Споделена история от Секс и интимност

Съмнявам се в изневяра с проститутка!
Имам съмнения, че приятелят ми е правил секс с проститука. Случайно видях снимки на проститутка в телефона му. Писах й дискретно като я помолих да ми даде информация срещу заплащане, но тя категорично ми отказа. Дори и да му кажа, че се съмнявам той няма да си признае. Не знам как да постъпя, за да разбера къде са се видяли. Моля за помощ!

Коментари

2.   За да ходи той на проститутка,търси причината в себе си,в никой друг !!!
Или си дърво в леглото или не му пускаш във всички възможни дупки !

4.   Е.. едва ли ще ти каже тя, нито той ще си признае.
Забавлявали са се.

5.   Автор: Не мисля, че съм дърво! Нямаме проблеми в интимно отношение, дори бих казала, че секс от мен не му липсва, той винаги желае повече. Просто приятелите му изневеряват на жените си, явно иска да бъде като тях. Пък и ние сме дълга връзка познавам го и знам, че той винаги си е бил женкар. Бил е с доста момичета преди мен. Беше се променил в началото на връзката, но сега отново е такъв. Няма как да избяга от същността си.
Въпросът ми е дали чрез детектив ще мога да разбера къде са се видяли?

8.   Защо ти е да знаеш това? Говори директно с него!

9.   знам, че той винаги си е бил женкар-
Е ти си си избрала такъв. Сега му сърбай попарата.

11.   Какво има да се съмняваш? Кой иначе ще държи снимки на овършали целия град и околията жрици на телефона си? Какво значение има къде са се гледали? Щом има контакти и снимки на такива особи на телефона си като уж сте в дълга връзка, за какво още си с него? Ще даваш пари на детектив и защо-да ти покаже леглото ,или ъгъла ли? Да няма да ти олекне?
Просто явно винаги си е бил такъв, а ти не искаш да го приемеш. След подобно изпълнение никакъв приятел не би ми бил, ако бях на твое място. Вратата и това е. Ще се харча или тровя нервите заради един, дето не подбира с какви спи, а уж сме заедно. Научи се да се цениш повече.

12.   Ти наистина ли си се надявала да получиш информация от проститутката? Не говориш сериозно... ами тя нали сама ще си ритне трудовата книжка ако дава обяснения на всяка съпруга или приятелка какво прави с мъжа и. А и той едва ли ще признае, че чука проститутки. Просто загубена кауза.