Споделена история от Секс и интимност

Повече от преглед при гинеколога!
Просто ще разкажа историята ми, не заради съвети, а за да внимавате с някои мъже гинеколози.Преди 2 месеца отидох на прафилактичен преглед в голяма частна клиника,там ме прегледа въпросния доктор, взе ми цитонамазка и каза, че всичко изглежда ок, но когато станат резултатите(тъй като аз трябва да ги проверя онлайн, да му ги изпратя на вайбър) ще се чуем. Въпросният доктор работеше в частна клиника, където се следях с години при една лекарка, но веднъж тя ме беше пратила при него за специлизиран преглед и само тогава се бях, засичала с него. Сега пак си запазих, час при него, точно защото имах съмнения за нещо( но за щастие се оказаха грешни) и исках специализиран преглед. Та видях си резултатите от цитонамазката и му ги изпратих с резултатите от щолпоскопията, както се разбрахме,беше около 16.00 часа. Към 9 вечерта ми звънна телефона и доктора каза, че иска да отида в кабинета другия ден към 18.00.Понеже съм от провинцията и попитах, налага ли се, тъй като всичко си изглежда ок(цитонамазка 1Б,което си е супер), но той каза че трябва да коментираме резултатите в кабинета, пожела ми приятна вечер и затвори.Тъй като имам много приятели и роднини в София, уговорих да спя в чичо ми на другия ден, за да не се прибирам вечерта обратно.
Деня беше Петък, отидох в 17.45 пред кабинета (попринцип доктора работи с 2 други жени в кабинета), след няколко минути той ме повика вътре, странно беше че сестрите(или каквито са) ги нямаше. Като влязох, той ме попита как съм?как е бил пътя? общи приказки.Говорихме си 10тина мин, когато той изтърси тази черна орхидея не ми излиза от главата 2 седмици.... Аз първоначално изобщо не реагирах(викам си тоя не е в час нещо), той явно видя че го изгледах странно и каза:-Парфюма ти. А аз ползвам Black Orchid на Tom Ford, на прегледа пак бях с този парфюм. Замълчах и попитах, какво го притеснява в изследванията. Доктора каза, че за жена на моята възраст (29) и раждала изследванията от цитонамазката и колподкопията са супер и няма нищо тревожно. Погледнах го още по-неразбиращо. Попитах подигрва. ли ми се и защо ме е повикал на 100км,само за да ми каже, че всичко е наред. Тогава той каза:Това е супер не професионално от моя страна, никога не съм си позволавал да прекрача етични и професионални граници, но исках да те видя. Бях в ступор, изобщо не знаех какво де случва. Той продължи:Съвсем разбираемо е, ако ми откажеш но нека излезем да пием по нещо и ще те закарам до вас после. Казах му, че това наистина и доста непрофесионално и меко казано не сериозно, че не мога, тъй като семейството на чичо ми ме чакат за вечеря. Той ме попита нямам ли познати в София (започна да звучи, като че ли ще ме отвлича), беше ми смешно и му казах, че имам доста. Той каза, ако искам да викна и приятели с нас, ако ме притеснява нещо(това тук ми прозвуча като предизвикателство за смелостта ми) Спомних си за студентските години, когато се носех по течението и правех безрасъдни неща и ми се прииска една вечер, само една вечер стария студентски живот. Погледнах го и излязох от кабинета, звъннах на чичо ми, за да му кажа че ще нощувам в една колежка от университета, тъй като сме решили да излезем на бар и така. (стоях 5мин втренчена в една точка, исках да го държа в напрежение) Влязох в кабинета и му казах тръгваме ли?!Сега той беше в ступор, видях че леко се усмихва и каза Където пожелаеш. Казах му, аз слушам рок и отиваме в Рокендрола в центъра (в този бар съм прекарала половината студентси живот), не знам дали си падаш по такава музика, но там искам да отидем. Той се усмихна широко и каза, знаех си че има защо да те харесам толкова. Напомних му че отиваме за по питие-две и се прибираме, тъй като чичо ми ме чака(оставих си коза с чичо ми, а вече бях предупредила приятелката ми, че ще спя в тях и да остави отключен апартамента). Отидохме, нямаше много хора, въпреки че беше Петък, седнахме, пийнахме и си говорихме доста, разказа ми доста неща от живота си, преди да дойде в София(тъй като е от моя край), за професията, интереси и тн., бяха минали 4ри часа, беше към 3 часа,бяхме изпили доста повече от 1но-2 питиета, той отиде до бара, върна се и каза хайде да те водя, че чичо ти ще ме убие, доста те забавих. Избухнах в смях и му казах, нали не мислиш, че още ме чакат за вечеря, сигурно се смяхме 15 минути пред бара. Бях се облегнала на една колона и казах ехх как бих изпушела една цигара, той каза ей сега, на ъгъла има нон стоп, отиде и взе някакви запалихме по цигара и отново започнахме да се смеем. Толкова хубаво не съм си прекарвала от мнооого години(помислих си), но явно съм го казала на глас, тъй като той каза Аз да не кажа голяма дума но не помня, толкова добре и свободно да съм се чувствал с жена и ме целуна, кратка целувка, сякаш търсеше одобрение... е получи го. Попита ме, а сега на къде?? Казах му, където пожелаеш. Хванахме такси и отидохме в тях. Влязохме, а той ме попита ще пием ли още, пък аз започнах да се хиля. Той попита какво толкова смешно има, казах не сме чак толкова грозни нито ти, нито аз, че да ни трябва толкова алкохол. Взе ме и ме занесе в спалнята, без да чака усетих как с пръсти проникна в мен, определено знаеше какво и как да прави(все пак това е учил) свърших на 5тата минута, той се усмихна и каза следваща спирка, свали ми бельото и започна невероятна орална любов, е познайте свърших пак. Съблякохме се и понечих да му доставя удоволствие, но той каза първо дамите, обърна ме по корем и проникна в мен, беше едновременно груб и нежен, целуваше ме навсякъде, галеше ме, а в слудмащия момент ми стиссаше ръцете и ме чук*ше здраво. Обърна ме по гръб, качи краката ми на раменете му и беше като отвързан жребец, силни и дълбоки тласъци и свърши в мен. Нямах сили да гаворя, да мърдам или каквато и да е, тлябваше ми време да се съвзема, бях в екстаз. Получих 4-5 оргазма в рамките на 30мин.Лежахме и гледахме в тавана, проговорих първа и му казах, че това е официално най-якия секс в живота ми и го целунах, той отвърна на целувката и каза, че след малко ще има още. Стана и донесе шоколад, каза да се заредим. Пусна музика и започнахме да си говорим отново, попитах го ти да не свърши в мен, а той смеейки се каза ее ти след 10мин ли разбара, все пак знам кога ти е последната менструация, овулацията ти е свършила преди 7 дни, казах му, че изобщо не е професионално да използва такава информация в личен план, отново се смяхме. Правихме секс още 2 пъти и заспахме гушнати. На другия ден закусихме(по сокоро си беше обяд). Той каза, че ще ме закара до вкъщи, отказах, но той каза, че заради него съм била този път и ще ме закара. По пътя сякаш думите вървяха с лекота, докато той не попита, а сега какво правим? Ти имаш дете и мъж, а аз не искам това да е просот една авантюра. Каза, че вече е на възраст(той е 8г. по-голям от мен) и не може да играе втората цигулка. Казах му, че не искам да имам паралелна връзка и имам дете, което за мен е най важното и водещо нещо. Каза ми, че разбира. С моя мъж нещата не вървят от доста време и съм мислила за раздяла не веднъж, но е добър баща, грижовен и спокоен е, просто не го обичам, а съм по задължение с него. От въпросната случка до сега с доктора се чуваме постоянно, дори прати подалък на детето за Коледа. Той иска да отидем да живеем при него с детето, но не мога да направя такава крачка,най-вече заради малкия(1.8г),който не разбира все още нищо, но не мога да го отделя така от баща му. Сякаш открих любовта ва живота ми, а по негови думи и за него е същото, но няма да мажем да я изживеем. Не искам съвети, тъй като каквото и да става вбъдеще ще е мое лично решение, но просто внимавайте с мъжете гинеколоми, могат да ви преобърнат живота. Аз лично вече, ще посещавам само жена гинеколог (освен личния, който имам)

Коментари

1.   Сигурно очакваш да ти ръкопляскаме. А господин професионално отношение какво да го коментираме. Кой знае колко още е оправил точно като теб, с редовните думи 'аз не правя такива неща'. Интересно как си му се вързала, при положение че това е женска реплика по принцип.

2.   Това е жената=винаги готова да се наебе с всеки,който малко й харесва !
Отвори ли се веднъж,вече няма спиране,готова е на всичко,саво да й е вътре !!!
И все мъжете виновни,а то-путка изтъркване няма и все по-навътре да е !

3.   Съжалявам, не ми звучи истинско.
Така никога не се получава в живота.
Още по-малко пък с лекуващ лекар...
Натъкмено като в женска фантазия.

4.   Направо ми се повръща. Той те е оправил спор няма точно като евтина... а ти си си лека жена както масово в днешно време. Съжалявам стойностните мъже които попадат на такива недоразумения като теб. А мъжа ти горко му, дано се осъзнае човека и ти бие шута така както го заслужаваш. Колкото до докторчето скоро и той ще си намери майстора с мъжа на неправилната жена. Тогава неговия преглед ще бъде в травматологията от хирург и ортопед.

5.   Историята е за другия раздел с личното творчество. Тип "гладна кокошка просо сънува".
Не прекалявайте с порното.

6.   Господ си знае работата. Говори с мъжа ти, трудна работа, но човек никога незнае, къде ще открие любовта.

7.   Това е пълна измислица. Какви барове като всичко е затворено от 2 месеца.
Имала познати в София.... чичо, приятели, познати...
Глупости на търкалета.

8.   Още едно потвърждение, че на жените им се ебе по всяко време, не избират много с кого, а тъпите им оправдания само доказват тезата ми!!!
И после все мъжете им виновни, все те не стават, ама не щат да ги оставят!
Една жена отвори ли се на яко ебане, нищо не може да я спре и откаже!!!

9.   И на мен ми се струва измислица, повечето мъже не са толкова действащи.. Фантазия. Абе ти и мъжа не го знаеш какво прави.

10.   Да внимаваме с мъжете гинеколози? ! Не мила, мъжете трябва да внимават с жени като теб! Омъжена с малко дете, а тръгнала да прави секс с гинеколога си, че и да заживява с него мисли вече...

11.   8 Аз затова съм била само с двама, щото не избирам наши, ми всеки решава за себе си. Но масово мъжете като се оженят и спират да се стараят.

12.   8 Аз затова съм била само с двама, щото не избирам наши, ми всеки решава за себе си. Но масово мъжете като се оженят и спират да се стараят.

13.   Не че нещо, но как намери работещ бар не само сега, ами преди 2-3 месеца? Или живееш в друга реалност, където няма пандемия и локдауни? Ако не беше това, щях да повярвам, че историята е истинска. Лесно е да се пропусне като момент, но като го забележиш, историята просто издишва. Не че не може да те оправи гинеколог, но просто като си съчиняваш се съобразявай малко с реалността.

15.   От Авторката:До номер 13,не че нещо но съм написала преди 2 месеца(образно), ако можеш да смяташ историята е одобрена преди 10 дни, върни назад и ще разбереш от кота са събитията. На 20ти Ноември бяхве във въпросния бар и всичко си работеше, не знам ти в каква вселена и реалност живееш. Аз коментирам за София, България, ако живееш в друга държава, където тогава не са работили заведенията, ами ок.Не ми е толкова скучен живота, за да си съчшнявам истории и да фантазирам, пък още по-малко да фянатзирам пред непознати. Просто споделих, така се казва и сайта, за всички не разбрали.

17.   15 от 14
Просто не ти харесва да ти казват, че лъжеш. 2 месеца назад си е точно декември, или края на ноември.Пък и кой ще помни 2 месеца назад кога е правил секс с гинеколог, че и точната дата. И по горе имаше един коментар относно заведенията, но явно си го пропуснала. Чиста измислица.

18.   Потърсих се от тая история,честно...аз,когато ходя на гинеколог винаги предпочитам жена,но се е случвало и да ходя при мъже.Много ми е трудно да се отпусна пред мъж,а какво пък остава да правя секс с мъж,който ме е виждал в такава деликатна ситуация.Знам,че има всякакви жени,но и аз не вярвам на написаното от авторката.Веднага обяснявам защо не вярвам-тя описва някаква невероятна орална любов.Която изобщо не вярвам да се е случила.Да,тия доктори все пак са си преди всичко мъже и няма как да не правят секс,то си е необходимост,инстинкт,но пък орална любов след всичко,което са виждали и то със случайна жена-никога няма да повярвам.Случи се веднъж при преглед да вляза след една жена,на която бяха взели на една стъклена плочица секрет за изследване.Бяха някакви гнойни капки секрет,с неистови усилия се удържах да не повърна след това,което случайно видях.После една седмица карах само на фрешове,не исках и да помисля за храна.Колкото и да е негнуслив човек,след такива неща,които им се налага да гледат вярвате ли,че биха правили орална любов?

19.   Защо нападате авторката, грозно и непочтенно е. Как няма да се помни нещо хубаво случило се между двама. Аз ценя, това че е споделила тук, всеки има нещо, което не може да изговори с познати, затова се прави анонимно.
Ж

21.   №19 понеже изневярата е хубаво и почтено занимание. Стига глупости моля ти се. Нищо не се е случило освен един секс.

23.   Историята ми се вижда измислена, честно казано. Като в евтин еротичен роман от Едно време...
Ако е истиснка, това е просто една авантюра, която трябва да е приключила отдавна.

24.   С дете на 1.8, а изневеряваш? Иначе вярвам за гинеколога, защото знам даже за изнасилена от такъв по време на преглед.
Запази си спомена и не се заблуждавай, че това е любов. Това е просто хубав секс. Остани си със спокойния и грижовен съпруг - баща на детето ти. Мисли за малкия, не за себе си.

25.   До номер 18-Това,че човек е лекар(гинеколог, хирург, ортопед ит. н.) не го прави гнуслив, ами напротив. Пък и човека е преди всичко мъж, аз като мъж не бих се погнусил от п*тка. Секса, като цяло не е за гнусливите, още повече качествения секс. Правя орален, анален и всякакъв секс във всякакви пози и единствено изпитвам удоволствие, а не погнуса, така че си е напълно нормално за мъж да прави орална любов, пък било то и гинеколог.
М 35

26.   24 Тя си знае как е с мъжа и, може съвсем да са си по омръзна ли един към друг, просто детето да ги свързва. Хората си омръзва, спират да показват любов и интерес към другия и се стига да там... Не е лесно.

27.   Здравей авторке!
Ще споделиш ли какво стана с твоя гинеколог.
Виждате ли се, правите ли секс и ако да как е добре ли се справя той?
Поздрави!
М33

28.   От Авторката до 27: Да виждаме се и правим страхотен секс, в момента не живеем заедно, поради ред причини, но съм в процес на раздяла с бащата на детето ми. Дори съм щастлива, че стана това, тъй като преди това живех живот, влязъл в рутината и не бях щастлива. Дори и да не се получи с въпросния лекар, поне това беше тласък към стъпката, която исках от доста време до направя. Към всички упрекващи ме в изневяра:За да се стигне до такава крачка и двете страни винаги имат вина, много мъже(да не кажа болшинството) след като се обвържат сериозно, а още повече жената, като им роди дете, спират да се стараят в леглото, спират да се поддържат така, както преди, спират да помагат в домакинството и да правят малки, но значими неща и изненади и се стига, до момента, в които всичко е загубено.Предпочитам да живея сама и щастлива и да уча сина си, че трябва да е щастлив, в този живот. Не да расте в среда, изпълнена със скандали и липса на любов. Това е мое решение и не обвързвам, никого с него. До всички жени, които са с мъжете си само, заради децата:Не помягате така на никого, а напротив създавате в тези деца объркан модел на семейни отношения, в които липсват любов и разбирателство и най-важното щастие. Живеем сямо 1 живот и той е прекалено кратък, за да го прекарваме с грешните хора. А как ще се развие историята с моя доктор, не знам и времето ще покаже, важното е че в момента съм щастлива и се радвам на живота, такъв какъвто е!
От Авторката Ж 29г

29.   Права си че за децата е по-добре раздцелени родители отколкото скандали в семейството. Но е доста долно да използваш детето си като оправдание, когато всъщност си се разделила заради господин доктора.

Ако толкова беше загрижена за сина си, щеше да се разделиш със съпруга си много преди да се изчукаш с най-непрофесионалния лекар в България. Единственото на което научаваш детето в крайна сметка е че на жените не може да се има доверие, и че може да седи в токсични връзки докато не си намери нова партия. Поздравления, майка на десетилетието.

30.   Чак сега прочетох, че става въпрос за заблудена прелюбодейка.
Ще си разбие живота на детето заради един , който ще и се насити за месец-два. Как такива жени лъжат мъжете и им раждат деца е мистерия. Страхотни майки няма що, ще има да реват цял живот заради час лашкане. Бракът е от двама, не прехвърляйте топката.

31.   Как ще се развие историята с твоя доктор ли-ами докато прегледа следващата лека жена

32.   Няма лошо щом ти се ще. Като остарееш вече няма да има.

33.   Като е твое решение и като не ти пука, какво си седнала да ревеш от бившия в разни форуми. Прави каквото си искаш и тва е. А сина ти ще е поредното момче отгледано от феминистични възгледи за живота. Без баща ще му е просто супер,ама ти няма как да знаеш, щото да си начешаш оная работа е по-важно.

34.   Не знам защо нападате толкова мацката за това, че се е изчукала с гинеколога си след като казва, че нещата с мъжа и не вървят от много време.
Гинеколога ѝ според мен се е държал доста мъжки като е предприел крачка към жена която иска. Много мъже биха се държали пасивно и не биха предприели нищо на негово място.
А лекаря е действал и по думите на мадамата я е оправил доста добре :-), от което са останали доволни и двамата.
Иска ми се да питам мацката кое и е допаднало толкова в секса с гинеколога и прави ли нещо по-различно от другите мъже, с които е била - например размер, техника, орална от негова страна издръжливост и т. н. т
М33

36.   №34, съдим я, щото го е направила зад гърба на мъжа си, въпреки че 'нещата не са вървели от много време'. Оправдания за курвенско поведение няма, нито са курварско каквото е пък на доктора. При положение че ЗНАЕ че жената е омъжена ѝ се натиска. И това дори е по-малкия проблем, при положение че му е пациентка и здраво е злоупотребил.

Иначе щом търсиш съвет как да правиш секс от лека жена, не ти завиждам. Но то си личи, при положение че възприпемаш нечие долно поведение като 'мъжко.'

37.   До авторката: Подкрепям те ,не съдя! Взела си правилното решение за себе си, бъдете щастливи! Човек никога не знае, какво ще му дойде до главата. Номер 34 също добре го е казал

38.   Колкото хора, толкова и мнения. Добре, че си споделила историята, когато нещата между двама не втърят по ред причини, идва нещо, което да ни събуди. В твоя случай, е човек, с когото сте се харесали и допуснали да има нещо хубаво помежду ви. Времето ще покаже, какво ще се случи по нататък.