Споделена история от Секс и интимност

Не мога да задоволявам жени, без да ги лижа
Първо да предупредя непълнолетни и малолетни да не четат.

Понеже не мога да държа много време, клатейки в бързо темпо, подгрявам много добре жените с орална и после те много лесно свършват. А и обичам да лижа. Просто ако не ги излижа много добре предварително, усещам, че темпото ми изостава спрямо нейното и тя започва да се отдалечава от оргазма, иска и се по-бързо, но на мен някакси ми е неудобно да клатя като нерез няколко минути бързо. Някак омалявам, а и свършвам бързо така. Хванал съм му чалъма с лизане. Проблемът идва, когато съм с нова партньорка. Ако я лижа, рискувам да хвана някоя болест, ако пък не, остава с впечатлението, че съм муден в леглото. Само с ръгане не е същото. Опитвам се да я целувам, да я лижа по врата, да сменям пози и те обикновено се възбуждат така доста, но когато дойде време вече да свърши, си трябва малко по-интензивно и там вече ми куцат нещата. Ако я подгрея с дълго лизане, после с проникване и на края я оставя да си действа според нейното си темпо, нещата стават доста лесно. Другият вариант е да я оставя да си масажира клитора, докато прониквам, или пък аз да и вкарам пръст отзад да стане двойно проникване. На почти всички им харесва много, но тогава на мен малко ми е неудобно, защото ръката и/ми ми пречи. Най-често просто я лижа на риск, пък каквото стане.

Има ли вероятност така да се заразя и въобще имате ли такива проблеми и как ги решавате? Имате ли си някакви техники?

Коментари

1.   А неможеш ли просто да повториш като свършиш първия път ? Но ще ти кажа вариант щом не ти се лиже, свършвай я с ръка :)

2.   И да не свърши първите пъти(което си е 95 % шанс), ако си бил добър ще се върнат.

3.   Ами момче, ходи на фитнес редовно, прави всеки ден по 50 лицеви опори, ако можеш и повече.
По този начин ще станеш по-издържлив, няма да се уморяваш и ще си звяр.

4.   Научи какво е HIIT (high intensity interval training; високоинтензивни интервални тренировки) и го прави.
Отнема броени минути, а резултатите са огромни. Аз го правя със спринтове през ден или два. 10 минути и си приключил тренировката.

5.   Супер е, че обичаш орална та любов, но не е супер, че го правиш винаги. Риск от зараза има, да. Има и риск да отвратиш жената до теб. За мен това е нещо много интимно и ако човекът, с когото излизам тръгне да ми го прави от първия път ще си помисля "олеле той сигурно го прави на всички, значи не съм му толкова специална" и първо, че няма да му дам (защото не съм го опозналаи второ няма да остана с никак добро впечатление.
Важна подробност е, че всяка жена е различна и това, което работи при една, може да не върши работа при друга.

6.   Тренирай с ръка да стискаш главата на пениса и да задържаш еякулацията. Много бързо се свиква и после де-факто само с мисъл определяш кога да свършиш.

7.   Номер 6 сериозно ли????? :D

10.   Ох искам те за гадже

12.   10 вече се подмокри.

14.   И на мен ми трябва мъж, като теб
Я дай контакт за връзка, искам да се запознаем

16.   Все така става в живота - които обичат да (ги) лижат, все попадат на гнусливи.
3, "момчето" вероятно е над 50г ;) Има какво да му се предложи за издръжливост, но не и от тук. Повтарянето едва ли му се отдава много. Основният му въпрос е колко опасно би могло да бъде. Бих отговорил така: не по-опасно от пресичането на софийска улица не на определеното за това място (всъщност дори и там). Съвета, който бих дал: бъди наблюдателен. Докарай нещата, така че да й я разгледаш. Мисля, че е ясно за какво. Душиш внимателно и се отказваш своевременно при засичане на най-малкото неприятно ухание.
За първия път винаги можеш да излезеш с обяснението за "сценична треска". Разбира се можеш да ползваш задържащ спрей или каквото-там ...
А и не всички обичат лизането. В смисъл, че не им доставя някакво съществено удоволствие. На мен лично минетът не ме кефи особено.
Най-добрият вариант е да си намериш една мераклийка (с клиторен оргазъм) и да си я лижеш до схващане на езика. Защо са ти различни - путка като всяка друга путка (само дето може да ти натресе нещо).

18.   Мъж мечта.

19.   Така и не разбрах кое ми е за мечтата. Аз ви казвам, че омалявам и не мога да клатя дълго, вие ми казвате мечта. Аз ли нещо не разбирам или какво.

20.   19, ами, повечето жени харесват мъж, който да ги лиже с желание и да знае как да го прави. А повечето не знаят, нито ги интересува как.

21.   Определено ти (авторът) не разбираш. Казват ти, че много биха се радвали на такъв партньор, дето няма да налита да ги ръчка и клати, а основно ще ги лиже до безкрай. Аз, впрочем, също си падам много по кунилингуса и не ме бива в многото клатене (вече). Опитвал съм се как ли не да намеря точно такава (като тези дето ти се радват), но в реалния живот нещо не ми се получава. Та бих се радвал ако някоя покрай твоя случай, вземе та се обади на мен ;) Е, да предупредя де - първия път пропусна (профилактично) :)
Камизов

22.   21, има мога такива жени, просто ги е срам да си кажат, както и мен ме е срам да кажа на приятел ми. Той никога не отказва, де, ама какво точно искам, си знам предимно аз. Приятелката ти ще е късметлийка.

23.   Ужасно е за мъжа жената да не обича да бъде лизана. Повечето мъже (но не повечето от тези, пред които жените избират да разтворят крака) получават огромна наслада да усещат как жената се гърчи от удоволствието, което те ѝ доставят. Някои жени всъщност искат, но се дърпат и казват, че не искат, защото се срамуват от миризмата долу и/или поради това, че те самите не харесват как изглеждат срамните им устни и ги е страх какво ще си помисли мъжът. Това са ми го казвали жени. Също така, други жени пък си мълчат и не си искат тези ласки, макар да въртят свирки на мъжа/приятеля си, от страх той да не ги отреже грубо. Мълчанието им и в двата случая не води до нищо хубаво, защото те сами си втълпяват с черногледите си мисли как уж ще получат отказ, за който няма как да знаят предварително, докато не повдигнат въпроса открито очи в очи.

- Кифлоприземител

25.   N22, изместваме разговора от темата, но все пак ... Това със "срамуването" направо си е проблем. Безсмислен, но реален. Има начин и косвено да се подскажат някои неща (с "наместване", възклицание, охкане ...), но и партньорът трябва да е наблюдателен, старателен, най-вече да има желание да свърши работата на макс :). А ти тук, анонимно, не би ли казала какво точно те е срам да си кажеш? Може би блаженството ще го получи някоя друга дама ...

26.   25, какво да ти кажа... и тук ми е неудобно да напиша такива неща. Аз винаги съм била срамежлива по природа. Знам, че е недостатък, но е факт.

27.   26 ами напиши какво искаш де,така би била полезна все пак мъжете да знаят какво биха искали техните срамежливи жени

28.   Това за интензивните тренировки е интересно, номер 4, дали те подобряват също издръжливостта при жените? Аз искам да яздя по- дълго, но се уморявам...
На автора бих казала да си намери постоянна партньорка, за да не го е страх от болести, страхът разболява. С пръсти също можеш да задоволиш всяка жена!

29.   Кифладжията, вярно е ужасно за някой, който го няма в ебането, да попадне на мадама с вагинален оргазъм. Еле пък от лизането съвсем да не изпитва удоволствие. Има такива. Колко - няма как да се каже. Със свенливите, бих казал, че проблемът е двоен. За някои неща се не пита. Действа се направо. Къде с изненада, къде с малко сила ... Да протриеш клитора с език съвсем не е "големия майсторлък". Повечето биха се радвали да им се лиже цялата вагина. С дълбоко проникване на езика. Нежно пръстче в дупето също е желано при някои. И куп други ... Но при някои, някои действия предизвикват дискомфорт, но си замълчават поради ... своите си разбирания. Това е изключително неоправдано за мен, но ... това е положението.
N26(22), трабва да се бориш със срамежливостта си. Като начало бих ти препоръчал "сухи тренировки": казвай си ги, произнасяй си ги тези неща на ум; по-късно пробвай на глас, когато си сама. Пробвай пред огледалото ... Имай предвид, че това много важно за повечето мъже. Мога да ти кажа още (струва ми се) много полезни неща, но ... не е за тук. Ако случайно решиш може да ми се обадиш (на подписа под номер 21).
Тотално прецакахме темата на автора за опасностите при кунилингус с непознати. Поне да убедим дамите да бъдат по-смели в леглото ;)

30.   Мъж на 41 години съм и аз трудно задоволявам жена ми,пробвам да я лижа и да я задоволявам с пръсти но незнам дали и стига,надявам се да успявам...жени дайте си мнението дали ви е достатъчно само с пръсти и лизане и по рядко стандартно чукане

31.   29, аз и някои жени, предполагам, обичаме стимулация не само на клитора, но и под него. Оргазмите винаги са по- силни след такава стимулация. По- нежен допир с език. Чела съм, че при мъжете при орален трябва да се натиска с език и явно това ги подвежда да натискат нас, но при нас е обратното. Но да не забравяме, че всяка жена е различна.
Някъде бях попаднала на един сайт с много хубави обяснения за техники точно при орален секс. Мога да се опитам да го намеря, но е на английски. Обаче, 29, ако мъжете се интересуваха толкова, сами щяха търсят информация, но тях това не ги вълнува като гледам. Такива като теб и автора са изключения. Аз също съм търсила информация, гледала съм клипчета. Човек трябва да положи някакви усилия в тази сфера.
Абсурд да кажа нещо такова пред огледалото. Ще стана червена от срам, пък и ако майка случайно ми мине покрай стаята или хазяйте на приятеля ми покрай квартирата, му ще стане странно.

30, зависи... примерно, аз бих искала моят приятел да е малко по- издръжлив, когато е по- груб. Аз си падам малко по грубости, но той не много, но ако ме свършваше с език, щях да съм по- задоволена, понеже оралният секс ми е един от фетишите...Приятелят ми няма против да ме свърши с език, но понеже съм срамежлива, трябва да лагерува там долу сигурно час и пак може да не стане и ми е неудобно да го карам. Не мога да кажа, че не съм задоволена, но има още някъде. Проблемът е и в мен и си го знам.
Ти наблюдавай твоята жена как реагира на определени докосвания, питай я какво й харесва.

33.   Както при нас, така и при женския отбор си има "самозадоволяващите се". На такива попадаш. Най- хубавата, бърза и в екстаз... си я правя Аз. В този ред на мисли, си установил, че се влагаш прекалено и ти е усилие. Смени дамския таргет, пък може и да си те препредават като мъжки приятел с френски финес!? Най- важното е на теб как ти харесва и се чувсваш сексуално пълноценен.

34.   41 , ти не виждаш ли дали й стига ? То поне попитай , ако не друго .
За мен проникването не е от съществено значение в секса . Напълно щастлива съм , ако мъжа ме кара да свършвам с език . Даже ми е много непълноценно , ако не се случва точно така . Мога да свърша и по време на секс , с помощ, без , отгоре, отдолу …, но нищо не е съпоставимо с оргазма от лизане .
Като цяло свършването по време на секс си е хубаво независимо по кой начин , но аз лично съм от жените , които много силно се нуждаят точно от тази стимулация. Някои пък държат да свършат чрез проникване , както се вижда светът е шарен .