Споделена история от Секс и интимност

Цикъл и секс едновременно?
Здравейте на всички на 19 съм и естествено имам цикъл. Имам си и приятел с който сме вече от 3 години. Може и да Ви е странно,Но той иска да правиме секс често, аз съм съгласна и на мен също ми е кеф. Но той иска и докато съм в цикъл. Аз му казвам че е много нехигенично и че цялото легло ще стане в кръв от мен. Кажете ми какво да направя, той иска секс ежедневно дори и докато аз съм в цикъл. Някои ще предложат да се разделим, но не мога 3 години сме заедно. Моля Ви посъветвайте ме и някоя от Вас правила ли е секс докато е в цикъл. Мъжете също могат да ме посъветва. Моля Ви историята ми да се одобри!

Коментари

1.   в банята мисля че няма да има проблем или под душа, но и аз смятам като теб че не е хигиенично много. Момче на 26г съм

4.   Имам приятелка, която редовно прави секс, по-време на цикал обаче когато и е накрая, поне така ми казва тя. А той, какъв човек е, дето не може без секс 4-5 дена да изкара? Мразя такива хора! Ако се случи, да пътуваш и не се виждате,1-2 -3 седмици? Сигурно ще си като благороден елен. Ако не се чувстваш добре така, просто го отрязвай ... ако той напира, въпреки че не ти харесва така, считай какъв човек е. Аз когато съм на червено се чувствам ужасно, и моя да не може да изкара 5-6 дена ... такова нещо не бих търпяла. Иначе прави това което ти, обичаш недей се поставя в ситуации които мразиш!

ж-23

5.   Когато моята е в цъкъл, празни ме с уста

6.   Пробвайте под душа и ако ти хареса ще го правите по-често ако ли не ще спрете, и задължително с презерватив.

7.   Правете го в банята.

8.   Приятеля ти е секс маниак, предложи му като си в цикъл само да ти мачка гърдите, а ти да му духаш.

9.   Аз знам един метод, който пробвах и поне при мен работеше. Преди секс, се къпя с хладка вода, след което държи без да тече около половин час. Но все пак задължително отдолу трябва да се сложи кърпа или нещо друго, защото е възможно да потече по някое време, но е в малки количества, също така може да използвате и презерватив, ако той не желае да се цапа.
Аз лично съм го правила няколко пъти по време на цикъл

10.   Може просто да го правите в банята, когато си в цикъл :)

11.   Ти си знаеш за мен лично е гнусно и нехигиенично. Освен това ако държеше наистина на теб нямаше да иска това.

13.   Предполагам , че го правите без презерватив когато не си в цикъл. Аз например чукам приятелката си със презерватив когато е в цикъл, става страшен мазаляк но ми се ебе няма как. Пробвай може да ти хареса.

Началника.

14.   Приятелят ти е меко казано извратен.

15.   Мъж съм, в средата на 40-те, и никога не съм настоявал или притеснявал партньорките си за секс по време на цикъл! Това го смятам за висша проява на лошо възпитание и егоизъм.. Да не можеш да се поставиш на мястото на другия, да пренебрегваш желанията му, неудобствата му и т. н. само защото "на тебе ти се искало" и ти е толкова слаб ангелът, че не можеш да укротиш нагона си за няколко дни, все едно светът ще свърши вече през това време...
А когато се е случвало (наистина единични случаи са това) да стане жадувана среща след дълга раздяла, примерно, а дамата да е в цикъл - всичко е било много внимателно, много ограничено и въпреки това, опасявам се, е било повече за нейна сметка (и като неудобство, и като непълно задоволяване, да не кажа - никакво).

Едно ще ти кажа - човек който не може или не иска да се съобразява с тебе за това, едва ли ще го прави и в другите аспекти на живота! Той вероятно изобщо не си дава сметка, че това не е някакъв твой каприз или прищявка, и навярно и на тебе ти е кофти, че не можете да правите секс през това време, но ти си длъжна да се съобразяваш с обстоятелствата, понеже това е твоето тяло.

16.   Детска градина, кой ще те посъветва да се разделяш.
Ако не искаш да правиш секс просто ясно го казваш, ако искаш просто го направете в банята.

18.   Тампон и анално ... ако го понасяш.
Друг вариант - взимате си изкуствена вагина. Правите си предиграта и той се довършва с нея. Дали го възприемаш и как ще се чувстваш ни след възбуждането и без довършнане ... е друг проблем.

19.   Може в банята или в леглото с хавлия отдолу, но не е нещо, за което трябва да се насилваш. Тогава си по-податлива на инфекции и цапането с кръв е най-малкия проблем. Менструацията не е точно най-приятното време от месеца, сигурно изпитваш болки и умора, обясни му го. Не се чувствай длъжна за секс, не си.

20.   Слагайте нещо отдолу или прави, ако не искаш му кажи да изчака.

21.   Слагаш кърпа отдолу, ползвате кондом, миеш се преди това. Ако адски много ти тече, трябва да поговорите да се въздържате един- два дни или да намерите алтернативно решение, не заради друго, а защото ще изцапаш леглото, но все пак всичко се пере/мие.
Ж 22

22.   Де да се навиваше и моят приятел на секс докато съм в цикъл, че аз по тва време откачам :D Иначе сложи кърпа на леглото или в банята ама с презерватив най добре да бъдете

23.   Първо трябва да си изясниш дали в самия секс е проблема, или се касае за междуличностните ви отношения. Защото на такова прилича. А относно секса по време на цикъл, ти определяш правилата. Аз имам по-различна гледна точка. А тя е: не е ли цикъла удобен повод за анален секс? ж42

25.   Правил съм секс с жена в цикъл. Отвратително е и никога не повторих. Когато е в цикъл жената просто трябва да го налапа.

26.   Ние с приятеля ми редовно го правим, докато съм в цикъл. Ако не ме боли още първия ден го правим. И на двамата ни харесва, просто подлагаме една кърпа, за да не цапаме леглото и готово.

27.   Айде стига, никой не е умрял, ако 2-3 или 4 дни не прави секс! Като не може толкова да търпи, да си удари една ръчка и да се успокои. Не си длъжна да правиш нищо, което не ти харесва и не ти се иска. Направо е гнусно.

28.   Има си специални тампони за секс по време на цикъл. Малко трудно се вадят след секса, ама ако толкова ви напъва да правите секс по време на цикъл, вършат чудесна работа.
https://uploads.remediumapi.com/5ecc47176af72c3ad4d5ce87/137754/f75e09f8f200a46698a41c5cc22387dc/480.jpeg

29.   Цикъл и секс едновременно. Да разбира се. Правим го винаги с жена ми.. Слага тампон и... Е един път имахме с инцидент с тампона, загуби се конеца и настана една паника... Още си спомняме с усмивка.. Но иначе жена ми обожава секса в цикъл.. С любовницата също правим секс по време на цикъл.. Защо да се лишаваме от удоволствието. Но предимно анален и орален.. По време на цикъл сама си иска.. И така 4 дни поред. Постоянно е възбудена. Е има и болки обикновенно 1-2 ден, но след това е толкова перверзна, че... Е и с нея сме имали инциденти. Бяхме поизцапали един матрак и се наложи да го изперем, но си струваше. Важното е че ни харесва..

30.   Аз сега съм в цикъл и страшно съм разгонена, но няма с кого... Ако имах сега до мен един мъж, щях да го спукам от секс

Ж,23

31.   Номер 30. Може да се уреди :) Има начини да се свържем, ако си достатъчно прозорлива. Мога да ти кажа как. Ако желаеш дай знак

32.   30 до 31:

Благодаря ти за предложението, но доста си подбирам партньорите и имам критерии. Наличието на пенис не е достатъчно, за да си легна с някой. Много ми е важно да е красив по всички параметри, да е в диапазона на 24-29 години, да е строен и висок, да е адекватен, добър и да има интелектуални ресурси. Всички тези неща са абсолютно задължителни. Това означава, че много рядко си харесвам някой. Играла съм вече на тото да се запознавам с анонимни господа без снимки и нито един от тях не ми хареса. Вече не рискувам, освен това нямам излишно време за губене в писане и четене на съобщения с мъже, с които не бих искала да имам общо. Разбира се, не казвам, че ти си грозен, стар, или нещо подобно, но шансът да се харесаме е 1 на 1 000 000 (поне). Хубав ден!

35.   От 31 до 32. Аз да не мислиш, че ако ти си грозна ще си легна с теб. Шансът дали подобно нещо може да се случи е 50/50. И все пак ако не опитваш разни запознанства, шансът да не правиш изобщо секс и да пишеш коментари колко си разгонен е 100%.

36.   Здравей номер 30 (32). Похвално е жена, която мисли така! Аз също искам жена, която е на високо интелектуално ниво, за да общуваме на всякакви теми с нея! Не ти се вписвам в изискванията само с това, че съм на 33,скоро навършени. :) Но според визията май не ми личат много де, Не знам!
Ако желаеш дай някакъв знак. Поне на снимка можем да се видим някъде. Нищо не губим. :)

37.   От 28 до 30 и 31

Ето за това ще си ходите недоебани и двамата. :) Щото имате много претенции. Хаххаха
Хейтвайте на воля!

40.   Ех цикъл и секс едновременно..Но когато и жената и любовницата са по едно и също време в цикъл?Питате ли ме какво ми е?И двете тогава са толкова разгонени..Тогава го правим само отзад..Е последните дни от цикъла и отпред .Но късмет..

42.   Ако не ти харесва поговори снего и ако той откаже и не ти харесва го зарежи!!!

43.   Защо всички изкараха мъжете виновни. Пак изкарахт жените жертви ,а мъжете едва ли не изнасилвачи. Хора какво ви става, съвсем се побъркахте. Тук и при двамата има съгласие.
Е, ако авторката не го иска , просто да си каже. Сигурен съм че приятеля й ще се съобрази . Вие го изкарахте момчето какъв ли не.

Аз пък ще ви кажа , че редовно съм правил секс с една от приятелките си , по време на цикъла й ЗАРАДИ НЕЯ ! Винаги беше пощръкляла в тези периоди и едва ли не тя ме изнасилваше.
На мен не ми беше гнусно. Дори напротив. Доста приятно е. Какво като е кръв? Това се кръвта на човека , който обичам.
Да , и аналния е вариант между другото. Една хавлия на върху чаршафите . Решения винаги има. Ебаси гюрултията вдигнахте за един цикъл.

44.   ами аз знам че докато си във цикъл!
се пробва за бебе.... поне така знам аз, а може би иска точно това но без да ти казва!???

45.   Само хигиената ли ти е проблем? Имаш ли удоволствие иначе?
С приятеля ми редовно правим секс по време на цикъл, постиламе хавлия на леглото и няма проблем (реално на мен само 1 ден ми тече повече, другите дни си е доста ОК и има съвсем леко зацапване). Дори свършва в мен в тези дни (да, знаем че има минимален шанс за забременяване, но си поемаме рисковете и досега сме нямали проблеми), което не ти препоръчвам, все пак сте още доста млади. :)
Ако имаш удоволствие, правете си секс, може просто да се опитате да сте "по-бързи" за минимизиране на хигиенните "опасности". Според мен е супер, че има желание да прави секс с теб по време на цикъл, това си показва че има огромно желание към теб и е по-добрата алтернатива от това да е гнуслив и да не иска да те пипне в тези дни. :)

47.   Здравейте,

Не трябва да правите нищо, което не желаете. Ако пък имате желание, но се притеснявате от цапане, има хигиенични начини да се пази чисто. Моята приятелка например има желание, но се притеснява от хигиената и не настоявам. Когато е в цикъл, има други начини да достави удоволстие - орален секс и т. н. Отново, само когато е съгласна и има желание.

Също, това от колко време сте заедно няма никакво значение - а единствено дали се чувствате добре с този човек - щастлива, спокойна, уважавана и с пространство да изразявате себе си.

48.   Няма значка че 30 е грозна. Бих я опънал, стига да не е над 65 кила.

49.   Номер 15 мъж на място. Браво! До авторката: от теб зависи да поставиш правилата в този период. Ако не ти е добре, не го прави и ползвайте презерватив. А той явно се влияе, 19 нагон му е голям, но къде е уважението, той "искал", а ти къде си? Не позволявай да ти поставя ултиматуми. Уважавай себе си. Мъжете по природа са с малко по силен нагон, жената трябва да стой малко по високо в морално отношение.