Споделена история от Секс и интимност

Обрив по кожата след свършване
Здравейте,
Когато приятелят ми свърши по кожата ми често се случва да се появи зачервяване в областта или много малки пъпчици. На вас случвало ли ви се е? Да уточня, че това не става всеки път, а само кагото свърши по-обилно и не сме го правили от повече време. Правили сме и секс без презарватив без да свършва в мен, но не съм усетила сърбеж или нещо подобно в вагината.
Искам да уточня, че и двамата сме напълно здрави, нямаме гинекологични заболявания. Аз нямам алергии. Притеснявам се дали, ако свърши в мен е възможно да получа някаква алергична реакция и дали ще мога да имам деца от него?
Моля, ако някой има подобен проблем да сподели.
Дали е възможно да сме несъвместими?

Коментари

1.   Аз съм мъж и ми се случи подобно, но не пъпчици.

Свърших, а част от свършнята беше на пръстите на ръката ми. Точно там където беше спермата стана червено имаше нещо, което заприличваше на леко подуто и сърбеше яко. Мина за 1 час сигурно. Мощни войници, изяждат всичко по пътя за да набарат най-милото на жената. :D

2.   За да потвърдиш, че и двамата сте здрави, са нужни доста изследвания, който се съмнявам да сте направили. Относно главния въпрос, това, че може да имаш някакъв дерматологичен проблем, не означава, че не можете да имате деца.