойни (доколкото може) и всеки да допринася с нещо, а не единият партньор (мъжът) да носи на гърба си другият (жената). Връзката по този начин се обезсмисля тотално...

М34

56.   55, да, знаем всички какво имате предвид под "нормална" жена - така наречените от българите "топ жени", понеже повечето българи имат "топ мъжете" и "топ жените" за (с)връх, за нещо уау. Ако не харесваше такива, нямаше само на такива да попадаш (логично). Не може грешката да е все в жените.
С такава няма да имаш нормални отношения. Ще си банкомат, шофьор, масажист, комедиен актьор, бодигард, личен масажист, даже лична козметичка, в случай че нямаш достатъчно пари за нея, дажи чантите от мола със скъпите дрехи ще, носиш.. С такива забравете нормални отношения, български мъже. На английски има едно казване - "You can't turn the hoe into a housewife" или "Не можеш да превърнеш к*рвата в съпруга", или по- скоро в домакиня, ако искаш точен превод, но смисълът е същия. Искате невъзможното - до превърнете глезена и материалистична фръцла в достойна приятелка, мислейки си че същата после ще ви благодари, че сте я "спасили", междувременно оставяйки все по- намаляващата бройка прилични жени, търсещи истинска любов, съвсем да изчезне, просто защото са ви сигурни и съответно скучни. Кифлетата и к*рвите са ви интересни. Искате да гоните дивото и да не платите цената за това. Няма как да стане.

Black Sabbath