Споделена история от Секс и интимност

Моето семейство, което ми отне детството!
От сега ви подчертавам, че историята се разиграва в среден български град, истинска е и НЕ е за хора със слаби сърца, ще искате да повръщате, но за жалост даже ще има спестени детайли, трябва да си излея душата, боли ме, особено на този празник пих, а на влюбените пожелавам всичко най. На мен всичко човешко ми е непознато. Сложена е в този раздел не по грешка, а защото най-много ме убиха в тази сфера, но изцяло като човек също, тук трябват 10 червени точки.
Сега съм мъж на 26, на Хелоуин ще стана на 27. Близо 2 метра както се казва, занимавал съм се с бокс и тренирам редовно от злоба до ден днешен. И за да не съм слаб никога повече, защото тогава бях и психически, и физически. Семейството ми не бяха роми, но имаха история с алкохолизъм, насилие и наркотици. Накратко бой винаги съм си ял и скандали през причина, брат ми беше виден насилник и за да бъда директен като бях на 12, а той на 16 започна да ме кара да му правя орални удоволствия и ако не - ме заплашваше, удряше, душеше и прочие. Сега съм доста по-висок и едър от него, но тогава бях просто дете. И въпреки това се мразя, защото съм мъж. Знам, че на всички жертви им е трудно, но едно е жената, друго е егото на мъжа. Как ще се случи на мен? Аз трябва да съм силен. Защо родния ми брат? И най-вече защо родителите ми нищо не направиха? Всички ли са такива социопати или аз съм ненормален? Защо нямах нормално семейство, като не сме били дори бедни, за да сме толкова озлобени. На външен вид всички нормални хора, един нямаше вид на злобен или олигофрен. Толкова години по-късно, как помня ли? Ами спомням си първо като стана. После постепенно научавах за секса и се отвратих. А още знаех, че не е редно и преди това. Брат ми ме наричаше "малък педал" и че ако не правя това, за което ставам ще ме превърне в боксова круша, ще каже на неговите приятели и прочие. А май той беше с наклонностите, аз винаги съм бил хетеро, доколкото дете на 12 може да има някаква представа. Но много жени го съдят него, включително за изнасилване и побой, така че смятайте за какво става дума. А за нашите той беше любимото дете, казах им само че ме тормози, те го оправдаха. Иначе не ме ... но е казвал, че това, защото съм "педал", той мъже не оправял, но щял да ми затвори устата и сещате се какво продължи. Накрая им казах и тия откачиха. Не ме покдрепиха, изкараха ме луд, а оня насилник - невинен. На 13 ме изкараха скрит гей, който не получава внимание и се бута на собствения си батко. Побоищата продължиха, не сигнализирах тогава, защото все вярвах, че може да ме заобичат един ден и не знаех какво е "социопат" наистина. Оня се изнесе, започна с наркотици да се занимава - да продава, още беше гордостта на нашите сякаш не знаеха. Пробвал съм да се самоубивам - нямах нужните хапчета, а нагълтах аспирин и каквото ми е под ръка и само разстройство получих, а нямах смелост да режа вени, скачам или да се беся. А и реших да не им правя кефа. С годините съвсем не говорехме, пари не ми даваха освен от домашната храна да ям и ми взимаха дрехи. Почнах работа и просто бях непълнолетен и в един дом живеехме. Злобата и желанието за отмъщение ме държаха жив, но не и щастлив. Как съм си представял как ги убивам за всичко, което ми причиниха. След 18 чак посещавах психолози, различни и много пъти, но нищо. Само алкохолът затъпява болката понякога, но наркоман и алкохолик няма да стана. Заради тях не съм нормален. А искам съпруга, деца. Тя няма да знае, но не искам да има счупен мъж. Сега съм машина за отмъщение. Поне пари изкарвам на пук на тях. Но не съм щастлив. Кармата им го върна, бащата литна с любовница, която го разори, майка ми е наркоманка на Ривотрил и откача. Само брат ми не е зад решетките и докато знам, че тоя изнасилвач е жив...не знам как ще живея спокойно. Поне да спася други хора. За него всички сме вещи. Просто не искам пак да се самоубивам, да им доставям удоволствието, но съм способен да отмъстя. Обръщам се към вас като горещ телефон. Хем вече съм успял, здрав мъж. Не мога да имам отношения, другият вариант е да избягам, но амнезия ако ставаше най-добре. И никой от хората, които обичах не се погрижи. Така и не сигнализирах. По-късно беше излишно. Ама то колко момичета (а и малки момчета) не са сигурно. Ако ви дам повече инфо, ще се сетите, защото става дума за Добрич. Какво да направя? Живея в София, но имам един пистолет и грешни мисли ме глождят.

Коментари

4.   Здравей

Историята е покъртителна, много съжелявам за това какво ти се е случило. Самоубийството не е решение, и ти много одбре го знаеш. Според мен си силен човек, вижда се че не се отказваш. Донякъде е разбираемо такива мисли и опити за самоубийство, но това може да е липса на подкрепа и тежко детство. Казваш психолози не помагат, защо не потърсиш някой друг такъв, по добър специалист? Имаш ли приятелка, мислил ли си да започнеш на нова, може би в нова държава, понякога това е решение, просто да се махнеш от БГ и да забравиш за всичко. Но четейки от това, аз смятам че си силен човек, просто ти трябва може би доста подкрепа, рабзиране, любов, приятелство. Казваш че не искаш да им доставяш удоволствието да се самоубиеш. Именно НЕ го прави, само страхливците и слабите се отказват така. В крайна смрткс, много е лесно да теглиш куршум и да се махнеш, но това НЕ Е решение, подобре се бори, да ще те боли, да ще ти е трудно. Нонприятельо ит личен опит казвам. В живота имали надолнище идва и нагоренище. Аз съм разбрал че живота е в баланса. Ако човек има лоши моменти, нризмрнно ще има след това и добри, трябва да има равновесие. В твоя случай аз съм 100% сигурен ще животати ще потръгне. Просто търпение, бори се, не се отказвай, и си намери някаква цел, опитай се да забравиш за миналото. Скъсай всички връзки със всеки и зпаочни начисто. Потърси по добър психолог за да ти покаже твхники за по бързото и лесно преминаване през това. Или намирай книги и чети на таьи тема. Но, не разбрах дали имаш човек до себе си или не, но кавото и да е, любов трбява, тя помага да се излекуваш много. Желая ти всичко най-добро! Никой човек не заслужава такива неща. Особено като дете, това с брат ти... Ужас

5.   Тов което си преживял е ужасно и с право търсиш отмъщение.
Не ми хареса едно твое изказване обаче:

Знам, че на всички жертви им е трудно, но едно е жената, друго е егото на мъжа.
Не е друго егото на мъжа всички жертви приемат насилието по един и същ начин. И както ти си мълчал толкова време, така и много жени мълчат от срам и безсилие. Когатo най-накрая съберат смелост, са оплювани че си измислят има такива случаи и с мъже. Така че това не е до пол.

Тези твои мисли за самоубийство трябва автоматично да ги забравиш. Каза че си имаш семейство на което ще липсваш. Ако се посегнеш твоите насилници печелят така че живей. и граби с пълни шепи от живота напук. Колкото до брат ти смятам че трябва да подадеш сигнал в полицията, не оставяй тази отрепка да и разхожда по улиците и да вреди и на други нивинни дичица.

7.   Ти си мъж не се предавай. Намери с някоя скромно момиче, бъдете заедно. След време създайте семейство.

Много е важно да не продължаваш с хоосексуалните практики. Бори се.

Едва ли очакваш да ти заговоря за прошка, но тя може да ти помогне. Трябва да имаш мир с теб, мир с другите и мир с Бога.
Защо не отидеш на църква.

8.   След като прочетох написаното от теб, единственото, което искам да направя, е да те прегърна. Силно. До колкото съм запозната с правилата на сайта, не може да разменяме контакти, но много искам да поговоря с теб. Не съм някой трол, обикновено момиче съм. Ако имаш желание, ще си оставя имейла при следващ отговор.

10.   Човек ще отмъстиш, ще те хванат, ще влезеш в затвора ще влезеш в нов филм. Щастлив ли ще си? Не.
Работи с психолози, чети, учи и се усъвършенствай.
Консултирай се можеш ли сега да го осъдиш, макар, че пътя по който е тръгнал сам ще си го получи.
Седни и говори с вашите кажи им всичко, да ти олекне, стане и тръгвай напред.

11.   Детството ти и било кошмарно, но повярвай ми важното е, че си жив и здрав. Ще ти сам съвет. Отиди на църква, пости, изповядай се, причастие вземи. Благодари на Бога за всичко.

12.   Само ако знаеше колко добре те разбирам...
И от липен опит ти казвам че, отмъщението няма да ти помогне. Само временно злорадо удоволствие ще е, само временно...
После ще се върне болката и гневът още по- силни защото отмъщението не е помогнало.
Единственото "лекарство" за това е да простиш на себе си. Не си могъл да се защитиш, не си виновен, не си провокирал, не си дал съгласието си! НО не си и жертва, поне вече НЕ!
Ако можеш да се отцепиш някъде сам с природата за няколко месеца ще се преродиш. Опитай!
Не ти е брат... само сте ползвали същата "врата" за да се родите и двамата.

13.   Да не си посмял!!! Убиец ли искаш да станеш???? Здрав си, прав си, работи, учи, спортувай, и за теб ще изгрее слънце, не се отчайвай. За всичко има решение в живота, само за гроба няма. Желая ти успех. Жена на 56г. , останала вдовица преди 3 м., загубила човека, който 37 г. я носеше на ръце... Успех.

14.   Брат ти е социопат, а родителите ти - идиоти. Те не заслужават твоите чувства. Стой далеч от тях. Ако искаш да си силен мъж, първо на себе си го покажи. Прости си и си кажи, че заслужаваш обич и грижа. Направи си някакъв ритуал, можеш и в църква да отидеш - както го чувстваш отвътре. Или, може би, до река , където няма никой и го изречи на глас или наум. Можеш, всички тези мисли да ги напишеш на лист, след това да го изгориш и да хвърлиш пепелта над течащата вода. Всичко да минава и заминава. Прибери се, изкъпи се, всичкото да падне от теб.
Не се интересувай от тези хора, ако трябва замини на някъде, но не за да бягаш непрекъснато, а за да имаш нов живот.

15.   Бягството никога не е решение а отмъщението е признак на слабост, виж ти самия каза че той има съдебни дела и всичко ще му се върне тъпкано, а ти може да помогнеш на жертвите като свидетелстваш в тяхна полза,а от там насетне вселената си знае работата. Чети книги, продължавай да спортуваш, защитавай слабите, присъедини се към организация за защита на жертвите от домашно насилие върши добри дела а относно вашите само се ослушвай за наследство и си бъди лицемер каквито те са били с теб. Още си много малък за семейство по мое мнение и имаш вътрешна борба която първо трябва да спечелиш. Не разчитай на това че печелиш пари сега а инвестирай в неща които да ти носят пасивни доходи, че като дойде деня в който ставаш излишен в играта която играеш да не се чудиш кво правя сега.

16.   Това с егото на мъжа и жената много не го разбрах.. все едно би било по-наред една жена да бъде насилвана, защото няма его като мъжете ли, какво?

Иначе най-доброто, което можеш да направиш според мен, е да игнорираш тотално и абсолютно родителите и брат си. Трябва да изринеш мислите за отмъщение, защото да убиеш човек, дори и да е отвратителен насилник, ще ти тежи на съвестта и ще ти скапе живота занапред, дори и да не влезеш в затвора. Какво ще кажеш на бъдещите си деца? "Убих брат си, защото като малък ме караше да му правя свирки"? Потърси психотерапевт и/или психолог отново. Фокусирай се върху живота, който искаш да имаш и не се отказвай, дори и да не стане от първия или втория, или третия, път. В днешно време да намериш подходящ човек и да създадеш семейство не е толкова лесна работа, така че ако не стане веднага не трябва да се отчайваш, а да продължиш да действаш в тази насока.

17.   Съчувствам ти. Но пистолетът няма да свърши работа. Според мен направи капан на брат ти. Примерно, ако знаеш, че в дома му има наркотици, се обади в полицията и го докладвай. Те като направят обиск, брат ти може да влезе в затвора. А там ще му разкажат играта. Действай хитро. Желая ти да постигнеш вътрешен мир и да продължиш напред.

19.   Тази история я имаме и в нашия малък провинциален град което е покъртително. В случая родителите загиват млади и оставят двама сина сираци. По големия извършва същите изродщини с по малкия което му нанася травма за цял живот. Сега по големия брат е пропаднал алкохолик а малкия е почти като клошар с увредена психика имащ се за жена/гей. И двамата са вече големи мъже. Единия си е бил отрепка по рождение, но увреди и другия доживот. Дали ще решиш да го убиеш който го заслужава всъщност само ти ще прецениш в зависимост какво искаш да и живееш остатъка от живота си добре създавайки семейство с нормален начин на живот и щастие или ще теглиш куршума на лайното и ще се обречеш на още мъки и страдания занапред по съдилища, затвори и други извращения по затворите. Аз съм бивш затворник лежах 15г. за въоръжен грабеж и повярвай ми найстина не искаш да влезеш вътре там тези неща са ежедневие или си животно или жертва и не искаш да знаеш, за да не бъда жертва какво ми костваше. Ти си изживял тези ужасни неща и не ти трябва да попадаш на такова място повярвай ми! Направи си живота хубав и тегли чертата на миналото. Загубих 15г. и сега всяка минута всеки ден е ценен съветвам те и теб не хаби бъдещето заради миналото което не е зависело от теб. Живота ти е бил ад като моя не си удължавай ада с една отрепка която рано или късно друг ще и свети маслото.