Споделена история от Секс и интимност

Нужда от секс
Здравейте, пише момиче-лесбийка. От доста време насам имам чувството, че трябва да правя нещо с някоя, дори да не е секс, просто пипане, целуване, натискане и т. н., та ме притеснява факта, че мога да се нахвърля на някоя и без чувства само, за да задоволя нуждите си. Не искам коментари от сорта на "това е нормално, спри порното" и т. н., защото наистина това ме кара да се чувствам зле. Ако се събера с момичета примерно в нас, пийнем малко, сигурно ще си легна с всичките, а не искам такова нещо, имам достойнство и съм много разбрано и читаво момиче. Ако някой има сходен проблем на моя, моля да сподели какво да направя! Благодаря предварително!

Коментари

2.   Всеки има нужда да прави любов и да комуникира, особено в последно време

3.   Аз съм същата като теб! Но не знам от къде да намеря такова момиче, с което да го правим редовно и да се разбираме без думи. Имам чувството, че не съществуват такива момичета, които са поне бисексуални.

4.   И аз съм като теб.. жалко, че не можем да обменим контакти. А и не ти препоръчвам да пишеш в този сайт, тук има доста хомофоби.

5.   Всеки има достоинства! Но когато ги отчита си повишава егото. А егото е онова което, ако го демонстрираме ни дистанцира от всичко.
Ето защо сестрички, скрийте достоинствата си в една "кутия за моливи" и се впуснете в действия. Не търсете съвети. За тези неща сами си решавайте.
Аз самата съм би- сексуална. Често имам желание да се натискам с някоя хубава жена. Тогава споделям със съпругът си(семейна съм и държа на съпругът си), който веднага ми дава такава възможност. Била дори и с майка му. Не търси съвети, реши си сама "проблемът".
An

6.   4, Стига да искаш ще разменим нещо и ще се запознаем, но това вече зависи от теб, защото тук всякакви ги има и може да не искаш да даваш информация за себе си. А относно хомофобите, не ме интересуват, не са възпитани да уважават различните хора.

7.   Вие не сте различни, вие сте НЕНОРМАЛНИ!!! ЯСНО???

И не сте ненормални, защото се срещате жена с жена, за да се гушкате и да се търката взаимно, а поради фактът, че ви липсват мъже!

Ако се върнем назад във времето, ще забележим, че жените винаги са дружали едни с други, събирайки се на групички. В такива приятелски групички са се къпали, подстригвали, са си сплитали косите, ходили са из природата, коментирали са мъже, раждали са в такава компания и пр.. Всичко са правили заедно. За женското царство е нормално да се събирате и да се търкате и преплитате като в змиярник!

За мъжете е нормално да си ги мерят в обща компания, както мускулите, така и патлаците.

Та ако в нещо сте ненормални, то това е в липсата ви на мъже и родени деца от тези мъже!

Иначе се събирайте в компания и правете, каквото душа ви сака! Колко мъже има само с подобни фантазии и какво не биха дали, за да видят партньорките си в подобна светлина....