Споделена история от Секс и интимност

Секса и космите
Здравейте, пише ви девствено момиче на 19. Така и не намерих ефективен начин да се обезкосмявам. Силно окосмена съм и трудно се почиствам, триъгълника да, но самите устни и вътре в тях просто абсурд. Опитах кола маска и епилатор, но ме боли много. Опитавах няколко пъти при различни козметички, но не мога, ужасяваща болка. Имам нежна кожа, търпя търпя, но не се издържа, тече кръв, подувам се и стават ранички и пак не е мека и гладка кожа. Друг вариант е бръсненето - окей донякъде, но след него резултатът не е гладък и доста боцка.
Пиша ви, защото винаги отказвам връзки и интимни отношения с някого, защото много се притеснявам. От доста години плача и обвинявам себе си, защото не мога да намеря решение. Не искам да съм момиче и да се очаква от нас да търпим какви ли не болки в името на красотата. Като сме в компания и е ставало на въпрос за секс, имаше доста коментари как са скъсали с някое гадже, тъй като не се обезкозкосмявала и не била гладка, било гнусно и нечистоплътно, ако е с косми и всички момчета потвърдиха. Как отказвали орална любов, защото не била обезкосмена. Общо взето си беше подигравка относно необезкосмените и от тогава се чувствам още по-зле. Аз съм с отлична хигиена и не смятам, че окосмяването те прави нечистоплътен.
Гадно ми е и не знам какво да правя. Срам ме е от себе си. Ако ходя с момче, да го предупредя ли преди това. Направо да действаме ли? Страх ме е, че ще ме зареже заради това. Или дори, че ще сме вече голи и той ще си тръгне.
Моля ви кажете какво да правя. Най-интересно ще ми е да чуя мнението на момчета близки до моята възраст, както и на дамите и техния опит.

Коментари

1.   Опитай с интимна прическа.

3.   На мен лично като жена космите изобщо не ми пречат. Досадно е все да си гладка, а и на мен лично по време на секс ми е по-хубаво, когато не съм се бръснала няколко дни. Има много гнусливи хора, не ги разбирам. Хубавият секс е гнусният секс по мое мнение. И аз преди се притеснявах и исках да съм все гладка, но не може постоянно да си така. Няма от какво да те е срам.

6.   Ами не е много приятно да ближеш и лапаш косми, ако ще и да са измити. Едва ли някой не би те изч... л, само защото си окосмена, но за орална може и да се погнуси.

7.   Жената е по хубава и секси с естествен триъгилник. Супер си така. Ако момчето държи на теб, няма да те остави заради естествността ти отдоло.
Аз предпочитам да го правя с жени с косми отдоло

8.   Не се тревожи, не е нужно да е напълно гладко. Оформи си един хубав триъгълник и скъсявай. На много от мъжете не ни харесва да е напълно голо, мода въведена от порното.

9.   Мен като мъж не ме притеснява окосмяването долу. Разбираемо е епилацията да те боли. Потърси си хубава самобръсначка и крем и се бръсни. Ако не искаш всеки ден го прави веднъж – два пъти седмично. Така ще имаш добре оформен триъгълник.
Но около дупето минавай по често.
Не си мисли, че всички жени са идеално гладки. Последната ми приятелка се бръснеше веднъж седмично, а момиче, с което се запознахме през сайт беше с леко буйна прическа на първата ни среща

10.   Абе миличка. Целият въпрос е да не е гора, защото тогава тези косми пречат, чисто физически. Не е яко дълги косми в устата, да ги вадиш из между зъбите си.
А това, че набождаш, никой няма да те върне. Споко. Както ти казах, въпросът е да не е гора. Набождай си. Те и те набождат. Никой не е перманентно гладък, особено пък в дългосрочна връзка. Даже съм имал приятелки дето са се опитвали да ме отказват секс, защото не били гладки в него момент, и съм се карал с тях за това, че не ми дреме и че ги желая.

11.   Пробвай с лазер.... то маха всичко за винаги, но консолгирай се с няколко места а обясни проблема ти.
А като си глатка намери някой да ти прави дълга свирка.
Успех и пиши.

12.   Момиче на 25 години съм. Като тийн и аз имах притеснения като твоите и подобен опит - чувствителна кожа, епилатор и кола маска не са вариант. И просто си използвам бръснач от години. Не е СУПЕР МЕГА ГЛАДКО С ДНИ, но работи. Не съм получавала негативни коментари от партньорите ми дори и при леко наболи косъмчета. Винаги когато съм говорила на тази тема със сериозни гаджета са споделяли, че не им пука от космите. Никой мъж, с когото си заслужава да го правиш, няма да се погнуси. Все пак и те имат окосмяване, и то доста повече от нас.

14.   Накарай приятеля то да те избръсне. Ние сме семейство на средна възраст и от 9 години бръсна съпругата си. После и тегля един хубав език и след това тя сама се надупва за задна. На жена ни много и харесва да я бръсна. Опитайте.

16.   Не се притеснявай че си окосмена, истинския мъж не би имал проблем с това, бих те посъветвал да си подържаш някаква прическа и всичко ще е ОК

17.   ако имаш финанси потърси лазерна епилация скъпо е но космите изчезват завинагин и е гладко, не е най безболезнения процес но резултата е добър, ако нямаш финанси потърси депилиращ крем ефекта е като бръснене, но няма риск да се порежеш. иначе за окосмяването лично аз предпочитам без, но няма да откажа на жена с косми нито бих я напуснал заради това че не иска да се бръсне или епилира, все пак една двойка се формира с компромиси и от двете страни. М43

18.   Мило момиче, мъж на 37 години съм и те уверявам, че модата на голия охлюв отдолу е чиста педофилия, пормъкнала се чрез порното през 90те най-напред на Запад, а след това и у нас. Снимането от близък план на сексуалния акт накара американските режисьори да предприемат този ход, който повлече тая педофилска мода. Интимното окосмяване на жената е повече от страхотно. Именно то я различава от малките момиченца. Истинските мъже харесваме жените да имат интимно окосмяване. Ако отдолу е прекалено гъсто, може да кастриш от време на време, но напълно гола вагина лично на мен не ми харесва особено. Сега 90% от жените се обезкосмяват отдолу напълно, което е ненужно и глупаво. Жалкото е, че и мъжете харесват напълно голи вагини, повлияни от порното. Ако космите са много дълги и гъсти, просто се пострижете! Ако ви дразни окосмяване по срамните устни и около входа на вагината, може да се пообръснете. Но да мили дами, оставете си онзи магнетичен триъгълник, просто е красиво, женствено и секси! Аз като мъж харесвам поддържани жени, които се обезкосмяват по тялото, краката, ръцете, под мишниците, но вагината трябва да си има уникалното женско окосмяване.

19.   Докато си девствена защо ще се обезкосмяваш? Когато нещата с някого стигнат до фаза "действие", първо ще трябва да "предупредиш", че си "без опит". В този ред на "признания", споделяш и че си натурална там. Ако за него това е достатъчна предпоставка да те изостави, няма никакъв смисъл да му се отдаваш. Много по-сериозни проблеми много скоро ще изскочат пред вас.
От друга страна, изобщо не ясно дали би ти правил орална.
Мога да кажа още куп неща в потвърждение на това, че не е нужно да се терзаеш точно за о(без)космяването ти на този етап, но не го намирам за нужно. На първо време търси човека, другото ще си дойде от самосебеси.

20.   По-голямата част от хората се обезкосмяват на интимните части, те всички знаят, че това е отвъртителен процес и който го прави, той не се подиграва на другите, защото знае какво е. Бръсни се, два пъти в седмицата е добре, и един път става. Три пъти според мен са много. Когато почнах да водя сексуален живот се бръснах през ден, бе мъка голяма. Ранички, парене и кръв. Мислих, че трябва да съм 24/7 гладка. Една, две седмици след това ми писна да го правя постоянно, почнах в седмицата по два пъти. Имаше дни дето бодеше, но и приятелят ми също ме бодеше. За оралната любов както ти на него ще правиш, когато той боде, и така и той на теб когато ти бодеш! Дупето също е хубаво да си го бръснеш, него също става два пъти, аз по три пъти го бръсна, но при мен космите там са много дълги, ако пропусна да ги обръсна. Един съвет от мен, ако водиш активен сексуален живот, бръсне се често, но ако си нямаш гадже, можеш по-рядко да се бръснеш. И запомни, че един ден като си имаш съпруг, ще имате много дни в които и двамата ще сте с косми, и това не трябва да те притеснява.

24.   Аз се бръсна горе-долу. Но за мен бръсненето е пълна простотия. Ако някой мъж желае момиче или жена, не би трябвало да има проблем с малко окосмяване, малко целулит и т. н. А ако има - значи е от другата страна.