Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми е лесбийка
Казано накратко, наскоро научих, че гаджето ми изневерява. И то с жени! Тя никога не би ми го казала, но на мен просто ми хрумна да отида да я посетя - ей така, без предупреждение. Тя живее с майка си и с брат си. Позвъних на вратата, брат й ми отвори и яко се сконфузи. Каза, че по-добре да не съм влизал. През ума ми мина какво ли не, от рода на "Ей ся ще му размажа физиономията на тоя скапаняк, дето спи с нея", без да знам, че той ще се окаже тя.

Заварих моята на калъп с някаква мацка, която я лижеше. Останах като гръмнат. Гаджето ми си призна, че предпочита женската компания за секс (да, след дъжд качулка) и че щяла да остане с мен, ако нямам нищо против тя да хойка по женско. Можело и аз да се включвам, да сме си правели тройки.

Естествено й казах, че късаме, но... не знам, чувствам се супер сдухан от няколко дни насам, нищо не ми се прави и си мисля, че ако още някое момиче, което харесам, се окаже лесбийка, просто ще се гръмна. Толкова ли съм зле, че жените предпочитат други жени пред мен?

Коментари

1.   Ха-ха! Тази история ми се струва доста измислена... Гаджето ти не може да прави любов с друга жена в присъствието на брат си! Поне ще отиде някъде, където да бъде насаме с момичето, а не в къщи да се лиже пред близките си. От всякъде е просто една скроена лъжа!
Таня

2.   Няма нищо общо с теб тя просто си е била такава! Няма да се унижаваш така! Тя сигурно от срам не ти е казала има лесбийки, които ходят с мъже защото ги е страх да не ги отхвърли обществото... разбираш, нали. И тя не е виновна че е такава, разбери и нея. Но според мен ако се разделите тя ще те забрави и ще си поеме по пътя и ти като я забравиш и ти ще си намериш момиче. Погледни в кое време живеем има телефони, интернет навсякъде има заведения където има хора... разбира се че ще си намериш защо се отчайваш така. Хем виж от добрата страна виж живота ти е оставил такъв странен и екзотичен спомен ;]. Животът сам те е поставил на специално място с такива странни спомени... така че вдигни главата и напред ти си най-важния. Успех!

3.   Защо да си зле, просто си налетял на лесбийка. Интересно, как те е заблуждавала, след като определено препочита женски ласки, не се ли издаде по някакъв начин?
Мечо Пух

4.   Е това да ти е проблема:) ми аз ако имах такава приятелка щеше да ми води и други момичета и щях да съм щастлив и то много. Добре сега сериозно! човек осъзнай се имаш приятелка мечта за всеки мъж.

5.   що за тъпи мисли? ! Била си е така преди да те срещне, харесала те е, но сексуалните и наклоности са по-силни. Не става въпрос за предпочитане

6.   Гаджето ти е казало че може да правите тройки с други жени и ти си я заебал ли бе човек тва е шанс 1/към никога. Та дори тя ще ги намира. без коментар онемях!!!!

7.   ... Ем, зарязвай я, бе? ! Какъв беше смисълът да напишеш тази тема? ! Като се стига до нейните чувства към теб, използва те!

8.   Да, наистина кофти ситуация... Повечето жени са склонни да се отдават на женски ласки.

9.   Човек с предрасъдъци.. моето момче не знаеш точно какво си изпуснал. Защо оценяваш човека срещу себе си според това какво наречие са извадили някои си а не с това какъв човек имаш наистина срещу себе си, какви чувства има и какви точно са ви отношенията иначе .. ? но това си е до лични възприятия .. като не можеш да го понесеш не го понасяй, но не се и учудвай ако пак ти се случи не за друго а просто защото се случва.. живота е шарен :)

10.   Значи ти се е случвало и преди?
Пич, ето ти съвет. Не го приемай лично, вината няма как да е в теб. Просто мацката си пада по жени. По никакъв начин не можеш да я подтикнеш. То си е в нея... било е в нея и преди да спи с теб.

Мег*

12.   Сега сигурно ще се изпишат хиляда коментара на мъже, че си щастливец и че трябва да се възползваш. Кое те издразни в случая това, че спи с жени или това, че не ти е казала? Пък и нали е с теб, значи е би. :Д Нали на вас мъжете това ви е мечтата и много обичате такива. Радвай се. :Д Убедена съм, че ти харесва, какъв ти е проблемът? Поне докато не те изостави заради жена, но според вас мъжете това никога не може да стане, нали? Тогава?

П. П. Случайно можеш да питаш следващата дали се кефи на любимото ви лесбо порно, но ако ти каже да, то тогава ще е много готина и съвсем хетеросексуална, нали? :Д

13.   Не е измислено добре

14.   Пич, ти не си зле. Много зле си /умствено/, че да се откажеш от тройките. Ама като ти е толкова акъла, зарежи я. Намери си някоя, за която всичко освен мисионерската е пълен разврат и пошлост и прецени от какво си се отказал. После ще искаш тройки, ама ядец.

15.   Приятелката ти е бисексуална. Приеми предложението ?, всяко зло за добро! Веднъж ти се е паднало! Извини се с един букет червени рози! Поне знаеш, че друг мъж няма да я докосва - от какво ревнуваш? Според мен, това което се случва м-у две жени е съвсем различно, а и щом и ти ще си вече там - какво се чудиш (може да поднесеш букет и на приятелката ?). Късметлия!

16.   Не мисля че това има нещо общо с това дали си добър в леглото... Не откачай в случая е въпрос на избор... :)

17.   Ти се радваи че поне е с жена щетите са къде къде по малки Хектор

18.   Защо са по-малки, бе Хекторе? :Д

19.   До 12: Аман от инфантилни женоря в сайта, които постовят всички мъже под общ знаменател. Такива дрисли сте в тоя сайт, пълни смотанячки, не можете да си оправите живота, акъл давате!

21.   +1 за коментар номер 1
Като ще лъжете поне се научете как!

22.   19, аз съм 12, нямам нищо п/в да съм инфантилна дрисла, но за съжаление съм права, виж само коментарите. Ех, ти направо ще ме накараш да говоря съвсем сериозно :Д. На ясно съм, че повече от глупаците тук, ако са на мястото на автора, не биха приказвали така, но все пак съм на ясно и с това, че почти всички много харесвате това, което от където и да го погледнеш е една гавра. А и почти съм сигурна, че ако момичето беше питало приятеля си преди да го направи, сега нямаше да има тема тук. Та поне малко ирония не видя ли в поста ми? :Д

24.   До гуша ми е дошло от някакви 10-15 годишни лапета в нета, нямате ли си по-важна работа от висенето в Интернет?

25.   От автора: Никого няма да убеждавам в истинността на историята си, ако това си мислят някои от вас. Ако ми вярвате - благодаря за подкрепата, ако не - прав ви път, крива ви пътечка. НЕ ИСКАМ тройки, има много мъже, които си падат по това, но аз лично не го одобрявам (да, хора, ясно ми е, много съм тесногръд). Не искам да я виждам нито с жени, нито с мъже.

26.   Много добре те разбирам

27.   Когато Остарееш ще искаш да те полират, ама няма да има кой... Сега 3-ки ще ми отказваш...

28.   До номер 4: Пич, чувал ли си че както един мъж може да ревнува приятелката си така и друга жена също може да ревнува приятелката си, искам да ти кажа че аз съм жена на 24 години, имам приятел от 3 години, но имам и приятелка, е мога да ти кажа че никога не бих правила тройка с него и нея поради простата причина че не давам никой да Я докосне!!!