Споделена история от Секс и интимност

Въобръжението,нагонът и сексът
Мили дами и господа, искам да споделя своето заключение във връзка секс-човек-действителност/фантазия. Ако имате какво да кажете го направете, Благодаря Ви. Ще поставя няколко въпроса в края на разказа ми. Мъж на 23години съм, нямал съм приятелка, не съм правил и секс и двете неща са по ред причини, обаче тук не искам да разгледаме това защо и каква е причината аз да съм нямал приятелка, а искам да обърнем внимание на вътрешната представа на човек в мислите му за секса, чувствата които провират тези мисли и не на последно място бъдещото въобръжаемо приемане на жените/момичетата. При първите проявления на нагона в мен възприемах секса в ума си, като време на безгранична удовлетвореност и пълна безпроблемност. Може би силното желание и това, че единствено мислех за него от хубавата гледна точка, цареше една приповдигнатост у мен не ми позволиха да анализирам многовариантно. Не казвам, че не е хубаво и неудовлетворяващо, а че в представите на човек съществува като много вълнуващо, много истинско и много, много хубаво, но всъщност когато се замислих разбрах, че вероятността фактически за е такъв, къкъвто е в ума, мечтите и фантазиите е много малка, даже бих казал и невъзможна. Все пак едни от най-красивите фантазии са невъзможни прекъснати от несъгласието на природата чрез налагане на своите закони. В действителност нещата се разминават, това е тъжен факт и още по-тъжното е, че се разминават с много. Може би многоот Вас ще възкликнат и ще кажат ''Как така говориш и знаеш, без да си го правил''. Някак си на абстрактно равнище ги усещам нещата, интуицията и логиката ме карат да мисля така. В действителността няма да е толкова хубаво или защото вече му си се насладил психически чрез мислите си или защото си бил с прекалени очаквания за нещо което заслужава по-малки. Аз пропуснах много от отношенията ми с момичетата, пропуснах общуване, любов и секс с тях по време на пубертета. Мина ми времето когато можех а и трябваше да взимам под внимание девойки на 16-17години. А сега това много ми се иска. Мисля да си купя златна халка и да си я сложа на безимения пръст, това ме успокоява и кара да се чувствам живеещ в онзи свят във фантазията ми, който е далеч от реалността. А Вие как мислите, сексът толкова невероятно нещо ли е или ние самите го преувеличаваме пред самите нас под въздействие на психостимули, какво мислите за мъже на 20-23години имащи връзки с момичета на 16-17години, има ли според вас смисъл човек да иска и да търси начин максимално да доближи своите представи до действителността, обмислете и ако имате интерес се включете по темата. Дочуване и поздрави.

Коментари

1.   Зависи с кого и как го правиш.

2.   По-невероятен е, отколкото можеш да си представиш. Няма нищо общо с чекията и фантазиите. То ако беше така, хората дали щяха да си губят времето и средствата да ухажват, да завързват връзки? Емоцията, когато събличаш жената, когато докосваш изгарящата и кожа и виждаш как откликва и ти отвръща с желание няма как да ги докараш с фантазии. Нито пък удовлетвореното ленно изтощение след любовния акт може да се сравни с жалкото облекчение от мастурбацията. Самозалъгвай се, ако това те спасява, ама и ти, и ние си знаем, каква е истината.

3.   Много ги мислиш нещата. И да, няма как да знаеш без да си го правил. Все едно аз да кажа, че не обичам шоколад без да знам какъв е вкусът му. Номер едно е прав, зависи с кого го правиш. Важно е да се напаснете. Пак ще ти дам подобен пример, за да ме разбереш. Все едно сядаш да се храниш с някого, а на масата има неща, които не харесваш. Тогава започваш да си търсиш дружка, с която имате еднакъв вкус за храните, за да се наслаждавате заедно. Това е толкова просто. Ти обаче не си опитвал нищо и не знаеш кое би могло да ти се хареса, защото това, което е в ума ти не винаги отговаря на реалността. Трябва да започнеш от елементарните неща/пози и след това да пробваш нови. Първите пъти не носи голямо удоволствие, но с опита става все по-хубаво. Филмираш се от прекаленото мислене по въпроса. Много по-лесно по-правилно е да го направиш с някоя. Ако ти хареса, супер, имаш си гадже, ако ли не, просто търсиш друга. При теб от забавянето на нещата са се получили тези мисли, но има и по-тежки случаи от твоя, ако това те успокоява. Не е късно, но престани с глупостите.

4.   Има хора, с които имате химия и нещата се случват точно като в главата ти и дори по-хубаво. Но без чувства няма как да получиш това, което е в мислите ти.

5.   "Теорията, друже, сух е пущинак,
зелено е дървото на живота. "
Гьоте - "Фауст"

6.   Не си го правил, но усещанията ти са от части доста точни. Всички се случва спиред това как го залагаш в мисълта си. Ако сте досратъчно заедно с жената която харесваш, нещата ще се случват хубаво, ако невлагаш мисли, емиция, втображение, ще е задоволяване на нагон, нищо особено. Интересът ти към момичете 16-17 се дължи на факта, че леко си пропускал възможности. Не спирай да търсиш приятелка и нещата ще ти се получат, за всичко има първи път.

7.   Не мисля, че ни е късно да излизаш със 16-17 годишни момичета. В природата на момичетата е да харесват батковци и в природата на батковците е да харесват по-малки момичета. Останалото е или педофилия, или геронтофилия, демек извращения. Интересът ти към такива момичета си е най-нормалното нещо на света. :) (Аз пък се влюбих в един на 21, когато бях на 14. Имаше си приятелка де, не се познавахме лично, така и не разбра, че за 3 години си изплаках очите по него. Никога няма и да разбере. Сега са женени, а аз отдавна си го изстрадах и забравих. ) Пробвай си късмета. Ако изглеждаш и се държиш добре, никоя няма да те върне. Всяка мечтае за красив и свестен приятел, но такива вече почти няма.

Ж, 23

8.   Значи точно обратното е. Аз съм жена на 28г. За пръв път правих секс на твоята възраст, защото преди това просто не бях срещнала подходящия човек за това. В моите представи преди сексът никога не е бил нещо кой знае какво, даже ми се струваше малко гнусно да пипам нечии членове, а пък още повече да ги лапам напр. Когато дойде момента да видя и аз какво е това секс толкова много ми хареса. Просто чувството е неописуемо, разбира се, ако и с подходящия човек. Цялата любовна игра и преди проникването гушкане, докасване, всичко е неописуемо. Наистина не може да се сравнява с мастурбация. Вече 5 г съм с този човек и не ми е омръзнал сеска с него.

11.   Ами да бе, мен. То с всяко нещо е така. Човешкото въображение е по-силно от реалността. То затова е по-страшно да си представяш нещо лошо, отколкото като ти се случи. Очакването се трупа и засилва този страх.
Същото е и с положителните емоции. Мозъкът ти ги надценява, докато не преминат, не изстинат, и тогава чак, на студена глава, можеш да си дадеш реална оценка на ситуацията.
Сексът си е готин. И чекиите са готини. Сексът може обаче да има много минуси и неудобства - време, партньор, стил, напасване, и една камара други условия.
Чекиите можеш по всяко време, не ти струват нищо, не ти трябва друг човек. Абе като цяло нямат минуси. Но определено усещането при сексът е съвсем различно.
Аз примерно дори и когато правя редовно секс, все един път на няколко дена си лъсвам една. Ей така, за спорта. Кеф си ми е и сам понякога.