Споделена история от Секс и интимност

Болка при кучешката
Преди тази поза ми беше любимата, не и със сегашния ми приятел.
Обърнем ли се за задна, той започва много силно да "блъска" и да ми разчеква краката. Изпитвам голяма болка от това, не не му е голям, но натиска толкова, че да влезе и той ако може. Говорих с него за това, обясних му, но той отказва да приеме. С предните си гаджета даже много се кефили на това, изпитвали огромна възжуда жените. Обвини ме че съм лигла и не можел да повярва, че не ми харесва това, че съм се правила на задръстенячка. Много се комплексирах, че не ставам в секса от това, а никога преди не съм имала проблеми на задната. В крайна сметка той иска да не зачета моите чувства и усещания.
Всичко това ме кара да нямам желание за секс и поражда скандали между нас. Какво да правя?

Коментари

1.   Какво да правя? - Да му биеш шута.

2.   Ти да не ходиш с Гацо Бацов? Защото само според такива като него не се ли блъска главата на жената у таблата на леглото като маче у дувар не се брои за мандръсанье.

Явно така си вдига самочувствието и си чеше егото, раздавайки го "голям" ебач. Ама толкова му е акъла, че не знае как да мандръса и не знае, че мандръсаньето не е да биеш главата на жената у дувара.

Че и ти се комплексираш. Защо? Я го зарязвай тоя тиквеник. На такива пустиянци и на акъла няма да им дойде, че жена се задоволява преди всичко на ментално ниво, а не да я караш да се чувства като евтина магистралка. Ти да не си магистралка, че ще те чука като гювендия.

Мъж съм между другото.

4.   Хубаво прочети какво ти е написал № 2. Жена съм, не съм и не бих позволила на никого да се отнася по такъв начин с мен като това твоето говедо. Казала си му, че не желаеш така, ок, като продължава, просто го зарязваш и толкова. Щом той не се съобразява с теб, не те уважава и ти не си длъжна да се съобразяваш с желанията му. Вместо да се комплексираш и да се чудиш какво да правиш му бий шута.

5.   Чудя се откъде си ги хващате такива комплексари? Че и ти си започнала да се съжаляваш докато той си чеше мъжкото его. Имаш правото да се дръпнеш когато сексуалната игра не ти носи удоволствие, а болка. Знаеш ли това? Не разбирал от дума, ами като не разбира му сочиш врата и си затваряш краката. После защо жените били такива и онакива. Като не знаете какво искате и се оставяте да ви мандръсат като последните курви, дори и когато това не ви носи удоволствие така ще е! Дами, защо се оставяте да ви унижават? Въпрос от жена на 24г.

6.   Обвини ме че съм лигла и не можел да повярва, че не ми харесва това, че съм се правила на задръстенячка. Много се комплексирах, че не ставам в секса от товa

Веднага го разкарвай тоя боклук1 Кой знае още какви неща ще те кара да правиш. Сигурно е порно маниак заблуден, че всяка жена и харесва да я блъскат като луди по време на секс Не се замисляй ами го махай веднага. По време а секс не е нормално да изпитваш болка ,единствено удоволствие щом не може да ти го достави не е за теб.

7.   "Чудя се откъде си ги хващате такива комплексари?"

Ами то не е много трудно в днешно време предвид, че 90% са такива.

9.   Не е нечувано и невиждано да изпитваш болка в някоя поза, било и само с някои партньори. Особено при кучешката е много често срещано.

Ти вина за тая работа нямаш.
Нито се лигавиш, нито правиш лош секс. Просто изпитваш болка, напълно нормално и човешко е. Работа на партньора ти е да прояви разбиране и съзнателно да реши, че не бива да те наранява. Във всеки случай, в който той продължи да блъска и да си мисли за кефа, докато теб те боли, то ти не спиш с мъж, а с говедо. Със същия успех може да си биеш главата в стената, пак ще те боли и няма да ти е хубаво. Накрая ще намразиш секса и ще загубиш доверие в мъжете, само защото си попаднала на някакъв мачо дето разбира само от блъскане.

10.   Хм, мачо.
Какъв мачо е този? Ако беше мачо, нейното удоволствие щеше да е на първо място. Обикновен селянни и комплексар. И както каза един по-горе, 90 % са такива...

11.   Номер 2, ще се ожениш ли за мен?!?!
Номер 7 - право в десетката.

Авторке - разкарвсй го тоя и не се комплекси рай. Това ти е урок, който те учи на само уважение и достойнство.

12.   11

Да. Имаш ли предпочитания за ресторант за сватбата? :)

Номер 2

13.   До 12, само да не ме ч*каш като гювендия. Други претенции нямам :Д

От 11.

14.   13, само като гладен циганин джанка.