Споделена история от Секс и интимност

Как да съживя половата и уринарна система?
Половата ми система си отиде. На 30 вече не мога да се възбудя за чекия в нас един път в годината, камо ли за компаньонка или нещо по-сериозно. Никакво желание за секс. Ако изобщо се възбудя и свърша, количеството сперма е нищожно, а мускулът изобщо не работи.

Пробвах да правя упражнения на кегела, но още няма полза. Вземам и витамин B комплекс, но и от него няма полза. Вземах и добавка за половата система Спиме форте и никаква полза от него. Уринирам на често в същото време. Какво да правя?

30 дена глад биха ли помогнали? Знам, че лекарите няма да ми помогнат. Ходил съм многократно по лекари и нищо. Пълна некомпетентност от страна на лекарите. Смятат, че се преструвам на болен и нищо ми няма, а имам позиви за уриниране през половин час. Идея си нямат за моя проблем и не са чували изобщо. Занимаването с лекари е губене на време и средства. Ще направят 1000 изследвания и ще ми кажат, че съм на 100% здрав.

Коментари

1.   Уринал акут или друг есктракт от червена боровинка в големи количества.

2.   смлени семена от коприва, по чаена лъжичка на ден разбъркана със супена лъжица мед. Много помага за ерекцията.

3.   Търси билколечение.Виж в Плевен има един човек,който прави диагностика по ирисите на очите,работи и с билки.Никола Алексиев се казва,може и да помогне

4.   Без да съм лекар, само от рекламите по тв веднага ми идва на ума проблем с простатата. Недей да се отчайваш, че си попадал на кофти лекари, всички сме. Но порови да кажем в интернет за добър уролог. Видно е, че имаш проблем физически. Уриниране на 30мин не е нормално. Аз съм жена и при цистит съм така. Трябва ти лекар да се открие проблема. Не се отказвай, това си е твоят живот, само на 30 си още. Иначе за гладуването, би могло да помогне. Но! Първо много добре проучи как се прави. Аз съм го правила, но само за няколко дена. И то не пълно гладуване, а на плодове и чай. Много ми помогна, особено за кожата и цистита. Такива ми бяха наболелите проблеми тогава. Гладуване дори и за 2-3 дена се прави с постепенно захранване след това! Иначе е много опасно, можеш да си докараш страшни проблеми. Затова прочети много добре как се прави и тогава можеш да си позволиш 2-3 дена за начало, после захранване. След известно време ако видиш, че ти се отразява добре може пак 2-3 дена. Имай предвид, че и това само по себе си е стрес за организма. Първо потърси читав лекар и говори откровено с него. Имам такъв и такъв проблем, да каже какво мисли, ще отбива ли номера или ще помага. Щото ако е първото да не си губим времето и парите. Може за начало да си пуснеш една обикновена урина да ти изследват. Ако се открие проблем пускаш и урокултура. Търси, търси и не се отказвай!

5.   3, един познат се лекува при него от рак на простата. Така и си отиде, взимайки билките му. Не знам, може пък на автора да помогне.

6.   Може да е простатит, ретроградна еякулация, аспермия. При всички положения не е нормално нито тялото ти да не произвежда сперма, нито да уринираш толкова често. Потърси отзиви за наистина добър специалист уролог и не се отказвай, докато не се открие проблемът. Според мен състоянието ти е сериозно и само някакви упражнения и билки няма да ти помогнат.

8.   Спри порното и чикиите, вероятно имаш PIED - porn induced erectile dysfunction. За пикаенето, чай от риган, червена боровинка, мечо грозде. Вземи сериозно това, което съм написал имам медицинско образование, знам какво говоря!